رفتن به مطلب
A.Ghaderi

قرآن به صورت زیبا در سایت شما

پست های پیشنهاد شده

ممنونم

این کار ترجمه فکر کنم دیگه بدرد ماه رمضان امسال نخوره انشاء الله برای سال بعد آماده میشود.

درسته که بدرد ماه رمضون امسال نمیخوره ولی چیزی هم نیس که منحصر به ماه مبارک باشه

برای جوملا 1.5 Native هست یا نه؟

البته من نپرسیدم ولی احتمال قوی هست

دوستان ترجمه قرآن قد و قواره ما نیست ، و اصلا کار درستی هم نیست . مگر اینکه بیاییم قران ترجمه شده را جلومون بزاریم و سپس آیه به آیه منتقلش کنیم . اگر موافقید یه تیم تشکیل بدیم حداقل باید 10 نفر باشند و کار ترجمه این کامپوننت شروع بشه

امیر جان شما درست میگی ولی ما هم نخواستیم قرآن رو ترجمه کنیم ما قصد داشتیم کامپوننت ترجمه بشه و ترجمه قرآن رو بگردیم و از یکی از معتبر ترین ترجمه ها (با ذکر منبع) کپی پیست کنیم

بنده که موافق تشکیل تیم هستم ولی فکر نکنم کار اونقدر زیاد باشه که 10 نفر نیاز باشه

من یک سایت براتون معرفی می کنم که یک اسکریپت رایگان برای ایجاد سایت قرآنی برای دانلود گذاشته که ترجمه هاش هم معتبره,در ضمن این سایت قرآن را به 30 زبان ترجمه کرده از جمله فارسی

از شما هم ممنونم وحید جان اما فعلا بحث در مورد کامپوننت هست نه اسکریپت چون کاربران میخوان با جوملا ست بشه نه به صورت جدا نصب بشه.

از همه رفقا ممنونم

کسی حاضر به همکاری بود ما رو خبر کنه:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بچه ها لطفا برای ادامه بحث به تاپیک زیر مراجعه کنید.چون من کار ترجمه آیاتش رو انجام دادم.

http://forum.joomina.ir/thread-948.html

یا علی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...