رفتن به مطلب
مـرادی

قالب موسیقی ایرانی برای سایت های موسیقی

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان جومینایی

امروز قالبی رو به نام موسیقی ایرانی تقدیم حضورتان میکنم

فلسفه طراحی این قالب در سبک سایت های موسیقی سنتی هم به این دلیل هست که ، من خودم الان دوسالی هست دارم سنتور میزنم

چند وقت پیش دنبال نت و آهنگ برای سنتور بودم که چند سایت آهنگ و نت سنتی رو دیدم که با جوملا طراحی شده بودن

ولی اصلا قالب چشم نواز و مرتبطی با فعالیتشون نداشتن ،

به همین دلیل تصمیم گرفتن یک قالب طراحی کنم که تو این زمینه کمبودی اگه وجود داشت برطرف بشه

در طراحی این قالب موارد و جزئیات موسیقی سنتی در نظر گرفته شده و از طرح های اسلیمی برای بیشتر جلوه دادن فرهنگ و سنت ایرانی استفاده شده است.

در هدر این سایت از تصاویر دو ساز معروف در موسیقی سنتی به نام سنتور و سه تار استفاده شده و در پس زمینه هدر تصاویری از شخصیت های برتر و معروف موسیقی سنتی ایران (استاد شجریان استاد آواز ایران-استاد پایور استاد سنتور ایران-استاد مشکاتیان استاد سنتور-استاد جلیل شهناز استاد تار ایران -استاد محمدرضا لطفی استاد تار) استفاده شده است.

ویژگی های قالب:

این قالب داری دوستون-ستون راست مربوط به متن مطالب و ستون چپ برای قرار دادن منو- می باشد.

موقعیت های موجود در این قالب به این شرح می باشد:

User1,user2,user3,topnav,banner,breadcrumb,banner,left,user4,user5,bottom1,bottom2

موقعیت های این قالب به صورت شرطی ایجاد شده است یعنی درصورت موجود نبودن ماژول در این موقیعت، موقعیت دیگر نمایش داده نمی شود.

این قالب با مرورگرهایFireFox2 or higher,chrome,safari,IE6,IE7,IE8,IE9 سازگار شده است.

این قالب برای جوملا 1.5 طراحی شده است.

اسکرین شات:

sbjur55ppewpswadjn7k.jpg

موقعیت های قالب:

c9i1wzq3aab9kt28uy5.jpg

لینک دانلود از سایت سازنده:

http://takwd.ir/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C

لینک دانلود از جومینا:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13091923521.zip

پسوورد :

www.takwd.ir

و در آخر امیدوارم از این قالب خوشتون بیاد

و نظری هم داشتید بگید خوشحال میشم.

در پناه حق...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فوق العاده است

من عاشق طراح هایی با این سبک هستم

فقط کاش منو هاش بجای چپ ، میومد راست

واقعا قشنگ شده

تازه در سایت خودت دیده بودم میخواستم درخواست بدم که در انجمن قرار بدی دیدم خودت گذاشتی

ممنون:heart:

لینک به ارسال

ممنون امیر حسیتن جان بابت زحمات فراوانی که میکشی

لطفا قالب های مرتبط با موضوع وب - اینترنت - هاستینگ هم بزارید

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

سلام

آقا حامد شما لطف داری به ما

در مورد قرار گیری ستون در سمت چب

هم خدمتتون بگم که خواستم تنوع ایجاد کنم

چون بیشتر سایت های فارسی ستون سمت راست هست!

ولی میتونید به راحتی تغییر بدید

کافی کد زیر رو جایگزین کنید:

template.css line 186
#twd-content {
   float: left;
   margin-left: 7px;
   width: 580px;
}

template.css line 272
#twd-left {
   background-color: #FFF0F3;
   float: right;
   margin-right: 10px;
   margin-top: 5px;
   width: 258px;
}

در پناه حق...

سلام

یه مورد دیگه یادم رفت

دوستان اگه قسمتی از قالب مشکل داشت

لطف کنن بگنن تا برطرف کنم

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام به دوستان جومینایی

امروز قالبی رو به نام موسیقی ایرانی تقدیم حضورتان میکنم

فلسفه طراحی این قالب در سبک سایت های موسیقی سنتی هم به این دلیل هست که ، من خودم الان دوسالی هست دارم سنتور میزنم

چند وقت پیش دنبال نت و آهنگ برای سنتور بودم که چند سایت آهنگ و نت سنتی رو دیدم که با جوملا طراحی شده بودن

ولی اصلا قالب چشم نواز و مرتبطی با فعالیتشون نداشتن ،

به همین دلیل تصمیم گرفتن یک قالب طراحی کنم که تو این زمینه کمبودی اگه وجود داشت برطرف بشه

در طراحی این قالب موارد و جزئیات موسیقی سنتی در نظر گرفته شده و از طرح های اسلیمی برای بیشتر جلوه دادن فرهنگ و سنت ایرانی استفاده شده است.

در هدر این سایت از تصاویر دو ساز معروف در موسیقی سنتی به نام سنتور و سه تار استفاده شده و در پس زمینه هدر تصاویری از شخصیت های برتر و معروف موسیقی سنتی ایران (استاد شجریان استاد آواز ایران-استاد پایور استاد سنتور ایران-استاد مشکاتیان استاد سنتور-استاد جلیل شهناز استاد تار ایران -استاد محمدرضا لطفی استاد تار) استفاده شده است.

ویژگی های قالب:

این قالب داری دوستون-ستون راست مربوط به متن مطالب و ستون چپ برای قرار دادن منو- می باشد.

موقعیت های موجود در این قالب به این شرح می باشد:

User1' date='user2,user3,topnav,banner,breadcrumb,banner,left,user4,user5,bottom1,bottom2

موقعیت های این قالب به صورت شرطی ایجاد شده است یعنی درصورت موجود نبودن ماژول در این موقیعت، موقعیت دیگر نمایش داده نمی شود.

این قالب با مرورگرهایFireFox2 or higher,chrome,safari,IE6,IE7,IE8,IE9 سازگار شده است.

این قالب برای جوملا 1.5 طراحی شده است.

لینک دانلود از سایت سازنده:

http://takwd.ir/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%B3%DB%8C%D9%82%DB%8C

لینک دانلود از جومینا:

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13091923521.zip

پسوورد :

www.takwd.ir

و در آخر امیدوارم از این قالب خوشتون بیاد

و نظری هم داشتید بگید خوشحال میشم.

در پناه حق...

سلام آقا امیر حسین

من این قالبو دانلود کردم و نصبش کردم ولی بعضی از کامپوننت هام روش کار نمیکنه مثل com_messaging باید پکار کنم ؟ من به این کامپوننت ها واقعا احتیاج دارم و نمیتونم کامپوننت دیکه ای رو جای گزینش کنم در ضمن به این قالب هم واقعا احتیاج دارم . حالا باید یکیش رو عوض کنم که این کار غیر ممکنه چون به دوتاش احتیاج دارم . خواهش میکنم در این رابطه کمکم کن . ممنون

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما دموی آنلاین سایتتون رو قرار بدید تا من شما رو راهنمایی کنم.

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما دموی آنلاین سایتتون رو قرار بدید تا من شما رو راهنمایی کنم.

در پناه حق...

با سلام

این سایتی که من طراحی میکنم برای یه دبیرستانه و گفته تا روی لوکال به طور کامل طراحی نشده اجازه خرید هاستو به من نمیدن . به خاطر همین من باید اونو روی لوکال طراحی کنم بعد نشونشون بدم اگه پسندیدن اجازه خرید هاستو به من میدن . حالا امکان قرار دادن دمو سایتم وجود نداره . راه دیگه ای نداره ؟

باتشکر

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین راه قرار دادن دمو هست

چون بدون دمو نمیشه بررسی کرد مشکل رو

چون شما کدها رو میبیند و من نمیینم و نمیدونم چه کدهایی برای شما لود میشه وچه کد هایی لود نمیشه!

احتمال داره این افزونه در لوکال مشکل داشته باشه

با قالب پیش فرض جوملا تست کردید؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین راه قرار دادن دمو هست

چون بدون دمو نمیشه بررسی کرد مشکل رو

چون شما کدها رو میبیند و من نمیینم و نمیدونم چه کدهایی برای شما لود میشه وچه کد هایی لود نمیشه!

احتمال داره این افزونه در لوکال مشکل داشته باشه

با قالب پیش فرض جوملا تست کردید؟؟

سلام

من تا فردا اونو میذارم روی هاست . مشکل فکر نکنم از افزونه باشه چون با همه قالب ها روی لوکال کار میکنه فقط روی این قالب کار نمیکنه . البته من تغییراتی تو اون افزونه دادم ولی بازم مشکلی روی قالب های دیگه بوجود نیاورد فقط روی این قالب هست که کار نمیکنه نمیدونم مشکل از کجاست !

لینک به ارسال

سلام

این آدرس سایت منه : websara.gigfa.com

من فقط اونو روی این هاست نصب کردم و کاری به محتوا اون نداشتم چون فقط میخاستم برای دمو استفاده بشه

تو منو ورود -> نام کاربری : 123456

رمز عبور : 123456

من با یه قالب دیگه یه پیام برای این اکانت فرستادم چون با این قالب کامپوننت هایی رو که میخام اجرا نمیکنه .بعد از این که وارد پنل شدید به بخش صندوق پیام ها هدایت میشید . صفحه رو میاره ولی پیام رو اجرا نمیکنه .

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز متوجه شدم!!

چون جاوا رو لود نمیکنه به احتمال زیاد مشکل از اینجاست!!

من تگ هد رو فراموش کردم اضافه کنم

که در این صورت کتابخانه mootools و caption لود نمیشه

و تگ های سئو نیز لود نمیشه!

شما در فایل index.php قالب، بعد از این کد:

این کد رو اضافه کنید:

امیدوارم مشکلتون حل بشه

از دوستان هم عذر میخوام که فراموش کردم این تگ رو قرار بدم

دوستان برای استفاده این کد رو قرار بدن

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز متوجه شدم!!

چون جاوا رو لود نمیکنه به احتمال زیاد مشکل از اینجاست!!

من تگ هد رو فراموش کردم اضافه کنم

که در این صورت کتابخانه mootools و caption لود نمیشه

و تگ های سئو نیز لود نمیشه!

شما در فایل index.php قالب، بعد از این کد:

این کد رو اضافه کنید:

امیدوارم مشکلتون حل بشه

از دوستان هم عذر میخوام که فراموش کردم این تگ رو قرار بدم

دوستان برای استفاده این کد رو قرار بدن

در پناه حق...

سلام

دستون درد نکنه واقعا ممنونم . اگه میشه اون لینک دانلودی رو هم که تو صفحه اول گذاشتید رو اصلاح کنید تا کاربران دیگه در گیر اصلاح کد نشن .بازم ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...