رفتن به مطلب
رضاگنجی

پلاگين سايت هاي اجتماعي و گوگل پلاس SocButtons

پست های پیشنهاد شده

download.php?imgf=13117367921.pngdownload.php?imgf=13113495471.pngdownload.php?imgf=13030139312.pngdownload.php?imgf=13030139313.png

download.php?imgf=13121217621.jpg

سلام و درود

توسط اين پلاگين بسيار زيبا ميتوانيد دكمه هاي به اشتراك گذاري و لايك و گوگل پلاس را به مطالب سايت خود اضافه كنيد !

download.php?imgf=13121217622.jpg

اين پلاگين براي نسخه هاي جوملا 1.5 و 1.6 و 1.7 به صورت جداگانه منتشر شده كه ميتوانيد نسخه دلخواه را دانلود و استفاده كنيد !

دمو افزونه از سايت سازنده

توضيحات سازنده افزونه

دانلود نسخه سازگار با جوملا 1.5

دانلود نسخه سازگار با جوملا 1.6

دانلود نسخه سازگار با جوملا 1.7

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلــــــام

من این افزونه رو روی لوکال نصب کردم اما بعدش سایت کامل لود نمیشه و این نوشته میاد :

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\Program Files\wamp\www\LOCAL\plugins\content\socbuttons.php on line 58

راهنمایی میکنید؟

ممـــــــــــــــــنون :thankyou:

لینک به ارسال

سلــــــام

من این افزونه رو روی لوکال نصب کردم اما بعدش سایت کامل لود نمیشه و این نوشته میاد :

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in C:\Program Files\wamp\www\LOCAL\plugins\content\socbuttons.php on line 58

راهنمایی میکنید؟

ممـــــــــــــــــنون :thankyou:

روی هاست نصب کنید، روی لوکال کار نمی کنه...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...