رفتن به مطلب
daneshpars

مشکل بعضی از قالب ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از جوملا 1.5 و فروشگاه ساز جومینا استفاده میکنم.

و قالب eshopper رو دو مرتبه بر روی فروشگاه قرار دادم . یعنی دفعه اول حدود 2 ماه پیش فروشگاه رو نصب کردم و دیروز قالب eshopper رو روی اون نصب کردم و وقتی که سایت رو نگاه کردم تا ببینم قالب چگونه است هیچ مشکلی نبود اما متاسفانه بعد از یک بار دیگر که سایت بارگذاری شد سایت با مشکل روبرو شد و این پیغام رو نشون میده بدون اینکه هیچ منو یا تصویر یا ماژولی رو نشون بده :

Illegal key characters in global data

و حدود چند ساعت بعد خود به خود سایت درست شد اما قسمت مدیریت بهم ریخت و همان پیغام رو نشان داد . و من فکر کردم که ممکن است فروشگاه رو یا درست نصب نکرده ام یا مشکلی از خود افزونه ها بوده که قالب رو به این صورت درآورده به همین خاطر سایت و پایگاه داده رو حذف و از نو بسته را نصب کردم و همون قالب رو دوباره روی سایت نصب کردم. البته ابتدا خوب بود و سایت چند بار هم بارگذاری کردم و هیچ مشکل دیگری به وجود نیامد . اما بعد از دو یا سه ساعت سایت و قسمت مدیریت مانند قبل شد . و همان پیغام را در صفحه ها نشان میدهد .

این هم دموی قالب eshopper :

http://www.shape5.com/demo/index.php?http://www.shape5.com/demo/eshopper

و این هم لینک دانلود قالب eshopper

ضمناً من با قالب دیگر هم مانند قالب زیر برای سایت اصلی که با جوملا 1.5 هست همین مشکل رو داشتم

Financial Business

دمو :

http://demo.gavick.com/joomla15/jun2011

واقعا ممنون میشم که اساتید محترم جومینا راهنمایی بفرمایند که من با این گونه قالب ها چکار کنم و چه طور میتونم سایت رو درست کنم .

خیلی سپاسگذار هستم.:thankyou:

لينك دانلود قالب به دليل تجاري بودن حذف شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين قالب ها تجاري هستند و در جومينا قالب ها و افزونه هاي تجاري پشتيباني نميشوند !

لطفا قوانين انجمن را مطالعه و طبق آن عمل كنيد !

البته بهتر بود شما لينك دمو از سايت خودتون قرار ميداديد !

لینک به ارسال

اين قالب ها تجاري هستند و در جومينا قالب ها و افزونه هاي تجاري پشتيباني نميشوند !

لطفا قوانين انجمن را مطالعه و طبق آن عمل كنيد !

البته بهتر بود شما لينك دمو از سايت خودتون قرار ميداديد !

ابتدا معذرت میخوام چون در جریان نبودم که این قالب فروشگاهی تجاری هست برای همین لینک دانلودش رو گذاشتم. و میخواستم ببینم که برای بقیه هم همین مشکل وجود داره یا نه .

برای دمو ی قالب ها هم همینطور که گفتم روی سایت من با مشکل مواجه شده. به ناچار دموی اصلی قالب رو گذاشتم.اگر هم منظور شما از پیغام خطا هست که فقط این جمله رو در سایت و قسمت مدیریت نشان میده

و من قصد معرفی قالب رو نداشتم. فقط منظورم اینه که چه طور میتونم پیغام خطا رو از بین ببرم. یعنی به نظر شما باید کدام فایل رو درست کنم. آیا چون این قالب ها تجاری هستن مشکل دارن یا نه . ضمناً من این قالب رو از یک سایت فارسی دانلود کردم.

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

شما از jHackGuard plugin استفاده میکنید ؟

یا حق

سلام.

سری قبل در فروشگاه نصبش نکرده بودم. ولی چرا این دفعه بعد از اینکه اون قالب رو نصب کردم و دیدم درست کار کرد. بعد تمام افزونه های امنیتی در جومینا رو روی اون نصب کردم. و ( پلاگین ضد ه-ک جومینا (بسیار مهم) ) یکی از همون افزونه ها بود.

لینک به ارسال

سلام

خوب دوست عزیز مشکل از این افزونه هاست و قالب و بسته نصبی مشکل نداره

شما باید بدون افزونه قالب رو تست کنید

این مشکل هم مربوط به ناهماهنگی سایت شما با این افزونه ها است.

در پناه حق...

لینک به ارسال

خوب من که فقط چندتا افزونه نصب کردم. یعنی افزونه های امنیتی جوملا ( که فکر میکنم اگر با این افزونه ها مشکل داشته باشه - باید از ضعف قالب دونست. ) چون من قبلا از افزونه های امنیتی استفاده نمیکردم اما اون موقع اینقدر بلا سرم اومد که دیگه سعی میکنم تمام افزونه های امنیتی رو نصب کنم تا به مشکل برنخورم. و اتفاقا از موقعی که افزونه ها رو نصب کردم تا کنون که نه ه-ک شدم و نه پاسورد قسمت مدیریت عوض شده و خیلی هم خیالم راحت - واقعا از جومینا سپاسگذارم که این افزونه ها رو به رایگان در اختیار کاربران میگذاره.

و دوتا افزونه که مربوط به اسلاید شو بود. که اونها رو دیشب نصب کردم و مشکلی هم اون موقع نداشتم. یکی مربوط به ماژول نمایش خطی تصاویر جوملا که در خود جومینا معرفی شده و دیگری هم اسلاید شو ( frontpage slideshow ) بود - در ضمن من این دو تا رو دیشب نصب کردم و اون موقع مشکلی هم نداشتن. و چون موقعیت این افزونه ها رو داره پس نباید مشکلی با اونها داشته باشه.

به نظر شما اگر این قالب ها مشکلشون با افزونه هاست پس چرا قسمت مدیریت رو هم همون پیغام رو میده ؟:huh

در صورتی که اگر مشکل از افزونه ها بود باید فقط قسمت سایت با مشکل مواجه باشه - نه قسمت مدیریت رو هم خراب کنه.

لینک به ارسال

دوستان لطفا این تاپیک رو یک نگاهی بندازین .

http://forum.joomina.ir/thread-841.html

آقای امیررضاتهرانی لینک قالب JSN Epic Free رو در همون تاپیک گذاشتن اما وقتی روی لینک کلیک میکنیم به یک صفحه با نوشته ی

برخورد میکنیم . و اتفاقا کاربر habibamol هم گفتند که این جمله یعنی چی - البته کسی جوابشون رو ندادن . و برای من هم در سایت و هم در قسمت مدیریت این جمله رو مینویسه.

اساتید محترم لطفا بررسی کنند که این پیغام ناشی از چه چیزی میتونه باشه. :thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اگه دقت کنید این مربوط میشه به لینک های قبلی سایت / زمانی که ما از k2 استفاده میکردیم .

option=com_k2&Itemid=

میتونید بجای این از افزون های مشابه استفاده کنید ./ مثلا آر اس فایروال که خیلی بهتر از این هم هست.

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز اگه دقت کنید این مربوط میشه به لینک های قبلی سایت / زمانی که ما از k2 استفاده میکردیم .

option=com_k2&Itemid=

میتونید بجای این از افزون های مشابه استفاده کنید ./ مثلا آر اس فایروال که خیلی بهتر از این هم هست.

موفق باشید

ببخشید مثل اینکه شما تاپیک رو کاملا نخوندید .

ببینید منظور من این هست که وقتی بعضی از قالب ها رو نصب میکنم سایتم خراب میشه . پیغام زیر

رو نشون میده. و من به دنبال افزونه امنیتی که الان نیستم و با اونها مشکلی ندارم. اتفاقا افزونه ار اس فایروال هم از انجمن آشیانه دانلود کردم ( البته نال شده است . ) و من تمام این افزونه های امنیتی رو روی یکی از سایت های دیگه نصب کردم و با افزونه های امنیتی که مشکلی ندارم.

آخه مشکل من با قالب هست. جدیدا هر قالبی که مناسب سایت هایی که در حال درست کردنشون هستم رو میبینم و قصد دارم که قالب ها رو نصبشون کنم با سایت من مشکل دارن. قالب های دیگه هم یا موقعیت های زیادی رو پشتیبانی نمیکنن یا رنگ آمیزیشون جالب نیست و قالب هایی هم که برای فروش هستن یا بدرد یک سایت علمی و فروشگاهی نمیخورن یا اگر هم جالب باشن قیمت هاشون یک مقدار بالاست. البته من چون هنوز مطمئن نیستم که بخوام سایت رو راه اندازی کنم نمیتونم زیاد هزینه کنم.

لطفا به آدرس زیر رفته و تمام اطلاعات این قالب اونجا نوشته شده لطفا روی جوملای خود نصب کنید و مدتی هم صبر کنید مثلا چند ساعت - ببینید آیا سایت شما هم با مشکلی برمیخوره یا نه .

اینجا کلیک کنید

با تشکر از شما.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...