رفتن به مطلب
joomlaman

مشکل با فایر فوکس 5 و به ریختن شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام بر دوستان

من قبلا با فایرفوکس 3 کار میکردم و مشکلی نداشتم

اما امروز به فایر 5 ارتقا دادم مرورگر ام رو بعد که با فایر جدید سایت رو باز کردم با دو تا از مازول ها مثل مازول نظرسنجی گیر داده بود و برای حل این مشکل جاشون رو از راست به چپ عوض کردم و درست شد

ولی الان که چک میکنم با خیلی از مازول های ام مشکل داره و نمیتونم از اونا در سمت راست استفاده کنم !!!

الا ن سعی کزدم تا با استفا ده از قالب استاندارد جوملا بفهمم که اشکال از مرورگره یا قالب من ولی جالب اینه که قالب پیش فرض رو هم که عوض کردم در نمایش سایت هر چی ctrl+f5 میزنم قالب عوض نمیشه که نمیشه ولی رو ie8 هیچکدوم از این مشکلات رو ندارم !!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اینکه میگی گیر داده به ماژول و مشکل داره یعنی چی ؟ بهم ریخته، نمایش نمیده یا ....

میشه دموی آنلاین بذاری م هم ببینیم و بررسی کنیم

لینک به ارسال

دوست عزیز یعنی اینکه فرضا مازول نظر سنجی در تمام صفحه پخش میشه و تمام صفحه اول سایت میشه مازول نظر سنجی

فرض کنید که مازول نظر سنجی شما که الان یه مستطیل کوچیکه در ستون سمت چپ سایت (left) وقتی جاش رو به موقیت right تغییر میدی . اون مستطیل کوچک بزرگ میشه به اندازه تمام صفحه اول سایت و نوشته هایش در وسط

تصویزی برای این مشکل پیوست میکنم که در اون همین اتفاق روی مازول اوقات شرعی افتاده و به جای صفحه اول سایت این مازول در تمام صفحه گسترده شده است . تصویر زیر صفحه اول سایته در مرورگر فایر 5

56f391937dfd.jpg

لینک به ارسال

با سلام و صبح بخیر و خسته نباشید (ساعت 5.30 صبح)

دمو انلاین ندارم

در ضمن این مشکل صد درصد با مرورگر فایر 5 بوجود امده و داشتن دموی انلاین مشکلی رو حل نمیکنه چون مگر چند درصد کاربران از فایر 5 استفاده می کنند تا شاید بتونن مشکلی که من میبینم رو اوناهم ببینند !!

لینک به ارسال

کلی فکر کردم ولی نفهمیدم چه جوری براتون از local دمو انلاین بزارم !

اگر شما روشی دارید به من بگین . من که راهی به نظرم نرسید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...