رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید . من از ناظرین خیلی گله دارم /

دوستان عزیز چرا تمام تاپیک های من پاک میشن و هیچ خبری هم به کسی نمیدید؟ من آخرین تاپیکم با نام کلاس های رایگان css پاک شد . محلی هم که قرار داده بودم در معرفی وب سایت های مفید برای طراحان بود .

دلیلش چیه؟ شما در انجمن جومفا میاید و خیلی هاتون از اون انجمن کسب درآمد دارید . آیا من و دوستان پست های شما را الکی پاک میکنیم؟ آیا بخواهیم پاک کنیم قبلش خبر نمیدیم؟ درخواست دارم تاپیک آخر من را مجدد باز کنید . چون نه تجاری بود و نه با قوانین مشکلی داشت . ممنون .

برای خودتون زشته .. وگرنه برای من فرقی نمیکنه ... من به فکر امیر عزیز و بعضی دوستان که خیلی ارادت دارم بهشون هستم .. اما یک سری ناظر هم وجود دارند که ..نمیدونم چرا هر کاری میخوان انجام میدن ... جومینا این جوری نبوده ... بزرگتر از joomla.org نیستیم .. یادمون باشه ...

ارادت ..

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز چنین تاپیک هایی(به نوعی تبلیغاتی محسوب می شه [جدیدا هم تاپیک های شما در جومینا بیشتر جنبه تبلیغی داره]) حذف نمی شوند بلکه رد تایید می شن تا بعد از رویت دیگر مدیران در صورت صلاحدید تایید و نمایش داده بشند...

موفق باشید

لینک به ارسال

عزیزم من بخوام یک سایت معرفی کنم که برای دوستان عزیز مفید هست میشه تبلیغات؟ من سودی میبرم از کلاس رایگان؟

من نیما حبیب خدا هستم ناظر جومفا ... عزیزم این تاپیک ها تبلیغ نیستند . یا تعریف شما اشتباهه از تاپیک تبلیغی یا مشکل از جای دیگر است عزیزم ... این کمک به مردمه .. میگید تبلیغ؟ تبلیغ اونیه که سودش برای من باشه که تبلیغ میکنم . نه کلاس رایگان آنلاین css , کلاس رایگان یعنی کلاس بدون سود . این رو معرفی کردم برای دوستان علاقه مند که مشکلی داخل طراحی ها نداشته باشند . کجاش تبلیغه؟ اگر بخوایم بگیم تبلیغ : بیشتر نصف تاپیک های ناظران که تبلیغی تره ... محصولات خودتون که تجاریند خدمتن؟ تبلیغ نیستند؟ قالب هاب جومینا؟ چه رایگان چه تجاری ... افزونه های جومینا؟ و.... پس مشکل جای دیگریست عزیزم . درست میگم؟

لینک به ارسال

این مشکل مدتها در جومفا بود که خدا رو شکر با توجیه ناظران حل شد.

اینجا هم کمی طول میکشه تا جا بیوفته

خیلی ناراحت نشو:heart:

لینک به ارسال

عزیزم در جومفا ما میگیم تجاری ها . بله . تجاری اگر باشه خلاف وانین است و من خودم چندین تاپیک تجاری رو حذف کردم . اما کلاس رایگان css تجاریه؟ اسمش رایگانه آخه ... بعدش خود دوستان گرامی ، کالاهای تجاری قرار میدن که اون مشکلی نداره . اما کلاس رایگان من مشکل داره که رایگانه .... توجه : کلاس رایگانه . یعنی تجاری نیست ... همه میتونن بیان .

لینک به ارسال

(شما براحتی می تونید در جومینا فعالیت کنید و تبلیغاتتون رو طبق قوانین در امضاء تون قرار دهید نه ایجاد تاپیک های تبلیغاتی...)

دوست گرامی لطفا جو سازی نکنید و کمی منطقی باشید و به پست قبلی بنده خوب توجه کنید ! شما خودتون هم خوب آگاهید که تاپیکتون جنبه تبلیغی داشته برای کلاسهایی غیر رایگانتون...

از طرفی تیم جومینا تصمیماتش رو انفرادی نمی گیره و تاپیک شما چون جنبه تبلیغاتی داشته رد تایید شده تا دیگر مدیران هم تاپیک رو ببینید و اگر تصمیم اکثریت این بود که رد تایید نشه و نمایش داده بشه قطعا نمایش داده خواهد شد...

نکته دیگه اینکه اشاره به کسب درآمد مدیران جومینا از طریق جومفا کردید که باید عرض کنم بنده به شخصه تا بحال اصلا دنبال درآمد از جوملا یا هر سیستم دیگری نبودم و هر کاریم از دستم برآمده برای کاربران انجام دادم بدون کوچکترین چشم داشتی و اگر روزی بخوام درآمدی از این راه داشته باشم مطمئن باشید کوچکترین احتیاجی به جومفا ندارم...

بحث محصولات جومینا و فروشگاهش هم فکر نمی کنم ربطی داشته باشه به این بحث پس با پیش کشیدن محصولات جومینا نخواهید حرف خودتون رو پیش ببرید...

ممنون می شم جو سازی نکنید و منتظر تصمیم تیم جومینا باشید که تاپیک شما فعال بشه یا خیر...

موفق و پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام نیما جان

امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید

نیما جان قوانین جومینا با جومفا فرق داره.

در این انجمن هر گونه تبلیغات ( شخصی و عمومی، رایگان و تجاری) ممنوع است.

برگزاری کلاسهای جوملا و اسکریپت نویسی جومینا زیر نظر آقای تهرانی هست.

لطفاً برای تبلیغات (در هر زمینه ای) در انجمن با آقای تهرانی هماهنگی لازم را داشته باشید.

موفق باشید

لینک به ارسال

وقتی کلاس رایگان میشه تجاری و تبلیغ ، معلومه که حقیقت هم میشه جو سازی .... اشکال نداره ... واقعا براتون متاسفم ... یه فکری برای خودتون بکنید ..

امیر جان انتظار تیم قوی تری از شما داشتم گلم .. یه تیمی مثل خودت قوی و مورد اطمینان ... چون دوست دارم اینارو میگم امیر جان . موفق باشید .

ممنون رضایی جان ... موفق باشید ..

لینک به ارسال

آقا نیما سلام عرض می کنم خدمت استاد عزیزم چون پای مرا شما به جوملا باز کردید باید در جواب بگویم که مطمئن هستم اگر این امر به اینجا کشیده به دلیل نبودن امیرخان در ایران هست اینها دم از انجمن می زنند ولی واقعاً اگر امیر نباشد می توانند انجمن را اداره کنند من به امیرخان و شما و مدیران تمامی انجمنها احترام و ارادت خاصی دارم اینها هم مثل تمامی انجمنها می خواهند افراد نیازمند اینها باشند حال مشکل هر چی هست به محض برگشت امیرخان به ایران درست و حل و فصل می شود من خودم یکی از طرفداران سرسخت جومینا بودم و هستم ولی همه اینها برای امیرخان هست و من نیز ارادت دارم خدمت ایشان و گرنه همه می دانند شما احتیاج به این انجمن ندارید .

لینک به ارسال

دوست عزيز من چرا تاپيك را به بيراهه ميبريد !

ما بايد در اينده هم جواب گوي كاربراني باشيم كه از اطلاعات اين انجمن استفاده ميكنند!

تبليغات شما ضرري براي جومينا ندارد !

چرا تا كنون متوجه نشده ايد كه در جومينا فقط يك تبليغ و آن هم برگزاري كلاس ها قرار داده شده و مگر نه اين است كه براي تبليغات ميتوان پول خوبي به جيب زد !

بسياري از هاستينگ ها تمايل دارند تبليغاتشان در جومينا قرار داده شود و يا كسان ديگري كه خدمات ميدهند !

چرا همه چيز را از ديد خودتان نگاه ميكنيد و بنا بر نظر خودتون تفسير ميكنيد!

چندين و چند ارسال من و مديران ديگر حذف شده و ما هم بايد ناراحت شويم و من شخصا چند ارسال ديگر مديران را حذف كردم !

در مورد ارسال هاي جناب نيما خداداد هم ما حتي گاهي تلفني مشورت كرديم و آيا فكر ميكنيد حذف يا ردتاييد يك ارسال به اين راحتي انجام ميشود!

جومينا در حال حاضر در حال برگزاري كلاس هاي تخصصي است و ما فقط در اين زمينه اين ارسال را رد تاييد كرديم تا خود اقاي تهراني تصميم بگيرند!

در انجمن مامبو لرن حتي در امضا نميتوان تبليغات طراحي سايت و هاستينگ انجام داد و اگر قبول نداريد در آنجا تست كنيد!

mall">مديران انجمن هم مجاز به ارسال اينگونه تاپيك ها نيستند ولي همه كاربران مجاز به تبليغات در امضاء خود هستند!

چرا از خدمات امضا استفاده نميكنيد !

جناب سلدوز شما باعث شديد كه جومينا برخي خدماتش رو براي كاربران محدود كند و حتي از انتشار سي دي هاي جديد آموزشي منصرف شده اند و دليلش رو هم خوب ميدونيد!

من از جناب نيما معذرت ميخوام ولي اين كارها با همانگي انجام ميشود و مطمئن باشيد شخص شما و من فرقي نميكند و اگر هم نياز باشد قوانين انجمن را بزودي ويرايش خواهيم كرد تا دلخوري براي دوستان پيش نيايد!

اينكه برخي دوستان منتظر فرصت هستند تا از فرصت پيش آمده به نفع خود بهره ببرند و به مديران توهين كنند هم امكان ندارند و من كاربراني كه اينكار را انجام دهند محروم خواهم كرد و هم اينك جناب سلدوز براي مدت يك هفته محروم شدند!

از مديران خواهشمندم ارسال هاي اين تاپيك رو حذف نكنند تا براي تمامي كاربران قابل روئيت باشد!

لینک به ارسال

با سلام

امیر جان انتظار تیم قوی تری از شما داشتم گلم .. یه تیمی مثل خودت قوی و مورد اطمینان ... چون دوست دارم اینارو میگم امیر جان . موفق باشید .

نیما جان خیلی ممنون شما لطف دارین . / شما لطف دارین

نیما جان پست شما بعد از حذف جنبه های تبلیغاتی تایید شد .

آقا نیما سلام عرض می کنم خدمت استاد عزیزم چون پای مرا شما به جوملا باز کردید باید در جواب بگویم که مطمئن هستم اگر این امر به اینجا کشیده به دلیل نبودن امیرخان در ایران هست اینها دم از انجمن می زنند ولی واقعاً اگر امیر نباشد می توانند انجمن را اداره کنند من به امیرخان و شما و مدیران تمامی انجمنها احترام و ارادت خاصی دارم اینها هم مثل تمامی انجمنها می خواهند افراد نیازمند اینها باشند حال مشکل هر چی هست به محض برگشت امیرخان به ایران درست و حل و فصل می شود من خودم یکی از طرفداران سرسخت جومینا بودم و هستم ولی همه اینها برای امیرخان هست و من نیز ارادت دارم خدمت ایشان و گرنه همه می دانند شما احتیاج به این انجمن ندارید .

جناب سلدوز من دلیل بودن شما در اینجا خوب نفهمیدم ! برادر عزیز نمیخوام بحث کنم . فقط چند جمله در مورد سواد بچه ها میگم و بس !

من خودم که هیچ ... چون واقعاً هیچ سوادی ندارم . اما اینو مطما باشید که تک تک این دوستان که تو تیم هستند کمتر از امیر نمیدونند . اگه اینجوری نبود الان جومینا تو این سطح نبود .

با آرزو موفقعیت برای تمام دوستان عزیز

یا حق

لینک به ارسال

این مشکل مدتها در جومفا بود که خدا رو شکر با توجیه ناظران حل شد.

اینجا هم کمی طول میکشه تا جا بیوفته

خیلی ناراحت نشو:heart:

من قصد پاسخ گويي به شما را نداشتم ولي الان كه نگاهي به جومفا انداختم متوجه ارسال هايي تقريبا توهين اميز از دوستان شدم!

از نظر من بيش از چهل يا پنجاه در صد ارسال ها در جومفا اسپم هستند و اگر نياز به توجيه باشد بايد برخي از ناظرين جومفا توجيه شوند و نكته جالب اين است كه هركاربري هرچه ميخواهد مينويسد و بسياري هم فقط براي تبليغات و درامد مينويسند و همچنين بالا رفتن تعداد ارسال ها.يادم هست يك روز ارسال هاي يكي از دوستاني كه بيش از سه هزار ارسال دارد را نگاه ميكردم و متوجه شدم كه بيشتر ارسال ها اسپم هستند،تشكرهاي بيهوده به جاي استفاده از دكمه تشكر،تعريف و تمجيدهاي الكي ووو الي اخر !

متاسفانه آقاي علوي نيك به خاطر فرصت كم وقت سركشي از انجمن را ندارند و همچنين سعيد رمضان زاده البته من فكر نميكنم ديگر بتوان نظم را به انجمن جومفا برگرداند چون بسياري از كاربران و ناظران به اين روش عادت كرده اند!

البته من شخصا سعي ميكنم از نوع برخوردهاي ناشايست گذر كنم و اهميت ندهم ولي وقتي تعداد اين نوع رفتارها زياد ميشود ناخودآگاه مجبور ميشوم.

اين هم سخنان اقاي محمدي براي هرچه نزديك شدن به ناظرين جومفا :

آقا نیما سلام خوبی ببخشید باید عرض کنم که مدیران یکی از انجمنها به دلیل طرفداری از کلاسهای شما و انتقادی که کرده بودید حالا به هر دلیلی کاربری مرا بسته اند فقط باید مواظب باشم که در جومفا بسته نشود چون آن موقع باید هر روز یک کاربری بسازم البته به این هنور عقیده دارم که کلاسهای شما تبلیغ نیست ولی چرا این طوری فکر کرده اند خدا داند . چون من در انجمنهای دیگر شاهد هستم که آگهی برگزاری کلاسهای سایت دیگر را زده اند آن هم در موقعیت بنر ، شایر از نظر خودشان تبلیغ محسوب نمی شود

اين هم متن سخنان جناب خداداد در وصف ما :

ممنون گلم ... من برام چنین انجمن های سودجویی واقعا مهم نیست ... اشکال نداره .. مشکل از مدیرش نیست .. مشکل از ناظرانیست که یادشون رفته از کجا شروع کردند ... خدا را شکر کلاس هامون امروز پربازدید بود و خوب و امیدوارم برای باقی کلاس ها هم دوستان بیایند و مطالب مفیدی را آموزش ببینند .

نكته آخر اينكه قبل از ورود به هر انجمن قوانين آن انجمن را مطالعه فرماييد تا نيازي به توجيه قوانين نباشد !

لینک به ارسال

جناب گنجی ، جوفا محلیست برای کسب درامد و همچنین پشتیبانی ... چه اشکالی داره که وقتی امکان کسب درامد هست ، خوب انجام بشه ... بله . من الانم میگم . مشکل از برخی ناظرین است ... پیغمبرزاده که نیستیم ... همه ما مشکلاتی داریم . یکی کم و یکی زیاد .. دقت کنید که در این یک ماه چند ناظر شما از کار کناره گرفتند و در جومفا فعالیت شایانی دارند . پست های جومفا اسپم نیست .. بلکه فقط درخواست کمک هستند و بحث و تبادل نظر... جومفا حدود 20 ناظر داره . همه ناظرین هم فعالند ... و کاربرانی داره که همه حرفه ایند ...

سوالی بی جواب نمیمونه مگر به خاطر بعضی مسائل .

بالاخره یکی باید از یک جایی شروع به کار کنه و خودش رو مطرح کنه ... انجمن کارش اینه ... کمک به مردم هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر ساپورت برای وب سایتاشون . من تازه توی معرفی وب سایت مفید قرار دادم لینک کارم رو ... اگر جای نا مربوطی هم بود میگفتم باشه . کاربر soldooz که از دوستان عزیز من و امیر جان هستند هم پشتیبانی کردند چون شاهد زحمات من بودند و پشتیبان من بودند و هستند ... وقتی دیدند که کلاس رایگان به علت تجاری بودن حذف شده ناراحت شدند ... مطمئن باشید از کسی ترس ندارند که در جومفا پست گذاشتند . چون 100% ،هم من هم ایشون مطمئن بودیم یکی میاد و میخونه ... نیاز به قرار دادن پست ها نبود ... من نمیگم قوانین این رو نمیگه .. میگم این قوانین اشتباهه ... مثل این میمونه که بگیم در یک کشور قانون رانندگی اینه که کسی بالای 40 کیلومتر رانندگی نکنه وگرنه 100 توماتن جریمه میشه .. قانونه ، ولی اشتباهه .. خیلی محدود و کوچیکه ... این هم از امیرجان نمیبینم .. چون ایشون با رای اکثریت کار میکنه همیشه .. اکثر ناظرین دوستان من هستند و اگر بخوام توهین کنم پس به همه توهین میشه ... پس من قصد توهین به شخصی رو نداشتم .. انتقاد همیشه هست و آدم باید انتقادپذیر باشه تا پیشرفت کنه .. مثل یک کاربر عزیز که به بنده گفتند کلاه بردار و این رو یک انتقاد دیدم و به دنبال این رفتم تا دلیلش رو بدونم . هرچند دوستانم در انجمن های دیگه این مسئله را ویرایش کردند و اون کاربر پشیمان شد .. ولی حتی توهین ایشون هم یک انتقاد بود از نظر من ... برای پیشرفت خودم خوبه ... شما فقط ببینید چند ناظر فعال و عالیتون رو از دست دادید .... همین کافیه برای دیدن صحت قوانین ... من هم دلسوز جوملا هستم . چه مال جوملا فارسی باشه چه جومینا چه جومفا . من توی هر سه سایت حظور فعال دارم و به مشکلات رسیدگی میکنم چون جوملا پارسی مال هر سایت توسعه دهنده ایرانی باشه ، باز هم مال ایرانه و پارسیست و روی اون زحمت کشیدیم ...

یا علی ...

لینک به ارسال

با سلام

شما فقط ببینید چند ناظر فعال و عالیتون رو از دست دادید .... همین کافیه برای دیدن صحت قوانین ...

- در مورد مدیری که که الان در مدیریت نیستند هم باید عرض کنم اولا خودشون کنار نرفتند بلکه توسط تیم کنار گذاشته شدند!

ببخشید اون چند مودیر که فرمودید رو منم میشناسم ! چون تا جایی که یادم هست تا حالا یکی از مدیران کنار گزاشته شدند ! اونم کاملا با توافق من و امیر انجام شده .

من نمیگم قوانین این رو نمیگه .. میگم این قوانین اشتباهه ...

دوست عزیزم هر تیمی نسبت به سیاست های خودش قوانینشو تنظیم میکنه !

من نمیگم قوانین ما کامل ، کامل هست / تو این چند مدتی هم که نیودم به فکر تغییراتی بودم / @ ولی اینو میگم که بعد از تدوین قوانین جدید هم کاربر عزیزی اجازه ارسال پست فقط به منظور تشکر را نخواهد داشت.

جوفا محلیست برای کسب درامد و همچنین پشتیبانی ... چه اشکالی داره که وقتی امکان کسب درامد هست ، خوب انجام بشه ... بله . من الانم میگم . مشکل از برخی ناظرین است ... پیغمبرزاده که نیستیم ... همه ما مشکلاتی داریم . یکی کم و یکی زیاد .. دقت کنید که در این یک ماه چند ناظر شما از کار کناره گرفتند و در جومفا فعالیت شایانی دارند . پست های جومفا اسپم نیست .. بلکه فقط درخواست کمک هستند و بحث و تبادل نظر... جومفا حدود 20 ناظر داره . همه ناظرین هم فعالند ... و کاربرانی داره که همه حرفه ایند ...

سوالی بی جواب نمیمونه مگر به خاطر بعضی مسائل .

ما کاری نداریم که چه تیمی با چه سیاست ها و قوانینی کارای خودشو پیش میبره و به کاربرانش خدمت میکنه ! جومفا هم یکی از تیم های موفق و خوب جوملا ایران هست و آرزوی موفعیت هرچه بیشتر هم برای این تیم عزیز داریم .

@@@ رضا گنجی عزیز کار خوبی نکردید که در این مورد بحث کردید - به ما ربطی نداره !

نیماجان اگه دقت کنید مندر پست بالا عرض کردم ...

نیما جان استاد عزیز من ، سرور گرامی من عرض کردم که من بی سوادم {خودتون خوب از بی سوادی !! من خبر دارید و اینم خوب میدونید که من نیازی به منم منم کردن ندارم .} بهتره این بحث رو ادامه ندیم!

دیگه کاریش نمیشه کرد، تیم ما مثل تیم ها دیگر حرفه ی نیست ، برای همین هست که بازدید روزانه ما نزدیک به 10000(فروم+سایت / در عرض یک سال)

@ خیلی ممنون که به فکر جوملا ایرانی هستید / تشکر

با امید فردایی بهتر برای همه عزیزان

یا علی

لینک به ارسال

سعید جان من شاگرد شمام ... خیلی چیزها از شما یاد گرفتم .. دیگه این بحث رو ادامه نمیدم ... چون جنگ اعصاب میشه و برای ماها که دوستان همیم خوشایند نیست ... انشالله جومینا همیشه پاینده و با قدرت باشه مثل هر روزش ... ما هم تا جایی بشه پشت جومینا هستیم ...

موفق باشید . یا علی .

لینک به ارسال

نمیدونم اجاز ارسال و ادامه این مبحث رو دارم یا نه ولی اگر اجازه ندارم و کارم اشتباهه ناظرین عزیز تایپیک رو پاک کنند.

نیما جان شما توی جومفا تا دلت میخواد میتونی تبلغ کنی همونطور که تا الان کردی و میکنی کسی هم بهت نمیگه بالای پشت ابروئه .لی اینجا جومیناست نه جومفا.

من خودم 4و5 سال توی جومفا بودم و به نظر خودم هم زحمت کشیدم تعداد پست هام هم از همه ناظرین کمتره ولی دلم خوشه شاید کمتر از 10 تا پست تبلیغاتی دارم و یا کمتر از 10 تا اسپم.

نیما جان قصد توهین به شما یا طرفداری از کسی ندارم ولی رویه بدی رو پیش گرفتین شما خودت توی جومفا به طرف میگی چون به من بی احترامی کردی پس من قالبم رو پشتیبانی نمیکنم بعد اینجا میگی به من بی احترامی رو به حساب انتقاد گزاشتم؟؟؟؟!!! لااقل با خودت رو راست باش.من به مسائل شما کاری ندارم اصلا هم به من هیچ ربطی نداره (تا همنجاشم فضولی کردم) ولی راهت اشتباهه.

کلا واسه همینه که روز به روز دارم از جومفا دورتر میشم و جایی دیگه هم فعالیت نمیکنم (امیر از دست من ناراحته و بهم گله میکنه که چرا حتی به جومینا هم نمیام)

چون هرکسی یه لپ تاپ (حد آخرش ور گفتم) دستش گرفته یه جوملا رو هاردش ریخته میگه من طراحم و جوملا کارم و... تا بیایم یه جایی که طرف از حد تجاوز میکنه و کاربر رو منحرف میکنه بهش تذکر بدیم متاسفانه آقای علوی و یا چند ناظر دیگه ای که دستشون تو یه کاسست سریع جبهه گیری میکنند (هرچند من یکی از این بیدا نیستم که از این بادها بترسم) ولی بدیش اینه که اینجوری من یکی یا اون روی ... بالا میادو لج میکنم یا برای اینکه به کسی بی احترامی نشه از جومفا یا هرجایی که اونا حضور دارند بکشم کنار.

نمیدونم چرا اصلا این حرفا رو زدم ولی مثل اینکه یه عقده ای شده بود برای که اینجا یه گوشش خالی شد.

بازم میگم ناظرین و مدیران محترم اگر خواستند میتنند پست من رو حذف کنند تا این بحث خاتمه پیدا کنه من اصلا ناراحت نمیشم چون این جریانات به من اصلا ربط نداشته ولی چون آقا رضا اسم من رو آورد لازم دیدم این چیزا رو بگم

موفق باشید.

لینک به ارسال

انشااله كه اين موارد ختم به رفع شبه و دوستي خواهد بود!

راستش من در گذشته كه امير ميگفت من جايي رو ميخواهم كه بادوستانم باشم من برام قابل درك نبود ولي الان من هم فقط با دوستانم در جومينا و پارس جوم ارتباط دارم و الان متوجه ميشوم كه امير چرا اينقدر جومينا براش ارزش داره!

شايد گاهي نياز باشه ادم حرف دلش رو بزنه و شايد باعث بشه من نوعي به برخي اشتباهات كوچكم در نت پي ببرم.

برخورد ديگاه ها هميشه مثبت بوده و باعث رفع مشكلات و ابهامات شده و فقط منفي نبوده البته ممكن است دلخوري هم به وجود بياورد ولي شايد منفعتش بيشتر از ظاهر قضيه باشد!

من از همه دوستاني كه ممكن است از اين بحث ناراحت شده باشند عذر خواهي ميكنم و در اينجا خداي ناكرده قصد متهم كردن يا توهين كردن به كسي را نداريم .

فكر ميكنم اگر تاپيك بسته باشد بهتر است ولي اين تصميم رو اقاي شمسي و فرحزاديان بگيرند بهتر است!

لینک به ارسال

نمیدونم اجاز ارسال و ادامه این مبحث رو دارم یا نه ولی اگر اجازه ندارم و کارم اشتباهه ناظرین عزیز تایپیک رو پاک کنند.

نیما جان شما توی جومفا تا دلت میخواد میتونی تبلغ کنی همونطور که تا الان کردی و میکنی کسی هم بهت نمیگه بالای پشت ابروئه .لی اینجا جومیناست نه جومفا.

من خودم 4و5 سال توی جومفا بودم و به نظر خودم هم زحمت کشیدم تعداد پست هام هم از همه ناظرین کمتره ولی دلم خوشه شاید کمتر از 10 تا پست تبلیغاتی دارم و یا کمتر از 10 تا اسپم.

نیما جان قصد توهین به شما یا طرفداری از کسی ندارم ولی رویه بدی رو پیش گرفتین شما خودت توی جومفا به طرف میگی چون به من بی احترامی کردی پس من قالبم رو پشتیبانی نمیکنم بعد اینجا میگی به من بی احترامی رو به حساب انتقاد گزاشتم؟؟؟؟!!! لااقل با خودت رو راست باش.من به مسائل شما کاری ندارم اصلا هم به من هیچ ربطی نداره (تا همنجاشم فضولی کردم) ولی راهت اشتباهه.

کلا واسه همینه که روز به روز دارم از جومفا دورتر میشم و جایی دیگه هم فعالیت نمیکنم (امیر از دست من ناراحته و بهم گله میکنه که چرا حتی به جومینا هم نمیام)

چون هرکسی یه لپ تاپ (حد آخرش ور گفتم) دستش گرفته یه جوملا رو هاردش ریخته میگه من طراحم و جوملا کارم و... تا بیایم یه جایی که طرف از حد تجاوز میکنه و کاربر رو منحرف میکنه بهش تذکر بدیم متاسفانه آقای علوی و یا چند ناظر دیگه ای که دستشون تو یه کاسست سریع جبهه گیری میکنند (هرچند من یکی از این بیدا نیستم که از این بادها بترسم) ولی بدیش اینه که اینجوری من یکی یا اون روی ... بالا میادو لج میکنم یا برای اینکه به کسی بی احترامی نشه از جومفا یا هرجایی که اونا حضور دارند بکشم کنار.

نمیدونم چرا اصلا این حرفا رو زدم ولی مثل اینکه یه عقده ای شده بود برای که اینجا یه گوشش خالی شد.

بازم میگم ناظرین و مدیران محترم اگر خواستند میتنند پست من رو حذف کنند تا این بحث خاتمه پیدا کنه من اصلا ناراحت نمیشم چون این جریانات به من اصلا ربط نداشته ولی چون آقا رضا اسم من رو آورد لازم دیدم این چیزا رو بگم

موفق باشید.

سعید جان منون عزیزم .. میدونم خودم مسایلی که گفتید رو . اما ن به اون دوستمون گفتم زیادی از محصولم پشتیبانی کردم . بیشتر از این هم نمیکنم . نه به خاطر این که توهین کردند . چون واقعا خدمات زیادی به ایشون دادم و همین هم گفتم .

ممنون عزیزم من شاهد زحمات شما بودم و هستم ...

موفق باشید . یا علی

لینک به ارسال

با سلام

فکر کنم آقا رضا پیشنهاد خوبی دادند و بهترین کار این هست که تایپک قفل بشه تا خدایی نکرده اختلافی پیش نیاد .

قفل شد .

یا حق

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...