رفتن به مطلب
larsa.ir

جامعه مجازی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه استاید و کاربران محترم جومینا من یه مشکلی داشتم البته دوتا :heart: من یه اسکریپت بانام phpfox نصب کردم که وتا مشکل برام پیش اومده یکی اینکه من پلاگین tinymce رو نصب کردم ولی فلش موس میره قسمت سمت چپ که اوصولا چون ما ها از راست مینویسیم باید خودش اوتوماتیک راست چین باشه که مجبورا قبل نوشتن اونو راست چین میکنم با ادیتورش بعد مینویسم میخواستم یه کمکی کنید که به چه صورته ودوم اینکه من وقتی میخوام در قسمت بلاگش متنی بنویسم seo url به صورت عدد و کد اعداد درمیاد ولی تو انگلیسی نوشتن مشکلی نداره میخواستم یه راهنمایی کنید که به چه صورت میتونم زبان فارسی رو ارائه بودم که فارسی بشه ادرس چون اینتوری ادرس که به صورت عدد درمیاد خیلی دراز میشه در پایین هم عکس از ادیتور و ادرس گذاشتم که ببینید و پلاگین tinymce رو هم زمیمه کردم مرسی واقعا لطف میکنید با تشکر

dm-ZEF9.png

dm-C0MI.png

پلاگین

http://rani7891.s103.rapidbaz.com/premium/240618689a8efd7dc53d2e5b1fd56951/4e0751cf/s103.eu./19545115?phpfox-product-tinymce-1.7.zip

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت همه استاید و کاربران محترم جومینا من یه مشکلی داشتم البته دوتا :heart: من یه اسکریپت بانام phpfox نصب کردم که وتا مشکل برام پیش اومده یکی اینکه من پلاگین tinymce رو نصب کردم ولی فلش موس میره قسمت سمت چپ که اوصولا چون ما ها از راست مینویسیم باید خودش اوتوماتیک راست چین باشه که مجبورا قبل نوشتن اونو راست چین میکنم با ادیتورش بعد مینویسم میخواستم یه کمکی کنید که به چه صورته ودوم اینکه من وقتی میخوام در قسمت بلاگش متنی بنویسم seo url به صورت عدد و کد اعداد درمیاد ولی تو انگلیسی نوشتن مشکلی نداره میخواستم یه راهنمایی کنید که به چه صورت میتونم زبان فارسی رو ارائه بودم که فارسی بشه ادرس چون اینتوری ادرس که به صورت عدد درمیاد خیلی دراز میشه در پایین هم عکس از ادیتور و ادرس گذاشتم که ببینید و پلاگین tinymce رو هم زمیمه کردم مرسی واقعا لطف میکنید با تشکر

dm-ZEF9.png

dm-C0MI.png

پلاگین

http://rani7891.s103.rapidbaz.com/premium/240618689a8efd7dc53d2e5b1fd56951/4e0751cf/s103.eu./19545115?phpfox-product-tinymce-1.7.zip

کسی نیست ؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این اسکریپت به صورت کامل فارسی سازی نشده

و باید از پشتیبان فارسی تقاضا کنید

ضمنا خدمتتون عرض کنم که اگه کسی از دوستان یا مدیران با این اسکریپت کار کرده

باشن حتما شما رو راهنمایی میکنن

پس در این صورت منتظر بمانید

در پناه حق...

لینک به ارسال

دوست عزیز

این لینکی که گذاشتی که خرابه

اصلا باز نمیشه

ولی هر چی هست همونطور که امیرحسین گفت اسکریپت باید راست چین بشه

لینک به ارسال

دوست عزیز

این لینکی که گذاشتی که خرابه

اصلا باز نمیشه

ولی هر چی هست همونطور که امیرحسین گفت اسکریپت باید راست چین بشه

خوب این ادیتور رو بهچه صورتمیتونم راست چینش کنم این ولی یه ماژول ادیتور واسه این اسکریپت هستش ممنون میشم

اینم لینک دانلود

http://up.iranblog.com/images/g9geanu7cvltn6zb7em.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...