رفتن به مطلب
amrdata

عیدی جومینا به مناسبت میلاد سه نور

پست های پیشنهاد شده

میلاد گل رسول و زهرا و علی است زیـرا کـه جهــان خجسته زین نور جلی است [/align][align=CENTER] [/align][align=CENTER]مــا را دگـــر از روز جـزا بیمی نیست چون بر دل ما عشق حسین ابن علی است[/align][align=CENTER] [/align][align=CENTER]مـژده ای دل خــدای عشـــق رسید شـــاهــــدان را لــقـــــای عــشـــق رسیـد

میلاد گل رسول و زهرا و علی است زیـرا کـه جهــان خجسته زین نور جلی است [/align][align=CENTER] [/align][align=CENTER]مــا را دگـــر از روز جـزا بیمی نیست چون بر دل ما عشق حسین ابن علی است[/align][align=CENTER] [/align][align=CENTER][align=CENTER]

[/align][align=CENTER]

[/align]

ای دلنـواز قــاری قرآن خوش آمدی در بیت وحی با لب خندان خوش آمدی[/align][align=CENTER] [/align][align=CENTER]ای العطش، ترانه ی قبل از ولادتت مادر فدات با لب عطشان خوش آمدی[/align][align=RIGHT]با سلام[/align][align=RIGHT]این عید فرخنده را به تمامی مسلمین جهان به خصوص شیعیان تبریک عرض می نمایم[/align][align=RIGHT]قبل از هر چیزی در این عید فرخنده از خداوند منان تعجیل در ظهور مولایمان مهدی موعود (عج) را خواستارم و امیدوارم هر فردی در هر گوشه ای از این جهان پهناور در این عید فرخنده عیدی خود را از اما حسین (ع) و حضرت عباس و اما سجاد (ع) دریافت نماید [/align][align=RIGHT]همچنین این میلاد سه نور را به مدیران و کاربران جومینا تبریک عرض می نمایم[/align][align=RIGHT]خواستم بدونم مدیران جومینا قصد ندارن به کاربران عیدی بدهند - بالاخره میلاد سه اختر تابناک هست و از جومینا عیدی می خوایم

:D[/align][align=RIGHT]همچنان منتظر عیدی جومینا هستیم ....[/align][align=RIGHT]االهم عجل لولیک الفرج :heart:[/align][align=RIGHT]در پناه حق :heart:

ای دلنـواز قــاری قرآن خوش آمدی در بیت وحی با لب خندان خوش آمدی[/align][align=CENTER] [/align][align=CENTER]ای العطش، ترانه ی قبل از ولادتت مادر فدات با لب عطشان خوش آمدی[/align][align=RIGHT]با سلام[/align][align=RIGHT]این عید فرخنده را به تمامی مسلمین جهان به خصوص شیعیان تبریک عرض می نمایم[/align][align=RIGHT]قبل از هر چیزی در این عید فرخنده از خداوند منان تعجیل در ظهور مولایمان مهدی موعود (عج) را خواستارم و امیدوارم هر فردی در هر گوشه ای از این جهان پهناور در این عید فرخنده عیدی خود را از اما حسین (ع) و حضرت عباس و اما سجاد (ع) دریافت نماید [/align][align=RIGHT]همچنین این میلاد سه نور را به مدیران و کاربران جومینا تبریک عرض می نمایم[/align][align=RIGHT]خواستم بدونم مدیران جومینا قصد ندارن به کاربران عیدی بدهند - بالاخره میلاد سه اختر تابناک هست و از جومینا عیدی می خوایم :D[/align][align=RIGHT]همچنان منتظر عیدی جومینا هستیم ....[/align][align=RIGHT]االهم عجل لولیک الفرج :heart:[/align][align=RIGHT]

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگه کمکی منتظر بمانید انشالله فردا پس فردا هدیه ها رو هم خواهید دید !

- بزارید یکیشو از الان بگم من خودم دارم یک قالب آماده میکنم - البته فعلا psd تمام نشده - اگه تموم بشه تو این 3 روز مبارک انتشار ژیدا میکنه اگه تموم نشه میمونه برای میلاد با سعادت منجی عالم بشریت .

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگه کمکی منتظر بمانید انشالله فردا پس فردا هدیه ها رو هم خواهید دید !

- بزارید یکیشو از الان بگم من خودم دارم یک قالب آماده میکنم - البته فعلا psd تمام نشده - اگه تموم بشه تو این 3 روز مبارک انتشار ژیدا میکنه اگه تموم نشه میمونه برای میلاد با سعادت منجی عالم بشریت .

یا حق

ممنون آقای شمسی اما اینو بگم که یک موقع سعی نکنید در این سه عید فرخنده کلا یک عیدی بکنید

برای هر میلاد چند تا عیدی باید بدید

در ضمن میلاد اما زمان که ما با یکی دو تا عیدی راضی نمی شیم

اینطوری باشه کلاهمون میره تو هم :D (شوخی)

میلاد سه نور مبارک :heart:

لینک به ارسال

:heart:اقا من به یه قالب به مناسبت میلاد حضرت ابالفضل واسه سایت هیئت ابالفضلیا بگیرم بستمه:heart:

(سر کوچمون شربت و شیرینی میدن:D )

چقدر خوبه انجمن جومینا برای این روزها احترام قائل میشه:heart:

موفق و شاد و شاد و شاد باشید:thankyou:

لینک به ارسال

به نظر من اگه چند تا افزونه عمومی کنید خوبه.

البته فقط برا این سه روز فرخنده.

میلاد امام زمان (ع) رو که باید چند تا عیدی اساسی بدین ها!

فکر کنم کل افزونه ها رو برا چند روز عمومی کنید شاید کاربرا راضی بشن اونم تازه شاید!!!!

شوخی کردم:thankyou:

خیلی خوش حال میشم وقتی میبینم این روز ها هنوز ارزش خودشون رو دارن.;)

لینک به ارسال

ممنون دوستان عزیز

خیلی خوش حال میشم وقتی میبینم این روز ها هنوز ارزش خودشون رو دارن.

در جواب دوست عزیزمون باید عرض کنم این روزها نه تنها با گذشت زمان ارزششون کم نمیشه بلکه با گذشت زمان روز به روز به ارزش این اعیاد و مناسبت ها اضافه میشه

آقای تهرانی کجایید ؟

من میگم بیاید این سه روز کل افزونه ها را برای عموم منتشر کنید تا همه حالشو ببریم

منتظریم برای این سه روز تمامی افزونه ها عمومی بشند

در ضمن خیلی خوشحالم که جومینا برای این روزها احترام خاصی قائلند

همچنان منتظر عیدی جومینا هستیم ...

اللهم عجل لولیک الفرج :heart:

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

با سلام

دوستان بهتره از ارسال اسپم خداری کنند !

چون این ماه و این روزهارو خیلی دوست دارم پست ها رو پاک نمیکنم ! لطفا شما هم رعایت فرمایید ! تا من هم پست ها رو پاک نکنم !

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من هم یک پیشنهاد دارم

پیشنهادم اینه که آقایون میتونند محصولات فروشگاه را تو این روز های مبارک با تخفیف ویژه ارئه کنند

لینک به ارسال

سلام

اولیش منتشر شده که یک سیستم آمارگیر واقعا حرفه ای است . ترجمش بیش از 500 خط بود و کلی کار برای بهینه شدنش وجود داشت .

حجم افزونه بیش از 1 مگ است که در نظر داشته باشید خود جوملا 7 مگ است . و بسیار کامل میباشد . این افزونه قرار بود برای اعضا منتشر بشه

فردا 15 تیر و 16 تیر هم افزونه های جدید منتشر میشوند

لینک به ارسال
با سلام

من هم یک پیشنهاد دارم

پیشنهادم اینه که آقایون میتونند محصولات فروشگاه را تو این روز های مبارک با تخفیف ویژه ارئه کنند

اگه این عیدی رو بدید که عالیهههههههههه ! :thankyou:

لینک به ارسال

با سلام

ولادت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز بر شما مبارک

این هم عیدی این روز جومینا به تمامی دوستداران جوملا :

منو عمودی باز شونده طراحی جومینا

من خودم خیلی وقت بود که همچنین چیزی می خواستم که آقای تهرانی زحمتشو کشیدند

لینک به ارسال

بر چهره پر زنور مهدی صلوات

بر چهره پر زنور مهدی صلوات[align=CENTER]بر جان و دل صیور مهدی صلوات

تا امر فرج شود مهیا بفرست

بهر فرج و ظهور مهدی صلوات

[/align]

با سلام

ولادت منجی عالم بشریت بر شما دوستان مبارک :heart:

در این روز مبارک ظهور حضرت مهدی ، شفای بیماران ، برآورده شدن حاجات مردم را از خداوند منان خواستارم و امیدوارم به حق و آبروی مولایمان مهدی منجی عالم بشریت تمامی دوستان موفق ، تندرست و پیروز باشند:heart:

خواستم بدونم کسی قصد نداره به مناسبت این میلاد خجسته به جومینایی ها عیدی بده

من قصد داشتم عیدی ناقابلی بدم اما نشد انشالله در مناسبت های بعدی با مدیران عزیزجومینا هماهنگ می کنم و یک عیدی ناقابل به رسم یادبود به شما عزیزان تقدیم می کنم

آقای تهرانی که الان درگیر کلاس ها هستند ، سایر مدیران عزیز عیدی نمی دن ؟:D

لینک به ارسال

با سلام

بچه ها عید همگی مبارک :heart:

دوستان یه قالبی آماده کرده بودم خدا شاهده خیلی سعی کردم ولی خداییش کمبود قتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ .....:1: و درگیری های اضافی ...!!! چی بگم /شرمنده .

قالب کوی عشقــــــــ

[align=CENTER]download.php?imgf=13109053491.jpg

[align=RIGHT]انشالله در اولین فرصت تبدیلش میکنم

در پناه حضرت دوست[/align][/align]

لینک به ارسال

با سلام

ممنون از دوستان گلم

یک خواهش یا سوال

شما که اینقدر عیدی می دید - این همه قالبهای قشنگ عیدی می دین پس چرا کسی یک قالب با موضوع وب - اینترنت و خدمات اینترنتی نمی زاره

به خدا از بس دنبال این قالبها گشتم دیگه یواش یواش دارم از زدن سایت وب منصرف میشم :D

اگر کسی زحمت قالب با موضوع وب - طراحی - خدمات اینترنتی بکشه ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام

امیر جان خوب این قالب ها بیشتر مناسبتی هستن

که معمولا برای مناسبت ها قالب های مذهبی و ایرانی طراحی و معرفی میشه

و در این روزها کسی نمیاد قالب با موضوع وب و اینترنت معرفی کنه

صبر کنید من قالبی رو برای دانلود طراحی کردم و منتظر کامل شدن هستم تا منتشر کنم.

و انشاا... اگه وقت اجازه بده قالبی رو هم با موضوع شما طراحی میکنم.

در پناه حق...

لینک به ارسال

امیر حسین جان دست گلت درد نکنه

راستش من نمی گم که قالب های مناسبتی نزارید بلکه میگیم قالب های مناسبتی زیاد بزارید و در کنارش چند تا قالب با موضوعاتی که گفتم بزارید - همین

خوشحالم که دوستان برای این روز ها اهمیت ویژه ای قائل هستند:heart:

اجرتون با حضرت مهدی منجی عالم بشریت

تو این روزها ما رو هم دعا کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...