رفتن به مطلب
mahdikp

بهترین روش بک آپ چیست؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان گرامی

من به تازگی روشی برای بک آپ پیدا کردم که با ساتفاده زا کامپوننت akeeba back up بود و بازهم آن کامپوننت یک کمبود داشت که امکان بک آپ رابرای برخی افراد از بین برد و آن این بود که اگر شما جوملا را در صفحه اصلی هاستتان نصب کنید و سپس در کنار آن ساب دامین های دیگری باشد ، و سپس بخواهید یک بک آپ فقط از جوملای خود داشته باشید او این کار را نمیکند واز تمامی فایل و پوشه های آن صفحه نیز بک آپ میگیرد که ممکن است حجم زیادی داشته باشد.

بنده چند روش بک آپ خونده بودم که یکی از آنها مربوط به سایت joomla.ir بود که درباره انتقال لوکال هاست به هاست بود ، اما باز هم این روش دارای اشکالاتی می باشد.

خب حال اگر کسی میداند که واقعا بهترین روش بک آپ چیست لطف کند توضیح کاملی دهد تا همه دوستان از آن بهره بگیرند.:thankyou:

باتشکر

منتظر راهنماییتان هستم

دوستان هاست من directadmin می باشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

راستش من چیزایی درباره پلاگین cPremote خوندم اما استفاده نکردمش

بخشی از توانایی های این پلاگین :

Don't use the entire disk space of your cPanel server.

CPU usage limited to 10% of your CPU using cpulimit. So no CPU usage on backup time

Direct sync of home folders. Increase speed to 80%

Auto remove backups , when you delete a cPanel account

Restore Backups

It don't compress the backups. So your server load will be normal during backup time

You can schedule the backup on daily,weekly and monthly basis

Easy to use whm plugin interface

Easy to install

No external software or services required.

Openssh secured communication channel.

Priority scheduled backup process

Backup alerts

ابنم آدرس سایتش

http://cpremote.net

لینک به ارسال

سلام

به نظر من ایجاد پشتیبانی از طریق پنل دایرکت ادمیت بهترین روش هست

تو قسمت your account گزینه ایجاد پشتیبان را بزن حالا بسته به نیازت هر گزینه ای ،از دیتابیس گرفته تا ایمیلها و فایلها و... جلوش تیک بزار و دکمه ایجاد نسخه پشتیبان را بزن بعد توی فایل منیجر سایت یه پوشه به اسم Backup ایجاد میشه و فایل پشتیبانی را می تونی از اونجا دانلود کنی

همین سوال دیگه بود در خدمت.

لینک به ارسال

سلام

به نظر من ایجاد پشتیبانی از طریق پنل دایرکت ادمیت بهترین روش هست

تو قسمت your account گزینه ایجاد پشتیبان را بزن حالا بسته به نیازت هر گزینه ای ،از دیتابیس گرفته تا ایمیلها و فایلها و... جلوش تیک بزار و دکمه ایجاد نسخه پشتیبان را بزن بعد توی فایل منیجر سایت یه پوشه به اسم Backup ایجاد میشه و فایل پشتیبانی را می تونی از اونجا دانلود کنی

همین سوال دیگه بود در خدمت.

دایرکت ادمین بندهفکرکنم پیشرفته است چون من چیزهایی که میخواست بگیر را تیک زدم(همه را انتخاب کردم ) و سپس روی creat backup کلیک کردم و بعد پایین اون یه پنجره ای باز شده با این نام Select a File to Restore و در اون گزینه ای هست که تاریخ بک آپ داخلشه و همچنین گزینه ای زیر اون با نام select restore option که فکرکنم باکلیک برروی اون .اگرمشکلی وجود داشته باشه کل اطلاعات را بازگردانی میکنه .

درسته؟

پس فکرنکنم دیگه دانلود بک آپ لازم باشه، چون حجمش هم زیاده!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...