رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی امروز یک قالبی رو به شما معرفی می کنم از قالب یک شرکت بزرک تمپلت مانستر الهام گرفته که با رنگ سیاه تشکیل شده است این قالب در این مرحله روی تست هست چون زحمت زیادی سر این قالب کشیدم تا کمی شبی به قالب اصلی بشه باید هم کامل به دست دوستان بیاد

این قالب به وسیله ی دوست عزیزم محمد توسلیان قرار ویرایش شده این قالب در بالای این قالب که کمخی مشکل دارد رو 3 تا لینک ضروری هر سایت را در آن قرار بدهمین و کمی هم در اون قسمت عکسی رو ویرایش کنیم که به زودی به شما تحویل داده خواهد شد

در این قالب از هدر استفاده نشده هست و از دوستانی که می خواهند هدری مورد نظر خود را در این سایت قرار دهند باید حتما بک گراند این قالب را در پوشه ی عکس های قالب جایگزین کنند فقط در جابه جایی حتما باید درست و دقیق باشد چون بعد از تمام شدن کار بیشتر و مهم این قالب در بک آن هست چون به آن عکس ها لینک می دهیم

لینک دانلود آزمایشی این قالب به شرح زیر هست

http://dl.joomina.ir/file.php?file=a1d0b29b8db84355e22004edf52301d3

به دوستان هم بگم این قالب کامل هست از نظر من ولی می خواستم یزی توپی در بیاید که دوستان دانلود می کنند یه ......هم بفرستند از دوستانی که می توانند در بک گراند این قالب ها به ما کمک کنند حتما با من تماس بگیرند ون اگه دوستان بتونند 2 تا پرچم بزارند در هدر و به اون ها لینک بدهند حتما به من یه خبری بدهند

tmpmansterallimag.jpg

و در مورد شیت قالب باید بگم که 95 px رو راعیت نکردم ون واقعا زیبایی این قالب به باریکی و اندازه این قالب هست در این قالب همه ی گوله ها رو به سمت راست بردم و نظر سنجی رو فارسی سازی کردم

از کلیه دوستان درخواست دارم تا نظرات رو در باره ی این قالب به من منعکس کنند به همین سادگی ها این قالب ذو کامل نمی کنم باید یه یز توپی در بیاد تا کمی دلم آروم بشه

باتشکر شهریار توکلی عضو گروه مدیرتی جومینا آیکن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

شهریار جون باز مثل همیشه ... هر برا بهتر از بار دیگه به این میگن پیشرفت.:heart:

* برای قالبهاب فارسی بهتره هست که ستون منوها در سمت راست قرار گیرد .

** در خط 1506 فایل template.css کد زیر رو :

.art-postheader
{
 margin: 0.2em 0;
 padding: 0;
 font-size: 22px;
 color: #FFFFFF;
}

به شکل کد زیر تغییر بدی رنگ و نوع و اندازه فونت تیترهات شیکتر میشه :

.art-postheader {
color:#FFF999;
font-size:18px;
font-weight:normal;
margin:0.2em 0;
padding:0;
}

به امید پیشرفت بیشتر

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

خیلی ممنون سعید جان در مورد ستون من روی قالبی که داشتم قالب زدم و اون رو به آرتیستر در آورد وگرنه منو ها رو یعنی ستون رو سمت چپ نمی بردم و به سمت راست اکی می کردم

و در مورد رنگ و ... حق با شما هست در لوکال تست می کنم چون حتما باید یکی از دوستا بیاد که کمی در بالای منو برنامه نویسی کنه و چند تا لینک بده کلا نسخه ی هایی اون رو در انجمن قرار می دهم بازم هم ممنون از همه ی دوستان مخصوصا سعید جان:D:heart::heart:

لینک به ارسال

خوب چون این قالب رو خیلی دوست دارم بارتون دوباره اپ کردم

12970932051.jpg

لینک دانلود از سرور جومینا کلیک کنید

لینک دانلود از سرور سافت آرچیو کلیک کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...