رفتن به مطلب
nariman132

مشکل در نصب دیتابیس بسته خبری

پست های پیشنهاد شده

باسلام

من هر کاری می کنم که در قسمت نصب دیتابیس را وارد کنم ایراد می گیرد.دوستان اگر لطف کنند راهنمایی بکنند.در ضمن هاست من پلسک است.

[attachment=58]

[attachment=59]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

من هر کاری می تونستم کردم ولی این دیتابیس رو برای نصب بسته خبری جومینا نمی شناسد و پیغام خطا می دهد

دوستان اگر می تونند کمک کتتد. دیروز قرار بود آقای تهرانی کمک کنند ولی انگار سرشون شلوغه

[attachment=60]

[attachment=61]

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

بله آقای تهرانی سرشون شلوغ هست، بنده در خدمتتون هستم، اطلاعات کنترل پنل هاست رو + لینک این تاپیک برام پیام خصوصی کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

مشکل بررسی و بسته براحتی نصب شد !

علت مشکل: قبل از نصب بسته بایستی پوشه های: cache و installation و tmp و فایل configuration.php قابل نوشتن می شدند... کنترل پنل هاست شما پلسک بود که فکر می کنم به این خاطر برای قابل نوشتن کردن پوشه ها یا فایل مشکل داشتید که بنده پوشه ها و فایل مورد نظر رو براتون قابل نوشتن کردم و نصب با موفقیت انجام شد...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...