رفتن به مطلب
وروجک

کسی photo shop بلده

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها.کسی اینقدر photo shop بلده که بگه چطور میشه چند ما عکس مربوط به یک صفحه رو به هم چسبوند و یک عکس بدست آورد؟ :exclamation:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بچه ها.کسی اینقدر photo shop بلده که بگه چطور میشه چند ما عکس مربوط به یک صفحه رو به هم چسبوند و یک عکس بدست آورد؟ :exclamation:

سلام دوست من :

متوجه منظورتون نمی شم ؟

اینجا مکان مناسبی هست برای مطرح کردن این سوال ؟ به نظر شما سوال شما ربطی به مشکلات جوملا داره ؟

یا علی .

لینک به ارسال

آقا من می تونم کمکتون کنم اما فتوشاپ مثل سایت نیست که بشه از نوشته یاد داد من می تونم کار رو براتون با کمال انجام بدم

اما آقای پارسا جوملا بدون فتوشاپ معنی دارد؟

لینک به ارسال

ايشون احتمالا منظورشون چسباندن تصاوير هدر قالب براي ويرايش يا استفاده از تصوير است !

اگر مشكلتون در اين زمينه است بيان كنيد چون تغيير و ويرايش هدر يا قسمت هاي مختلف قالب راه هاي راحت تري هم دارد كه ممكن است دوستان كمكتون كنند !

لینک به ارسال

بچه ها ممنون از توجهتون.من تا حالا هدر رو عوض نکردم ا ول چند تا عکس مربوط به یک مکان هست که باید در کنار هم قرار بگیره و بعد به عنوان هدر روش کار بشه .اصلا میشه این کار رو با photoshop انجام داد ؟

آقا مهدی جون گیر افتاده بودم و این تنها سایتیه که رسما توش عضو شدم .جون متوجه شدم اعضای این انجمن واقعا اطلاعات درستی دارن و از آموزش اون دریغ نمیکنن.

لینک به ارسال

آقا مهدی جون گیر افتاده بودم و این تنها سایتیه که رسما توش عضو شدم .جون متوجه شدم اعضای این انجمن واقعا اطلاعات درستی دارن و از آموزش اون دریغ نمیکنن.

دوست عزیز سلام :

باشه . یا دمو بزار یا تصاویرتو بده سریع برات درست کنم .

البته کمی راجع بهش توضیح بده که دقیقا چی می خوای و موضوع طرحش چیه ؟

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...