رفتن به مطلب
hamid80

در خواست کامپونت برای متن

پست های پیشنهاد شده

سلام

کامپونتی را برای جوملا دوستان سراغ دارن که با زدن یک دکمه یک پنجره کوچک باز بشود و توضیحاتی که داریم به صورت متن در ان نمایش داده بشود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در جوملا همچين چيزي ممكن است و افزونه هاي مختلفي موجود است و بايد در پلاگين ها بيشتر جستجو كنيد!

اگر نمونه استفاده شده در سايت جومينا براي لينك هاي دانلود به كار شما مي آيد توضيح دهم!

لینک به ارسال

ممنون می شوم چند نمونه دمو معرفی کنید ولی مشکلی که من با پلاگین دارم این هست که اثر گذاریش با کل جوملا هست من نمی خواهم کلیه متن هام این خاصیت را داشته باشند بلکه می خواهد مثلا چند تا مطلب خودم بنویسم و چند تا دکمه روی صفحه اصلی بگذارم وقتی روی این دکمه ها کلید کرد این حالت به وجود بیاد متن در صفحه کوچیک باز بشه و و اون توضیحات نمایش داده بشود در همون صفحه یا یک پنجره جدید باز بشود و نمایش داده بشود با تشکر

لینک به ارسال

اغلب پلاگین ها برای پنجره بازشونده، امکان تعریف برای لینک هائی رو که شما میخواین دارن.

یعنی هر لینکی که شما تعریف کنید این خاصیت رو پیدا میکنن.

لینک به ارسال

ممنون می شوم با تعریفی که کردین چند نمونه دمو برای پلاگین بگذارین یا اینکه لینک دانلود اون پلاگین را در اختیار من قرار بدین با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...