رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من فرم یه فرو ثبت نام برای دبیرستان میخام که از کاربر فقط نام کاربری و رمز عبور و نام و نام خانوادگی و کلاس و شعبه و رشته و یک کد بخاد . کدی که ما به کاربر میدیم که با آن فقط میتواند یکبار ثبت نام کنه و امکان ثبت نام بدون این کد و یا استفاده بیش از یک بار وجود نداشته باشه .

اگر افزونه ای رو میشناسید بهم معرفی کنید اگر هم نه راهنماییم کنید که چجور میشه این فرم رو بسازم

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فک کنم باید یکی واست طراحی کنه

چون این چیزی که شما میگی باید برای هر کاربر یه فرم خاص با اون کد مورد نظر باز بشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

این کاری که شما می خواهید رو با یک مقدار دستکاری در RSForm PRO می شه انجام داد.

ببینید ، RSForm این امکان رو برای شما ایجاد می کنه که در موقع ورود اطلاعات توسط کاربران ، توابع دلخواهی را برای صحت سنجی مطالب ورودی توسط کاربران ایجاد کنید.

شما می تونید یک فرم در RSForm ایجاد کنید و در اون لیست کدهای ثبت نام رو وارد کنید.

حالا کافیه یک دستور در تابع صحت سنجیتون بنویسید که دو تا شرط رو چک کنه :

1- کد ثبت نامی که کاربر وارد می کنه ، در لیست کدهای ثبت نام شما وجود داشته باشه.

2- این کد (کدی که دانش آموز وارد کرده) قبلا درون فرم مشخصات دانش آموزان ثبت نشده باشه.

نمی دونم تونستم الگوریتمی که تویه ذهنم هست رو درست بهتون منتقل بکنم یا نه ، ولی در هر صورت این کار با RSForm PRO شدنیه.

اگر در مورد نحوه نوشتن این تابع سوالی داشتید من در خدمتتون هستم.

نسخه فروشی این کامپوننت رو تویه اینترنت می تونید پیدا بکنید ، من هم نسخه بهینه سازی شده ای از کامپوننت رو دارم.اگر خواستید تهیه اش بکنید ، بوسیله پیام خصوصی من رو مطلع بکنید.

موفق و پیروز باشید

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...