رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من هرچي گشتم نتونستم محلي رو در كنترل پنل ام پيدا كنم كه سپاس هايي كه داشتم يا از دوستان گرفتم رو همراه با لينك اش ببينم

ضمنا ميخواستم تنظيماتي باشه كه هنگام گرفتن سپاس بهم پيام خصوصي بزنه

تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منم اوايل كه اومده بودم در اين انجمن دوست داشتم ببينم در چه جا هايي تشكر شده ازم

هدفم هم اين بود كه بدونم چه كار مثبتي انجام دادم و انگيزم بيشتر ميشد

اما بعدش كه شما مثلا نگاه كن همين امير حسين آنلاين ( مرادي) كمش روزي 20 تا پست ميده و در هر پست 10 تا سپاس بگيري ميشه 200 تا سپاس

اگه بخواد براي هر كدوم يه پيام بگيره كه . . .

كلا براي اونايي كه پست كمي دارن خوبه ولي براي اونايي كه پست زياد ميدن بي اهميت و شايد يكم مشكل ساز باشه

اين نظر شخصيه منه

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

با حامد عزیز موافقم

شما تازه کار تو انجمن رو شروع کردی این حرف میزنی

فک کن روزی که صد تا سپاس ازت بشه چه جوری می خوای اون همه پیام خصوصی رو چک یا پاک کنی:exclamation::huh:

در ضمن صندوق پیام های خصوصی یه فضای محدود داره

لینک به ارسال

خداییش اینم شد جواب که دوستان به من دادند

و جالبتر اینکه اقای فرحزادیان هم ازشون تشکر کردند

متاسفانه تو این انجمن چپ و راست دوستان از همدیگه تشکر میکنند

ولی من عادت دارم واسه یه کار واقعا مفید و ارزشمند تشکر بگیرم

و از اینکه رفقام تو انجمن تا یه پست بزارم چپ و راست ازم تشکر کنند متنفرم

ضمنا من علاقه ای به اینکه تشکر هام تو انجمن زیاد بشه ندارم که بخوام اونا رو بشمارم

واصلا هم دنبال ارتفا و مدال و این حرف ها هم نیستم

این مسائل اینقدر برام ارزش نداره که بخوام وفت و سرمایه ام رو به خاطرش هدر بدم

اگر من تو انجمن جواب کسی رو میدم به خاطر اینه که اوناهم جواب منو میدن و یه همکاری دوطرفه است (یه جور انجام وظیفه)

و اگر فرضا روزی مثل اقا امیر حسین بتونم در روز کار 20نفرو راه بیاندازم و اونا ازم تشکر کنن . همه تشکر ها به یه اندازه برام ارزشمند هستند و برای همه شون به یه اندازه خوشحال میشم چون تونستم کار چند نفرو راه بیاندازم .

لینک به ارسال

استغفر الله واتوب اليه

سلام دوست من :

فکر کنم دوستان دیگمونم نظرشون رو دادن . دوست من این سبک صحبت شما کمی تند هست . بهتر به نظرات هم احترام بزاریم . شما جوری اسم آقای فرحزادیان رو میارید که انگار کار اشتباهی مرتکب شدن . دوست من کمی در صحبت کردنتون تاءمل و تفکر کنید .

فکر نمی کنم کسی به شما بی احترامی کرده باشه که بخواید اینجوری صحبت کنید .

البته شخصا از دستتون ناراحت نمی شم چون کلا عادت کردم اینطور صحبت ها رو به حساب خیلی چیزها می زارم مثلا یکیش کم تجربگی کاربر یا اینکه کاربر از سن کمی برخوردار هست.

امیدوارم به جای اینکه مرد جوملایی بشیم (joomlaman) یاد بگیریم به هم احترام بزاریم . این درست نیست تا هرچی پیش میاد سریع مدیر بخش رو هدف قرار بدیم . من نمی دونم چرا تازگیا همه تیرشون به آقای فرحزادیان برخورد می کنه . این جدا درست نیست .

ماه مبارک رمضان هست . کمی استغفار کنیم بدک نیست .:@

یا علی .

لینک به ارسال

دوست عزیز

من یه زمانی تو یکی از انجمن ها عضو بودم و تونستم تو مدت کوتاهی تعداد تشکر و پست های خودم رو به مدیران انجمن که سابقه طولانی داشتند برسونم و در اینکار بشدت حریص شده بودم و به کل هدفم رو از اینکه در اون انجمن هستم رو فراموش کرده بودم و داشتم به جای مدیران اون انجمن انجام وظیفه میکردم . ولی خوشبختانه به خودم اومدم و دیدم ای دل غافل به جای اینکه دانشجو باشم و علمم رو بالا ببرم شدم یه استاد بیسواد

پس همونجا بودم که یوزرم رو بستم و یه یوزر جدید باز کردم و از نو شدم دانشجو (جوملا من) و بعدش هم اومدم و تو خیلی از انجمن ها عضو شدم و اینجوری کلاس های درس ام گسترش پیدا کرد وهرروز در انجمن های مختلف چیزهای تازه ای یاد گرفتم . ومهمترین چیزی که دیدم این بود که برخی هستند که تو خیلی از انجمنها از جمله همین جومینا حضور دارند و سطح سوادشون از مدیران برخی انجمن ها هم بیشتره ولی هیچ وقت صحبت نمیکنند و پستی هم نمیدن و فقظ شنونده هستند(خیلی دوست داشتم اسم ببرم ولی ممکنه راضی نباشن)

من هم ایشان رو الگوی خودم ساختم ولی من یه فرقی با ایشون دارم که کمی کم صبر و تحمل هستم و برخی اوقات نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم و علیرغم علم کمی که از جوملا دارم دست به راهنمایی هم میزنم و باز پا تو کفش مسئولین انجمن میکنم متاسفانه .

مطلب دیگه اینکه :

به خاطر اینکه عضو انجمن های گوناگونی هستم و به خاطر سرعت کار در مدیریت اشتراک ها و پاسخگوی به پست هایی که در انها حضور دارم . کلیه انجمن ها رو از ایمیل ام رصد میکنم و تا ایمیلی نداشته باشم ممکنه به اون انجمن سر نزنم

در مورد تشکرها هم یه نکته بگم:

هر زمان که در پستی به کسی راهنمایی میدم .اگز در اون پست ازم تشکر شد این برام بدین معنی است که حضور من در اون تاپیک مفید بوده و من اون تاپیک رو پیگیری میکنم تا احیانا اگر در ادمه هم نیاز به کمکی بود در حد نوان دریغ نکنم

اما اگر کسی ازم تشکر نکرد این بدین معنی است که حضور من در اون تاپیک مثمر ثمر نبوده و دیگر لزومی نداره که دنبالش کنم و من دیگه پیگیری نمیکنم و از اشتراک اون تاپیک خارج میشم

حالا فکر کنم علت حساسیت من به مسئله تشکر و دیدگاهم به این مسئله رو درک کردید

(به شماهم توصیه میکنم اون جمله (دوست گرامی لطفا برای تشکر بر روی دکمه سپاس کلیک کنید) رو از امضاتون بردارید که هر کس ببیننه میفهمه شما برای کسب تشکر ومدال به مردم راهنمایی میدین)

در حال حاضر برخی از انجمن ها (مثل جومفا) این گزینه رو برای اعضا گذاشتند که هر زمان تشکری صورت میگیره برات ایمیلی هم میاد حتی میتونی تنظیم کنی که پیام خصوصی زده بشه و از همه مهمتر میتونی تمام تشکر هارو با لینک هاشون داشته باشی (اقای تهرانی خودشون عضو جومفا هستن و کاملا به این مسئله اشراف دارند)

در ضمن من تو این پست انتظار داشتم مدیران (اقای فرحزادیان) به من جواب بدن چون این یه سوال مربوط به پیکربندی انجمن بود

ولی متاسفانه کاربران جواب دادند و ایشون تماشاگر شدن و از کاربران هم انتظاری جز نوشتن نظرات شخصی اشان نیست .

البته من ازشون ممنون هم هستم که توجه کرده و جواب دادند چون من همین سوال رو تو انجمن جوملا فارسی کردم و هیچ کس جواب نداد نه مدیر و نه کاربران !!!

امیدوارم تونسته باشم منظورم رو درست برسونم و درضمن به هیچ وجه در این تاپیک قصد توهین به کسی و یا زیزسوال بردن انجمن و کسی رو نداشتم

با تشکر از همه دوستان و جناب فرحزادیان و سایر مدیران انجمن

لینک به ارسال
(به شماهم توصیه میکنم اون جمله (دوست گرامی لطفا برای تشکر بر روی دکمه سپاس کلیک کنید) رو از امضاتون بردارید که هر کس ببیننه میفهمه شما برای کسب تشکر ومدال به مردم راهنمایی میدین)

درود بر شما

من با این جمله موافق نیستم . شما که در انجمن ها میگردید حتما دیده اید خیلی از پستها تشکر و ... اینها باشه . مدیر انجمن آقای شمسی و آقا مجتبی عزیز هر دو با اسپم خیلی مخالفند و پستها تشکر را اسپم میدونند . ما در جمع مدیران به مجتبی و سعیذ میگیم آنتی اسپم! یکشون نسخه 2011 و یکیشون هم 2010 است . برای همین هم این که آقا مهدی در امضاشون نوشته اند خیلی هم خوبه و بد نیست

اما جند تا نکته هست که باید بگم

در انجمن جومینا بر اساس تشکر هیچ امتیازی به کسی داده نمیشه که کسی بخواد با تشکر اعتبارش را بالا ببره اما دقیقا هم با این جمله شما موافقم

هر زمان که در پستی به کسی راهنمایی میدم .اگز در اون پست ازم تشکر شد این برام بدین معنی است که حضور من در اون تاپیک مفید بوده و من اون تاپیک رو پیگیری میکنم تا احیانا اگر در ادمه هم نیاز به کمکی بود در حد نوان دریغ نکنم

اما اگر کسی ازم تشکر نکرد این بدین معنی است که حضور من در اون تاپیک مثمر ثمر نبوده و دیگر لزومی نداره که دنبالش کنم و من دیگه پیگیری نمیکنم و از اشتراک اون تاپیک خارج میشم

حالا فکر کنم علت حساسیت من به مسئله تشکر و دیدگاهم به این مسئله رو درک کردید

فکر میکنم با توجه به نوشته شما وجود ارسال پست خصوصی در صورت تشکر بهتر از نبودنش باشه و من هم با نظر شما در این مورد کاملا موافقم . گرچه ایرادهایی هم داره اما خوب نظر من هم یکی مثل بقیه هست

بزارید به آقای شمسی بگم و سایر مدیران هم نظر بدند اگر با mybb قابل انجام باشه شخصا موافقم .

ایرادهایی که ممکنه این موردداشته باشه یکیش

همین مشکلیه که قدیمی هایانجمن میگم و اون پر شدن صندوق پستی و ارسال ایمیل های پی در پی هست . خوب این هم مشکلی هست که اشکال ایجاد میکنه و اعصاب را به هم میریزه ! مخصوصا ایمیل پی در پی

لینک به ارسال

دوستان عزیز

گزینه: هنگامی که یک پیام خصوصی دریافت می کنم از طریق ایمیل به من اطلاع بده.

و اشتراک در تاپیک فعال هست و می تونید از اونها بهره مند بشید

ولی برای با خبر کردن شما از تشکر ها گزینه ای فعال نیست که بررسی خواهد شد.

موفق باشید

این تاپیک را قفل می کنم چون داره منحرف میشه

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...