رفتن به مطلب
shookr

قالب فارسی موزیک برای جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام؛ جوملا یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند هست که باهاش همه نوع سایتی میشه پیاده سازی کرد؛ امروز قالب فارسی موزیک رو براتون آماده کردم این قالب توسط دوست گلمون آقای سعید شمس فارسی سازیش کرده

قالب در رنگ ها مختلف هست که فقط رنگ آبی آن فارسی و بقیه رنگ ها به لاتین موجود است، از مزیت های قالب طراحی شیک و مدرن، سبک، طراحی کامل با Css، دارای اسلاید شوی زیبا و… امیدوارم مورد پسندتان باشید…

لازم به ذکر است که قالب اصلی(لایتن) با مرورگر ie6 سازگر نمی باشد که این این نقص در فارسی سازی رفع شده و کاملا با ie6 سازگاری دارد

download.php?imgf=13115999351.jpg

download.php?imgf=13115999351.jpg[align=CENTER]

[/align]

دمو قالب <اینگلیسی>: دمو

دانلود قالب: :exclamation: ::. از قرار دادن لینک افزونه ها و امکانات تجاری خوداری کنید ::.

منبع:کیمیا اسکریپت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

:exclamation: ::. از قرار دادن لینک افزونه ها و امکانات تجاری خوداری کنید ::.

دوستان مدیر دقت داشته باشند ! هر افزرونه ی رو که من بومی سازی کرده باشم که رایگان نیست !

:idea: همیشه برسی کنید !

این قالب رو من قبلا برای دوست عزیز جناب آقای مدیر قبلی کیمیا اسکریپت بومیسازی کرده بودم.

دوست عزیز این چندمین بار ی هست که به شما در این مورد اخطار -نوشتاری - داده میشود .

فعلاً دسترسی شما برای اسال پست در تالار به مدت یک روز قطع شد!

زندگیتان سپید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...