رفتن به مطلب
امین دشتی

در خواست ماژول سیستم رزرو کردن

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و تشکر از زحمات شما :

من نیاز به یه افزونه دارم که بتونم برای سایتم سیستم رزرو اینترنتتی (برای صندلی های سینما) قرار بدم . اگرم شد وجه آنلاین پرداخت بشه .ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به جومینا خوش آمدید.

از شانس شما همین الان دارم یکی از بهترین هارو آماده میکنم که بزارم تو سایت اصلی انشالله فردا میتونید دانلود کنید.

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

امشب كه اقاي شمسي انلاين شد در اين مورد يادشون ميندازم كه اگر اماده شده بود منتشر كنند !

لینک به ارسال

با سلام

واقعا ببخشید / به خاطری یک سری مشکلات (شخصی) نتونستم بزارم انشالله بزودی میزارم .. امروزه فردا داره ولی سوختو سوز نداره !

این افزونه یکی از بهترین هاست ! مطماً باشید ! ارزششو داره کمی پاش ببشیند !

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

شما ببخشید که من عجله کردم چشم صبر میکنم چون مطمئنم وقتی شما میگید

بهترین هاست نمونه نداره بازم تشکر میکنم از زحمات شما و دیگر دوستان

لینک به ارسال

سلام جناب شمسي

اگه منظورتون اون سيستم رزرواسيونيه كه من بهتون دادم، جسارتا بايد بگم اون افزونه براي اعضاي جومينا بايد منتشر بشه و براي عموم نيست (طبق قولي كه من به جناب تهراني دادم)

ممنون

يك افزونه رزرواسيون ديگه هم هست كه تو تيم ترجمه پارس جوم داره ترجمه ميشه. براي رزرو مكان هاي اقامتي به كار ميره. احتمالا بشه براي كاراي ديگه هم ازش استفاده كرد. انشالله اون كه ترجمه شد، ميتونين ازش استفاده كنين.

اين هم دمو:

http://www.joomla-room-hotel-booking.jextn.com/index.php

يكي دو تا افزونه رزرواسيون ديگه هم هست كه انشالله در آينده ترجمه خواهد شد (مثلا رزرو ميز رستوران و ...)

لینک به ارسال

با سلام

مجتبی جان خوب پس این تخیر خوب بود !

چون من از موضوع با خبر نبودم و میخواستم برا عموم منتشر کنم.

یا حق

لینک به ارسال

خوب باز هم جاي نگراني نيست !

چون آقاي پردل چند افزونه ديگر براي اينكار در ليست ترجمه دارند و انشاالله اون ها هم به زودي اماده انتشار ميشوند !

به هرحال اقاي پردل لينك افزونه را قرار دادند و اقاي دشتي ميتونند تست كنند ببيند امكانات مورد نظرشون را داره يا خير!

لینک به ارسال

با سلام

افزونه قرار داده شده شده یا در دست آماده سازی هست

اگه قرار دادند محبت میکنید لینکش را بزارید .

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

افزونه قرار داده شده شده یا در دست آماده سازی هست

اگه قرار دادند محبت میکنید لینکش را بزارید .

با تشکر

با سلام

اینطور که از پست دوستان مشخصه هنوز ترجمه نشده و آقا مجتبی در پستشون لینک دمو رو قرار دادند تا افزونه رو بررسی کنید...

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام جناب شمسي

اگه منظورتون اون سيستم رزرواسيونيه كه من بهتون دادم، جسارتا بايد بگم اون افزونه براي اعضاي جومينا بايد منتشر بشه و براي عموم نيست (طبق قولي كه من به جناب تهراني دادم)

ممنون

يك افزونه رزرواسيون ديگه هم هست كه تو تيم ترجمه پارس جوم داره ترجمه ميشه. براي رزرو مكان هاي اقامتي به كار ميره. احتمالا بشه براي كاراي ديگه هم ازش استفاده كرد. انشالله اون كه ترجمه شد، ميتونين ازش استفاده كنين.

اين هم دمو:

http://www.joomla-room-hotel-booking.jextn.com/index.php

يكي دو تا افزونه رزرواسيون ديگه هم هست كه انشالله در آينده ترجمه خواهد شد (مثلا رزرو ميز رستوران و ...)

--------------------------------------------------------

من واقعا تعجب میکنم ، چرا در دسترس قرار دادن یک کامپوننت برای عموم ممنوع هست ،

دوست عزیز این جمله را به شما تقدیم میکنم : به اشتراک گذاری دانش نشانه قدرت هست .

پیروز باشید :1:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز به جومینا خوش آمدید.

@ چون شما تازه وارد هستید و با ساخار تومینا آشنا نیستید این حرف رو میزنید !

@ جومینا بزرگترین مرکز افزونه ای فارسی در ایران هست که 95%+ آنها برای عموم هست.

در ضمن ما که خودمون این افزونه رو ننوشتیم تا " اشتراک گذاری دانش نشانه قدرت هست" این نشانه قدرت ما باشد ! این افزون رایگان هست و شما میتونید اون رو از جوملا جهانی joomla.org دانلود کنید. / کمی سرچ کنید چیزی رو که میخواهید رو پیدا خواهید کرد/ ما بخاطر زحمتی که برای فارسی سازی و rtl این کشیده شده برای اعضای ویژه جومینا منتشر میکنیم .

@ اگه توضیحات رو کاف ندیدید! میتونید با کمی سرچ در قسمت انتقادات و پیشنهادات به نحوه عملکرد جومینا پی ببرید.

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

سلام

چه پست جالبي بود!

اين جمله هم تقديم به شما: هيچ وقت زود قضاوت نكنيد (مال خودمه اين جمله)!

شما تازه اومدين، از هيچي خبر ندارين، يه دفعه مياين اينطور قضاوت ميكنين! واقعا كه خيلي جالبه

منتشر كردن افزونه براي اعضاي جومينا جزء قوانين عضويت تو اين تيم هست كه من هم براي اينكه عضو اين تيم بشم بايد اين كار رو ميكردم.

از وقتي عضو تيم جومينا شدم، چند افزونه رو براي انتشار به آقاي تهراني دادم، ولي بنا به دلايل مختلف ازشون خواستم اون افزونه ها براي عموم منتشر بشه. حالا بعد يه مدت زيادي كه گذشته، بالاخره فرصت كردم و يك افزونه رو براي اعضاي جومينا ترجمه كردم. حالا شما بفرماييد كه كار من اشتباه بوده؟!

در ضمن بين اين همه افزونه اي كه تا حالا من براي عموم منتشر كردم، حق ندارم يه افزونه رو براي يه عده خاص منتشر كنم؟

باز هم ميگم : زود قضاوت نكنين

لینک به ارسال

با سلام

پست های اضافی حذف شدند.

تایپیک قفل شد.

دوستانی که می خواهند افزونه های بیشتری برای لین کار پیدا کنند میتونند با کمی سرچ در http://extensions.joomla.org/extensions/ به نتیجه دلخواهشان دست پیدا کنند.

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...