رفتن به مطلب
mogtabaa

پیشنهادهای قوانین جدید تالار

پست های پیشنهاد شده

سلام

ظاهرا یه کم دیر اقدام کردم برا همین بحث قوانین جدید تالار بسته شد

اما ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست البته زنده اش

1- سوالات تکراری دوستان با ارجاع حذف بشه

2 - جستجوی سایت پیشرفته تر بشه تو جستجو خیلی ضعیفه بعضی وقتا خودم تو گوگل اول جستجو کردم برا پیدا کردن مطلب

3- بخش ترجمه که برای اعضای سایت جومینا راه اندازی شده و نیز جوابگویی برای سوالات اعضا

دیگه کم کاربرد یا بی کاربرد شده

برای ترجمه یه گروه کامل تشکیل بشه که از اعضای عادی هم استفاده بشه مخصوصا با این وضعیت تو جوملا

که از 1.6 رفته به 1.7 و دبیا دردسر

که فکر کنم کلی فعالیت باید بکنیم چون عدم پشتیبانی از 1.5 که هیچی حتی 1.6 چند وقت دیگه می شه نقل محفل

4- گروه بندی در سایت ایجاد بشه که هر کدوم از مدیران با اعضایی که در گروه مربوط به اونا عضو شدن فعالیت کنن

تا هم انجمن تخصصی تری داشته باشیم هم نیروهای قوی تر در انجمن در ضمن دوستی ها هم بیشتر می شه

مثلا گروه ترجمه که هر کی خواست عضو بشه و فعالیت کنه البته پایبندی به تعهدات در این گروه هم از شرایطشه

5 یه بخش اخبار جوملا یا آی تی و مطالب مرتبط ایجاد بشه که تو انجمن جوملای فارسی اطلاعات بروز شده هم داشته باشیم با دسته بندی

منظم و زیبا

6 در ضمن ارزش گذاری ها بیشتر بشه شاید راحت بشه 500 تا مطلب فرستاد ولی اینکه وافعا این عدد ملاک ارزش گذاری برای

ورود به یه بخش بشه خب این خیلی شاید جالب نباشه البته این سیستم اصلی انجمن هست (منظورم مای بی بی اه)و گرنه این انجمن که ارزش گذاریهای واقعی داره (محض گفتن بود نه انتقاد)

7 بعد از مدتی که اعضای عادی فعالیت نداشتن از طرف انجمن (مثلا یک ماه یکبار اخبار تازه و جذاب ارسال بشه

برای اینکه مجدد ارتباط با اعضای قدیمی برقرار بشه

8 تو قسمت اعضای سایت که 3 ماه یکبار باید تجدید بشن برای عضویت که خیلی از دوستان از این قسمتش خبری ندارن

هیچ فعالیت خاصی قرار داده نشده (البته غیر از حضور در انجمن که خب این هم با جواب یکی از دوستان نمی شه جواب تکراری داد )

یه برنامه ریزی دقیق برای این اعضا هم بشه نبودش واقعا حس می شه

9 انصافا اونایی که عضو می شن تو جومینا واقعن کار می کنن و اگه حضور ندارن تو انجمن دلیل بر کم کاری اونا نیست

بالاخره این عزیزا هم کار دارن نمی تونن دائم بیان تو انجمن

یا اینکه نیومدنشون دلیل بر کار نکردنشون نیست

وژدانا خودم هم خسته شدم از بسکه نوشتم و با اینکه

می دونم همش ربط به قوانین نداره ولی بالاخره حرف حرف می یاره

موفق باشید

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...