رفتن به مطلب
maysamsami

کامپوننت ایجاد و ویرایش مطلب برای سایتهای خبری!

پست های پیشنهاد شده

با سلام

همونطور که میدونید سایتهای خبری در روز تعداد زیادی خبر رو در خروجی خودشون قرار میدن و همه خبرها نیازمند عکس هستند.

من اکثر کامپوننتهای ویرایش مطلب رو تست کردم ، حتی بهترینش که به نظرم jce هست. اما همشون یه ایراد بزرگ(مخصوصا واسه ما ایرانیا که سرعتمون افتضاحه) دارند.اونم اینه که آپلود عکس خیلی طول میکشه ! تا بری توو پوشش و پیداش کنی ، عکس بیاد و .. کلی طول میکشه..

حالا همه اینا در حالی هست که عکسای موجود در هاست ما کم حجم شده هستند!

شما کامپوننت بهتری سراغ دارین ؟! یا درواقع راه بهتری برای حل این مشکل سراغ دارین ؟!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد اینکه سرعت اینترنت ما وضعش خرابه حرفی ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما در مورد سئوالت باید بگم فک کنم اگه افزونه ای بهتر از jce بود تو انجمن معرفی می شد

جومینا همیشه بهترین ها رو معرفی می کنه

لینک به ارسال

خب پس اینهمه سایت خبری که با ادیتورهای جوملا کار میکنند چی کار میکنند ؟!! وقتی روزی مثلا 50 تا خبر بخوای بذاری و نویسنده هاتم مختلف باشن .. خیلی اعصاب خردکنه این مشکل !

لینک به ارسال

نویسنده هاتم مختلف باشن

خودتون جواب دادین دیگه

یک نفر که اینکار رو نمیکنه. چندین نفر اخبار رو درج میکنن و هر نفر هم تنها چند خبر رو که مربوط به خودشه

لینک به ارسال

حرف دوستمون کاملن درسته، من چندین ساله با این مشکل دست و پنجه نرم می کنم.

راستش جوملا و امکانات پیش فرضش چندان بدرد سی ام اس خبری نمی خورن و باید یه طورایی شخصی سازی بشن.

آخرین روشی که من برای محتوا گذاری سایت های خبری استفاده می کنم اینه که:

1- چند قالب آماده ی مطلب برای بخش های مختلف اخبار ایجاد کردم ( با استفاده از افزونه ی قالب ساز مطلب ) این کار سرعت قابل توجهی به محتوا گذاری و البته یکسان سازی استایل اخبار می ده.

2- برای مشکل تصاویر هم برای هر مطلب دو تصویر در نظر می گیرم که یکی 100 در 80 پیکسل برای نمایش در صفحات اصلی سرویس ها و دیگری کم حجم با سایز اختیاری برای متن اخبار ( ریسایز تصاویر قبل از محتوا گذاری صورت می گیره)

3- برای آپلود و پیدا کردن سریع تصاویر هم بصورت هفتگی یک فولدر جدید با نام مثلا 18~25-3-90 در مسیر تصاویر > استوری - ایجاد می کنم و در تنظیمات کلی به عنوان فولدر اصلی به هسته معرفیش می کنم. ( این کار هر هفته یک بار صورت می گیره) دو حسن داره این کار! یکی اینکه پیدا کردن تصاویر آپلود شده بسیار سریع تره و دیگه اینکه پاکسازی آرشیو ها هم براحتی بر اساس تاریخ قابل انجامه ( یعنی تصاویر مطالب هر هفته با حذف یک فولدر براحتی امکان پذیره.

توی این تاپیک قبلن یه چیزایی گفتم:

http://forum.joomina.ir/thread-4255.html

بنظرم باید جماعت اینکاره ی جوملا یه کامپوننت مطلب کامل برای جوملا آماده کنن که امکانات لازم رو بصورت یکجا ارائه بده!

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...