رفتن به مطلب
ایزدی مقدم

افزودن لینک لیست مقالات به انتهای mod_lastestnews

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

من میخام که در انتهای پنجره ماژول آخرین اخبار یا mod_lastestnews یک لینک قرار دهم که کاربر را به لیست مطالب بخش یا مجموعه مشخص شده در ماژول هدایت کند . یعنی پس از نمایش لیست مطالب مجموعه و بخش مشخص شده در انتها لینک لیست مطالب آن بخش یا مجموعه نمایش داده شود . البته خودم یه دستکاری هایی در کد های ماژول دادم اما نشد . فکر میکنم که باید در کد های ماژول یک خط اضافه شود که لینک لیست مقالات بخش یا مجموعه مشخص شده توسط کاربر را نمایش دهد .

اساتیدی که با برنامه نویسی جوملا آشنا هستند لطفا راهنمایی کنند . :thankyou:

علی یارتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر نخواهید از افزونه خاص استفاده کنید یا در کد ها دستکاری کنید یک راه حل ساده داره

ماژولتون رو در موقعیتی که در قالب وجود نداره منتشر کنید(توی قسمت انتخاب موقعیت یه چیز دلخواه تایپ کنید) مثلا akhbar

یک ماژول html دستی درست کنید و ابتدا با دستور {loadposition akhbar} و سپس در زیر اون یک لینک به مجموعه بدید

اون رو در موقعیت مورد نظر منتشر کنید

دستور {loadposition akhbar} ماژولی رو که در موقعیت akhbar منتشر شده، توی جائی که این دستور نوشته میشه لود میکنه.هر کجا که باشه(داخل مطلب ، ماژول دستی و ...)

بررسی کنید که پلاگین مربوط به اینکار توی پلاگینهای اصلی جوملا فعال باشه

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون اما من در روش شما ماژول را در بین مطالب میتونم نمایش بدم اما در ماژول ها فقط کد نمایش داده میشه و ماژول فراخوانی نمیشه . فکر میکنید مشکل از چیه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...