رفتن به مطلب
رضاگنجی

بهينه سازي عنوان صفحات براي موتورهاي جستجو با Migur Title Plugin

پست های پیشنهاد شده

tpbv65bde0j077p0i1.png0mom4nnu2nnfbnowfrk.png

download.php?imgf=13111725521.png

سلام و درود

امروز هم يك پلاگين بسيار كاربردي جهت بهينه سازي و فرندلي كردن عنوان صفحات كه براي سئو و پيدا شدن در صفحات ابتدايي موتورهاي جستجو مناسب است را به دوستان معرفي ميكنم !

توسط اين پلاگين ميتوانيد كلمات كليدي را به صفحه خانگي و تمامي صفحات اضافه كنيد !

download.php?imgf=13111725523.png

همانطور كه در تصوير با مشاهده ميكنيد شما ميتوانيد به صفحه اصلي (Home text) عنوان و كلمات كليدي را اضافه كنيد و در كادر پايين يعني Divider كلمه يا كاراكتر فاصله انداز بين عنوان هر صفحه و عنوان صفحه خانگي را وارد كنيد !

حال در تمامي صفحات شما به غير از عنوان خود صفحه كلماتي نيز كه شما به عنوان كلمات كليدي به صفحه اصلي اضافه كرده ايد نمايش داده ميشود !

مثال :

عنوان صفحه اصلي : جومينا | ماژول جوملا | كامپوننت جوملا | پلاگين جوملا | قالب جوملا

عنوان صفحه اي از سايت : پرسش و پاسخ

كلمه يا كاراكتر فاصله انداز : »» يا : يا | و يا هر كلمه يا كاراكتر دلخواه شما

نمايش عنوان صفحه با استفاده از اين پلاگين : پرسش و پاسخ »» جومينا | ماژول جوملا | كامپوننت جوملا | پلاگين جوملا | قالب جوملا

همانطور كه در بالا مشاهده ميكنيد به راحتي ميتوانيد كلمات كليدي را به تمام صفحات سايت خود اضافه كنيد !

download.php?imgf=13111725522.png

لوگو اين پلاگين هم به زيبايي و همخوان با كارايي اين پلاگين طراحي شده

دمو و توضيحات سازنده پلاگين از سايت سازنده

دانلود نسخه جوملا 1.5 از سرور جومينا

دانلود نسخه جوملا 1.6 از سرور جومينا

پيشنهاد ميكنم از اين پلاگين حتما استفاده كنيد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و تشكر دوباره از آقاي گنجي

اين پلاگين تايتل صفحه اول (home) رو تغيير داد ، اما صفحه هاي داخلي با همون نام قبلي مياد ... ميشه لطفا" راهمائي كنيد .. !

لینک به ارسال

با سلام و تشكر ويژه از آقايان گنجي و فرحزاديان عزيز

ظاهرا" اين كامپوننت روي كامپوننتهاي مثل k2 عمل نمي كنه و عنوان به صفحات لينك به مجموعه هاي k2 (يا صفحات ايجادي توسط k2 ) اضافه نمي شه .. حالا نمي دونم راهي يا كامپوننت مشابه موثر ديگه اي وجود داره يا خير ؟

لینک به ارسال

البته من افزونه k2 را نصب ندارم و تست نكردم و همچنين سازنده هم در اين مورد چيزي در توضيحات ننوشته و ممكن است پشتيباني نكند.

براي بهينه سازي و سئو افزونه هاي زيادي موجود است ولي اين افزونه در مورد عنوان صفحات كار را كمي راحت تر كرده !

لینک به ارسال

سلاممن سعی کردم این افزونه رو نصب کنماین پیغام رو می ده :[highlight=#e6c0c0]XML Parsing Error at 1:1. Error 4: Not well-formed (invalid token[/highlight][highlight=#e6c0c0]

[/highlight]

لینک به ارسال

با سلام

افزونه رو حذف و مجدد بعد از اطمینان از دانلود کامل اقدام به نصب مجدد کنید...

در مورد مشکلات پیرامون نصب افزونه ها هم قبلا در انجمن بارها بحث و یک مقاله هم در سایت جومینا منتشر شده که عدم نصب افزونتون ممکنه به خاطر مواردی باشه که در این مقاله و بحث ها اشاره شده...

موفق باشید

لینک به ارسال

ولی من هنوز نتونستم ازش استفاده کنم

وقتی نصب میکنم هم پیغام نصب موفق میده هم پیغام XML Parsing Error at 1:1. Error 4: Not well-formed (invalid token)

و اصلا کار نمیده فکر میکنم مال همین ارور باشه.

ضمنا از طریق پوشه tmp نیز اقدام کردم.از اونجا که کلا نمیشه!

1.5.23

بالاخره مشکل acesef حل شد. اونهایی که acesef دارن میدونن که عنوان صفحه اصلی سایتشون دوبار تکرار میشه. با نصب این افزونه و فعالسازی اوبن،همزمان با فعال بودن acesef مشکل صفحه اصلی حل میشه

آقا رضا دمت گرم:thankyou:

لینک به ارسال

در مورد كامپوننت k2 بايد خدمت برخي از دوستان عرض كنم كه ميتوانند نام مستعار براي مطالب را فارسي انتخاب كنند و نيازي به استفاده از افزونه خاصي نيست.

لینک به ارسال

در مورد كامپوننت k2 بايد خدمت برخي از دوستان عرض كنم كه ميتوانند نام مستعار براي مطالب را فارسي انتخاب كنند و نيازي به استفاده از افزونه خاصي نيست.

با سلام و تشکر از آقای گنجی

فکر کنم منظورتون اینه که تایتل اصلی سایت رو بصورت دستی در قسمت نام مستعار k2 قبل از نام مجموعه اضافه کرد .. درسته ؟

لینک به ارسال

البته من افزونه k2 را نصب ندارم و تست نكردم و همچنين سازنده هم در اين مورد چيزي در توضيحات ننوشته و ممكن است پشتيباني نكند.

براي بهينه سازي و سئو افزونه هاي زيادي موجود است ولي اين افزونه در مورد عنوان صفحات كار را كمي راحت تر كرده !

با سلام میشه یکی از یهترینها و سازگارترینها افزونه های سئو با k2 ، که چنین کاری رو انجام میده معرفی کنید ؟ (شاید برای سوال جدید باید یه موضوع جدید ایجاد کنم که متاسفانه نتونستم)

لینک به ارسال

افزونه های سئو در جومینا هم بگردید پیدا می کنید

رایگان مثل Acesef که البته نسخه تجاری هم دارد

تجاری هم مثل joomsef که می تونید فارسی شده اش را در سافت آرچبو پیدا کنید

لینک به ارسال

سلام

ببینید کار این افزونه به این شکله که تو جوملا شما باید تو بخش نام مستعار حتما یه عبارت انگلیسی بنویسی

این افزونه با تغییر تنظیمات اجازه درج عبارات فارسی در بخش اسم مستعار رو هم میده

یعنی شما برای فارسی کردن لینک ها باید همون عبارتی رو که واسه عنوان مطلب می نویسی تو بخش اسم مستعار هم کپی کنی

موفق باشی

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از لطف دوستان کج فهمی من رو ببخشید ، ببینید این افزونه تایتل اصلی سایت رو به تمامی صفحاتی که در جوملا ایجاد شده اضافه می کنه که این عالیه ، اما اگه در k2 مجموعه ای رو ایجاد کرده باشید ، با ورود به اون صفحه مجموعه ، اون تایتل اصلی اضافه نمیشه ، یعنی ظاهرا" با k2 سازگاری نداره ، من به ناچار تایتل اصلی رو به اول نام تمای مجموعه های ایجاد شده در k2 بصورت دستی اضافه کردم تا با ورود به صفحه تایتل و نام مجموعه با هم نمایش دارده بشه ، که یکی از مشکلات این روش طولانی شدن و یکم نا مفهوم شدنه نام مجموعه هاست ، می خوام بدونم راهی یا افزونه ای که این کار رو روی k2 انجام بده هست یا نه ؟

لینک به ارسال

تا اونجايي كه من تست كردم در K2 نيازي نيست در قسمت نام مستعار چيزي وارد كنيد خود k2 به صورت فارسي نام مستعار را اضافه ميكند !

اگر مشكل شما با k2 است نيازي نيست از افزونه خاصي استفاده كنيد !

آخرين نسخه اين كامپوننت را استفاده كنيد !

لینک به ارسال

با سلام به جومینائی های عزیز و تشکر از دوستان خوب که با پستهاشون سعی در راهنمائی من داشتند ، اگه دوستان دیگه هم مثل من با تایتل مشکل داشتن و از افزونه های استفاده می کنند که این پلاگین باهاش سازگاری نداره این صفحه رو مطالعه کنند که خیلی مفیده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...