رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

اين تبليغات مورد نظر شما كجا چرخ ميزند !

منظور از تبليغات تبليغ در ارسال ها است و اين موردي كه شما فرموديد اصلا ربطي با تاپيك و بحث ندارد و دليل اصلي تغيير قوانين كاربراني هستند كه در تمامي ارسال ها خود يا ادرس سايت و شماره تلفن قرار ميدهند و يا درخواست ارتباط از طريق پيام خصوصي رو ميدهند و با اينكه بارها به ايشان تذكر داده شده باز هم رعايت نميكنند !

اختيار تبليغات در سايت در همه جاي دنيا با مدير سايت است و اگر اينطور نيست اطلاعيه دهيد كه هركس مايل بود تبليغاتش رو در سايت و انجمن شما قرار دهد!

متاسفانه عدم رعايت قوانين انجمن از جانب شما يكي از مشكلات اين انجمن شده و نميدونم چرا دوست نداريد مانند ديگران به حقوق ديگران و قوانين انجمن احترام بگذاريد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لطفا حجم آپلود سنتر رو بیشتر کنید تا کسی به بهانه کمبود حجم هی به سایت خودش لینک نده

مثل این تاپیک

http://forum.joomina.ir/thread-5616.html

یا یه قانون جدید بذارین که حتی اگه حجم فایل زیاد هم باشه باید تو آپلود سنتر جومینا باشه (مثلا فایل رو به چند قسمت تقسیم کنن با winzip)

یا کسی نباید لینک دانلود از سرور شخصی قرار بده ولی می تونه لینک از سایت های رایگان استفاده کنه

این انجمن رو جای مقدسی میدونم چون همه در فکر رفع مشکلات دیگران هستن

به همین دلیل با این مدل تبلیغات به شدت مخالفم

امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم

موفق باشید

لینک به ارسال

شما جومینایی ها نمیدنین دارین چی کار میکننین .. یکی میاد پست من رو ویرایشمیکنه و نفر بعدی حذف میکنه ... حداقل با هم هماهنگ باشید .

من پست مجله ویژه رمضان رو زدم .. توش توی پرانتز نوشتم که حجمش زیده و نمیشه آپلود کردش ... یکی از مدیران اومد این متنی که نوشتم رو پاک کرد و نفر بعدی هم کلا حذف کرد . بابا به مولا تبلیغ سایتم نبود . 4 مگابایت حجمش بود . یکم هماهنگ باشید . کلا مدیریت سایت مشکل داره . یه فکر اساسی کنید . با این نظرسنجی ها 100 سال دیگه هم به هیچ جا نمیرسید .

لینک به ارسال

نيما جان ما از ارائه اموزش هاي خوب شما حمايت ميكنيم ولي همانطور كه در ارسال قبلي ديديد كاربران با اين روش موافق نيستند و فقط كافيست فايل ها را تقسيم بندي و در اپلودسنتر جومينا قرار دهيد !

به دليل عدم ارائه پيشنهاد هاي موثر و به انحراف كشيده شدن تاپيك اين تاپيك فكر ميكنم همانطور كه اقاي شمسي گفتند بهتر است بسته شود چون اين تاپيك مكاني براي انتقاد نيست !

لینک به ارسال

جناب گنجی عزیز

من انتقاد نکردم فقط یه راه کار و پیشنهاد دادم

تا قوانین جدید طوری باشن که در عین انعطاف استحکام لازم رو هم داشته باشند تا از سوء استفاده های احتمالی جلوگیری بشه

من اینجارو انجمن خودم می دونم و اینم یه پیشنهاد بود برای بهتر شدن قوانین

البته این رو هم بگم که در توانایی های اون دوست عزیزمون هم شکی ندارم و قصد جسارت هم نداشتم

اگه از دستم ناراحت شده معذرت می خوام

اگه واقعا قصد تبلیغ ندارن مثل بقیه کاربران تاپیک بزنن تا حرف و حدیثی هم پیش نیاد

این انجمن در همین مدت کوتاه ره صدساله رو رفته و صد سال دیگه هم کسی بهش نمیرسه

با تشکر از همه مدیران که دعای خیر ما همیشه پشت شونه

یاعلی

لینک به ارسال

البته من منظورم ارسال هايي بود كه دركل به موضوع تاپيك نزديك هم نيست و انشاالله كه شما ناراحت نشده باشيد !

منظور اصلي از ايجاد اين تاپيك و دقيق تر كردن قوانين به خاطر به وجود نيامدن و رفع همين شبهات است تا ديگر دوستان به هيچ عنوان از حذف ارسال يا ويرايش آن دلگير نشوند !

من خودم ادرس سايتمون رو از امضا هم برداشتم تا سوء تفاهم كوچكي هم براي دوستان پيش نياد !

ما از دوستاني كه خارج از بحث اين تاپيك مواردي رو مطرح كردند درخواست كرديم كه در اين رابطه يعني قوانين اگر نكاتي به نظرشون ميرسه اعلام كنند كه البته نكته مورد نظر شما درقوانين موجود است و بارها هم به بسياري از دوستان گفته شده !

البته قوانين فعلي جزو كاملترين قوانين انجمن موجود است و شايد هم نياز به ويرايش نداشته باشد ولي تيم مديريت جومينا ميخواهد اين قوانين تكميل تر باشد !

انجمن انتقادات براي انتقاد هميشه باز است ولي برخي دوستان در اين تاپيك انتقاد ميكنند كه اين هم باز نقض قوانين انجمن است !

لینک به ارسال

با سلام

ولی آقای شمسی قوانینی که مقرر می شود مثل تبلیغات آیا استثنا دارد یا برای همه یکسان هست چون من می بینم شما به دیگران تذکر تبلیغات نکردن می دهید ولی من می بینم بنرها در بالا چر خش می خورند تا اون جایی که توی دهات ما کدخدا قانون وضع می کرد اول خودش رعایت می کرد بعد از دیگران انتظار داشت که رعایت کنند ولی اگر استثنایی برای قوانین هست بگید در این مورد دیگر بحث نشود . چون بالاخره اخنیار انجمن را دارید .

کدوم تبلیغات منظورتون هست ؟/ جواب من هم همون جواب آقا رضا هست.

شما جومینایی ها نمیدنین دارین چی کار میکننین .. یکی میاد پست من رو ویرایشمیکنه و نفر بعدی حذف میکنه ... حداقل با هم هماهنگ باشید .

من پست مجله ویژه رمضان رو زدم .. توش توی پرانتز نوشتم که حجمش زیده و نمیشه آپلود کردش ... یکی از مدیران اومد این متنی که نوشتم رو پاک کرد و نفر بعدی هم کلا حذف کرد . بابا به مولا تبلیغ سایتم نبود . 4 مگابایت حجمش بود . یکم هماهنگ باشید . کلا مدیریت سایت مشکل داره . یه فکر اساسی کنید . با این نظرسنجی ها 100 سال دیگه هم به هیچ جا نمیرسید .

دوست عزیز نیما جان مدیران ما به شما بی احترامی کردند ! بزار خدمو بگم تا حالا جز استاد و دوست عزیز به شما چیزی گفتم !

نمیدنم شما این هماهنگی رو چی معنی میکنید ! و بر حسب هماهنگی کدوم تیم موفق!!! دارین این رو می سنجید ! ما با هم هماهنگ نیستم ! قبول ! (ولی فکر نکنم به شما ربطی داشته باشه ! درسته ؟ /- این تایپیک هم برا انتقاد پیشنهاد نیست ! که بفرمایید انتقاد کردم )

آقا جون هر چیزی حدو اندازه خودشو داره ! " همه مدیران سایت مشکل دارند " ! همه نیستند شاید از مدیریت من هستش ! ولی چیکار کنم دیگه بهتر از این بلد نیستم ! شایدهم بعضی از کاربران ایرانی خوب تر از اینو نمیکشن ! برا همین ...!

"با این نظرسنجی ها 100 سال دیگه هم به هیچ جا نمیرسید . " درست ! شما درست می فرمایید، آخه میدونید چه ی ، هنوز بعضی از کاربران ایرانی فرق نظر خواهی با انتقاد پیشنها رو نمیدونند.

زندگیتان سپید

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

بعد از ویرایش قوانین جدید حجم آپلودی روه به 5مگ تغییر میدم / بیشتر از اون هم براش یه فکر ی میکنیم .

@ دوستانی که انتقاد پیشنهادی دارند در یک تایپیک جداگانه مطرح کنند . / تا برسی بشه .

تایپیک قفل شد /.

شاد باشید

یا علی

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...