رفتن به مطلب
Saeed_Shamsi

رفع مشکل قالب ها با اکسپلورر- IE

پست های پیشنهاد شده

سلام

pcgm عزیز آدم یه تاپیکی میزنه باید دقت بکنه

شما دقت کنیمی بینی تو اون سایتی که ادرسش رو گذاشتی اسم جومینا هست

تاریخ درجش هم قبل این تاپیکه

یعنی اون مطلب از انجمن جومینا کپی برداری شده:dodgy:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اوکی برادر حق با شماست.

ولی این کدها مشکل منو حل نکرد.

برای سازگاری HTML5 and CSS3

با ie 6 چه کنیم.

با تشکر .:shy:

::: به امید موفقیت ایران و ایرانی:::

لینک به ارسال

با سلام

بهتر بود سرچ میکردید .

http://forum.joomina.ir/thread-6966.html?highlight=css3

این یه نمونش /.

یا حق

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:

1. حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.

2. شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.

3. حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعالسازی)

4. شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

??????:huh:

لینک به ارسال
برای سازگاری HTML5 and CSS3

با ie 6 چه کنیم.

داداش من دیگه مایکروسافت هم از ie6 پشتیبانی نمیکنه

این تاپیک رو مطالعه کنید

http://forum.joomina.ir/thread-4930.html?highlight=css3

لینک به ارسال

فایل index.php قالب من اون کد رو نداره ولی یه فایل دیگه بنام css_vars هست که داخلش اون کد بود من همه اون کارها رو کردم ولی درست نشد من سه تا فال رو می ذارم دوستان لطفا راهنمایی کنید

index.php

css_vars

ie

مرسی

[attachment=68]

[attachment=69]

[attachment=70]

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز شما باید برای هر یک از مرورگرها (اگه مشکلی داشته باشه) یک فایل جدا تعریف کنید/.

مشکل نداره من نگاه کردم در هر یک از فایلها php پیوست شده فراخوانی کنید اوکی هست/.

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز کل این مقاله برای آموزش همون فراخوانی css برای ie های مختلف هست !

پست 1 و 2

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

من قالب رو فارسی کردم ولی بعد اینکه دستور direction:rtl رو زدم تو اینترنت اکسپلورر دیگه منو ها رو نمیاره... روشی هستش که از این دستور استفاده نکتیم؟ممنون میشم از راهنمائیتون.

لینک به ارسال

با سلام

یک ستایل تعریف کنید و در اون به منوهاتون directin:ltr; بدین

اگه css بلید باشید خودتون میتونید ساختار منو ها رو عوض کنید تا مشل به این صورت ظاهر نشه ... البته بعضی وقتها هر کاری کنه ie یه مشکلات عجیب وکشف نشده ی داره .

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

سلام مرسی آقا سعید مطلبی که زحمت کشیدی مشکل خیلی از کاربرهاست یه زحمت براتون داشتم من یه سایت دارم که asp هستش و میخوام یک ساب دامین با وردپرس یا جوملا بهش اضافه کنم شما میتونین راهنمائیم کنین اگه زحمتی نیست سایتمونو بازدید کنین و نظرتونو بهم بگین

www.itbazar.com

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز به جومینا خوش امدید /.

بنظرم بهتر است قبل از هر فعالیت قوانین رو مطالعه فرمایید.

این بخشی که انتخاب کردید برای ان ارسال شما مناسب نیست

یا حق

لینک به ارسال

سلام و درود من کد زیر رو داخل index.php اصلاح کردم ولی وقتی میخوام padding بدم از همون فایل css قدیمی استفاده میکنه ولی تو تغییر رنگها و بکگراندها مجزا و درست طبق کد تعریفی عمل میکنه باید چیکارکنم تا توی padding دادن ام مجزا بشن از هم :exclamation:

<?php if($this->direction == 'rtl') : ?> 

<?php endif; ?> 

لینک به ارسال

با سلام

شما باید ابتدا طراحی خودتون رو بر اساس یک مرورگر مدرن همچون فایرفاکس انجام بدید و در انتها این کدها را در تگ هد قالبتون تعریف کنید و فایلهاش رو هم در مسیرهای مرتبط ایجاد کنید

بعد اگر مشکلی در نمایش در مرورگر IE داشتید در فایلهای CSS مربوط به این مرورگر خاصیتهای موردنظرتون رو تعریف کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

با سلام

بخش دوم: تعریف استایل مخصوص هر مرور گر به کمک شرط ها

ابتدا از فایل template.css ( یا هر فایل فایل که استایل شما رو در بر داشته باشد ، معمولا برای جوملا template.css می باشد ) یک کپی تهیه کنید . {البته اصولترش اینکه فقط اون کلاس و آیدی های که نیاز هست رو در یک فایل css جداگنه مقدار دهی کنید ... و لی برای اینگه گیج نشید ... } و اسم ونو بزارید ie-template.css خوب حالا شروع کنید به طراحی(کد نویسی) یا فارسی سازی(ادیت) رو روی فایل template.css و این فایل رو با مرور گر مورد نظر ( معمولا اگه با فایرفاکس تنظیمش کنید با دیگر مرور گر ها هم هماهنگ می شود) غیر از IE تنظیم کنید، خوب بعد از اتمام کار با مرورگر مورد نظر نوبت به تنظیم IE میرسه حال فایل ie-template.css رو برای IE تنظیم کنید ( دیگر مرورگر هارو در نظر نگیرید ) بعد از اتمام تنظیمات.

فایل index.php رو ( که در فولدر اصلی هر قالب قرار دارد ) باز کنید و به دنباله کد زیر بگردید:

و بعد از آن این کد را قرار دهید:

برای مثال: اگر ما بخواهیم این Style که برای IE تنظیم کردیم فقط بر روی ie6 و نسخه های

پایین تر از آن عمال شود:

یا برای کلیه نسخه ها ie داریم:

کار تمام شد

تذکر :idea::دوستان دقت کنید که ما فرض رو بر این گرفتیم که ie-template.css در هما دایرکتری template.css ( یعنی فولدر css ) قرار داره در غیره این صورت در کدی که به index.php اضافه می کنید آدرس دایرکتری مورد نظر را وارد کنید .

امیدوارم موفق باشید :heart:

یا علی

سلام با تشكر از آموزش خوبتون متاسفانه من نميتونم كدهايي كه وارد كردين رو ببينم نمي دونم چرا؟تو كادرهايي كه وارد كردين اين نوشته رو داره"

Atropat IT _ Joomina .IR عضو انجمن هم هستم لاگين هم شدم ولي ... اگه زحمتي نيست اين آموزشتون رو واسم ميل كنيد.ممنون از لطفتمون

Abouzar_rahimi2009@yahoo.com

"

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...