رفتن به مطلب
sareion

مشکل تو نمایش ماژول ها

پست های پیشنهاد شده

سلام دوباره

دوستان یک مشکل دارم,من 2 تا ماژول دارم تو صفحه اصلی و نمایش تو صفحه اصلی گذاشتم.تو صفحه اصلی میاد و تو بقیه صفحات مثل قوانین سایت و تماس با ما نمیاد.همه چی درسته تا اینجا.مشکل اینجاست که وقتی از طریق ماژول خبری روی ادامه مطلب کلیک میکنم تو صفحه جدید هم مطلب میاد و هم ماژول ها.یعنی ماژول ها فقط باید تو صفجه اصلی بیان . چند تا ماژول هم تست کردم.نمیدونم مشکل چیه.لطفا دوستان کمک کنن.مرسی

site link

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

الان بنده دیدم ماژولهاتون در تماس با ما هم میامد!

در مورد اینکه روی ادامه مطلب کلیک می کنید و ماژولها هستن برای اینه که در تنظیمات ماژول مرود نظر از قسمت تخصیص منو برای منو صفحه اصلی انتخاب شده... (شما ماژول مورد نظر رو به صفحه اصلی تخصیص ندید بعد ببینید وقتی روی ادامه مطلب مورد نظر کلیک می کنید باز هم اون ماژول رو می بینید یا خیر...

موفق باشید

لینک به ارسال

عرض کردم در تنظیمات ماژول مورد نظر از قسمت تخصیص منو این ماژول رو برای صفحه اصلی غیر قابل نمایش کنید و مجدد تست کنید که اون ماژول وقتی به ادامه مطلب مراجعه می کنید نمایش می ده یا خیر...

اگر باز منظورتون چیز دیگری هست کمی واضح تر بیان کنید در خدمتتون هستم...

پیروز باشید

لینک به ارسال

خوب من ماژول رو از انتخاب منو از صفحه اصلی برمیدارم ولی خوب الان کلا ماژول که اصلا نمیاد,link رو چک کنین,خواستین user و psw ادمین رو بدم !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...