رفتن به مطلب
amirara

پلاگین بسیار کاربردی Admin Bar Unlocker

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خوب جوملایی ، امروز یه پلاگین خیلی کاربردی پیدا کردم گفتم بذارم اینجا که بقیه رفقا هم استفاده کنند.

این پلاگین مربوط به بخش مدیریت جوملا هست

اسم این پلاگین Admin Bar Unlocker هست و همونطور که از اسمش پیداست ، نوار ابزار ادمین رو از حالت قفل در میاره ،

حتماً موتجه شدین که خیلی وقتها وقتی دارین با ماژول ها کار میکنید ، مطلب ارسال میکنید ، با منو ها کار میکنید و ..... اون نوار ابزار ادمین بالای صفحه قفل میشه و قابل کلیک نیست. اوی موضع من رو خیلی آزار میداد ، چون مجبور بودم از دکمه برگشت مرورگر یا دکمه انصراف استفاده کنم تا به بخش های دیگه دسترسی داشته باشم تا این که این پلاگین رو پیدا کردم.

کار این پلاگین دقیقاً همینه که اون نوار رو از حالت قفل در بیاره .

من به شخصه از این پلاگین خیلی لذت بردم و متعجب هستم که چطور تا حالا کسی معرفیش نکرده بود (شاید هم معرفی کردن و من ندیدم:s)

هیچ تنظیمی هم نداره و فقط کافیه بعد از نسب اون رو از قسمت مدیریت پلاگین ها فعال کنید.

این لینک صفحه این

پلاگین هست :

http://extensions.joomla.org/extensions/administration/admin-navigation/11651

این هم لینک مستقیم پلاگین :

http://edo.webmaster.am/download/3a18c33dfad517eec56a

موفق و سربلند باشید

امیر آرا

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فقط توجه كنيد اينجور پلاگين ها به خاطر سادگي و توجه نكردن زياد روي طراحي ممكنه باگي بوجود بياره كه اعصاب خورد كنيش بيشتر از لذتش باشه:heart:

لینک به ارسال

سلام

به این توجه نکردید که خود جوملا عقلش نرسیده که در هنگام ارسال متن یا ... نوار قفل نشه؟فقط سازندگان این پلاگین فهمیدند؟

حتما یک دلیل داره که قفله پس عقل حکم می کنه از این استفاده نکنیم

لینک به ارسال

سلام

میل خودتونه ، من معرفی کردم هر کس دوست داره استفاده کنه و هر کس که دوست نداره استفاده نکنه ، این که من این پلاگین رو اینجا معرفی کردم دلیل اجبار خوانندگان برای دانلود و نصب اون نیست.:dodgy: از این به بعد هم پلاگین اینجا معرفی نمیکنم که به کسی بر نخوره.

ما رو باش که مثلاً از امروز اومدیم تو فروم فعالیت کنیم.:dodgy:

فقط توجه كنيد اينجور پلاگين ها به خاطر سادگي و توجه نكردن زياد روي طراحي ممكنه باگي بوجود بياره كه اعصاب خورد كنيش بيشتر از لذتش باشه

سلام

تا اونجایی که من میدونم یه پلاگین بدر نخور و آشغال و یا پلاگینی که باعث ایجاد باگ میشه توی سایت joomla.org برچسب Popular نمی خوره :dodgy:

سلام

به این توجه نکردید که خود جوملا عقلش نرسیده که در هنگام ارسال متن یا ... نوار قفل نشه؟فقط سازندگان این پلاگین فهمیدند؟

حتما یک دلیل داره که قفله پس عقل حکم می کنه از این استفاده نکنیم

نمیدونم شاید واقعاً تیمی که جوملا رو نوشته دلیلی برای این کارش نداشته که نوار ابزار قفل بشه !!! ببینم شما خودت دلیلی براش پیدا کردی که چرا موقع فعالیت اون نوار ابزار قفل میشه ؟ من که دلیلی پیدا نکردم و برام اعصاب خورد کن بود این موضوع ، برای همین گفتم پلاگینی که به درد من خورد شاید به درد یکی دیگه هم بخوره. برای همین اینجا معرفیش کردم.:dodgy::dodgy::dodgy:

به هر حال ممنونم که نظرات خودتون رو بیان کردین:thankyou:

لینک به ارسال

نوار ابزار بخاطر این قفل میشه که حتما شما اون آیتم رو یا ذخیره کنید یا انصراف بدین.

چون اگه از این گزینه ها استفاده نکنید و برای مثال پنجره مرورگرتون رو ببندین یا اینکه از نوار آدرس به صفحه دیگه ای برین اون مطلب اصطلاحا قفل میشه و باید از طریق بررسی سراسری آزادش کنید.

اون هایی که از این پلاگین استفاده می کنند وقتی از منوی ابزارها-> بررسی سراسری رو انتخاب کنند به احتمال زیاد از هر جدول 20 تا گزینه آزاد میشه:دی.!!!!!!!!

لینک به ارسال

آقا برای ما قفل کرده

هیجوری هم آزاد نمی شه

این پلاگین هم نصب و فعال کردم نشد

روی چند کامپیوتر هم تست کردم نشد

با چند مرورگر هم چک کردم نشد

خسته شدم

:huh:

لینک به ارسال

آقا برای ما قفل کرده

هیجوری هم آزاد نمی شه

خسته شدم

کش و کوکی مرورگر رو پاک کن درست می شه عزیز یا از یک isp دیگه وصل شو کش رو پاک کن و بررسی سراسری رو هم بزن

پیروز باشید

لینک به ارسال

نوار ابزار بخاطر این قفل میشه که حتما شما اون آیتم رو یا ذخیره کنید یا انصراف بدین.

چون اگه از این گزینه ها استفاده نکنید و برای مثال پنجره مرورگرتون رو ببندین یا اینکه از نوار آدرس به صفحه دیگه ای برین اون مطلب اصطلاحا قفل میشه و باید از طریق بررسی سراسری آزادش کنید.

اون هایی که از این پلاگین استفاده می کنند وقتی از منوی ابزارها-> بررسی سراسری رو انتخاب کنند به احتمال زیاد از هر جدول 20 تا گزینه آزاد میشه:دی.!!!!!!!!

:thankyou:

سلام دوست من

ممنونم که علتش رو گفتی ، آخه واقعاً برای خود من هم سوال بود که چرا قفل میشه

حالا این چیزی که گفتی مشکلی هم ایجاد میکنه ؟

وقتی اصطلاحاً قفل میشه ، یعنی این که دیگه منتشر نمیشه ؟

توی منوی ابزار من یه گزینه به اسم "چک کلی" وجود داشت که وقتی روش کلیک کردم 4-5 تا چیز جلوش تیک خورد و زیرش نوشت "تمامی آیتم های کنترل نشده هم اکنون کنترل گردیده اند. "

منظور شما هم همین بوده ؟

به هر حال بسیار بسیار ممنونم که جواب سوال من رو دادی

موفق و سربلند باشی

امیر آرا

لینک به ارسال

آقا برای ما قفل کرده

هیجوری هم آزاد نمی شه

خسته شدم

کش و کوکی مرورگر رو پاک کن درست می شه عزیز یا از یک isp دیگه وصل شو کش رو پاک کن و بررسی سراسری رو هم بزن

پیروز باشید

lممنون از پاسختان

با چند ISP چک شده

حتی یکی از دوستانم هم در مشهد چک کرده

اون هم با چند کامپیوتر

خوب منوی بالا وقتی تعطیل شده به بررسی سراسری دسترسی ندارم که

اگه می شه آدرس بررسی سراسری را بدهید

مممنون

راستی این را جدا هم مطرح کردم

http://forum.joomina.ir/thread-500-post-2504.html#pid2504

آقا درست شد

آقا قنادیان فرمودند که بعضی از هاست ها با کش مشکل دارد

من کش را غیرفعال کردم

درست شد

ممنون:heart:

لینک به ارسال

سلام

این قفل شدن برای اینه که کسی داره مطلب رو ویرایش می کنه و تا وقتی اون شخص از گزینه ذخیره یا انصراف استفاده نکنه مطلب برای اون نویسنده قفل می مونه. دلیلشم اینه نویسنده دیگه ای مطلب رو باز نکنه و دو ویرایش هم زمان صورت بگیره.

بهتره به نویسنده های سایتهاتون تاکید کنید بعد از باز کردن مطلب وضعیت اون رو از نظر ذخیره یا انصراف معین کنن و پنجره رو نبندن.

درباره پلاگین این تاپیک منم اون رو توصیه نمی کنم. بخصوص برای سایت هایی که نویسنده های زیادی داره.

یا حــــــــــق

لینک به ارسال

:thankyou:

سلام دوست من

ممنونم که علتش رو گفتی ، آخه واقعاً برای خود من هم سوال بود که چرا قفل میشه

توی منوی ابزار من یه گزینه به اسم "چک کلی" وجود داشت که وقتی روش کلیک کردم 4-5 تا چیز جلوش تیک خورد و زیرش نوشت "تمامی آیتم های کنترل نشده هم اکنون کنترل گردیده اند. "

منظور شما هم همین بوده ؟

به هر حال بسیار بسیار ممنونم که جواب سوال من رو دادی

موفق و سربلند باشی

امیر آرا

ببین دوست من مشکل اونجایی درست میشه که مثلا شما داری از تو مدیریت یک مقاله رو ویرایش می کنی.

بعد با استفاده از این پلاگین از اون خارج میشه یا اصلا پنجره مرورگرت رو می بندی.

بعد دیگه نمی تونی اون مطلب رو ویرایش کنی و اصطلاحا مطلب قفل میشه.

می تونی تست کنی.

بخاطر همینه که می گن تو جوملا سیا همیشه تغییرات تون رو ذخیره کنید یا در غیر اینصورت از دکمه انصراف استفاده کنید.

این یکی از اشکالاتش بود.

موفق باشید.

لینک به ارسال

مضافا اینکه اگر مطلب قفل بمونه نمایش آن در سایت و صفحات ان هم تعطیل خواهد بود. پس جوملا کار هوشمندانه ای کرده که منو را قفل می کنه.

لینک به ارسال

بله. همانطور که گفتم تیم جوملا حرفه ای تر از طراح این پلاگین بوده و می تونسته کاری کنه که قفل نشه ولی دلیلی برای اینکار داشته واسه همین قفل کرده منو ها را...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...