رفتن به مطلب
behamoz

امکانات بیشتر برای کامپوننت فروشگاه virtuemart

پست های پیشنهاد شده

سلام من vm را نصب کردم ولی پس از معرفی محصولات صفحه نمایش محصولات مثل جومینامارکت یا شاپ دات جوملا دات آی آر نشد

ke9i3ogco85khu2gkirf.bmp

گزینه های ( پرسش از کارشناس و نظریات مشتریان و خصوصیات کالا ) را به این گونه نمایش نمی دهد لطفا راهنمایی ام کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين نسخه و امكاناتي كه شما ميگوييد سفارشي سازي شده و در جايي موجود نيست و در فروشگاه جومينا براي فروش قرار داده شده است و ماهم اگر بخواهيم بايد از فروشگاه بخريم البته شايد به ما تخفيف بدهند.

جوملا دات آي آر هم از اسكريپت فروشگاه ساز استفاده ميكند و با جوملا نيست.فكر ميكنم از فروشگاه ساز سامان يا بهيران استفاده ميكند.

لینک به ارسال

به نظر من این magic tab هست که رایگاه می شود از

http://www.greatjoomla.com/extensions/plugins/core-design-magic-tabs-plugin.html

دانلود کرد

و در مورد استفاده از آن در vm هم باید از راهنمایی

http://www.simoneqdm.com/2009/05/25/how-to-add-tabs-to-virtuemart-113-and-joomla-1510/

استفاده کرد

آقای رضاگنجی درست گفتم؟

لینک به ارسال

تب ساز هاي زيادي رو ميتوان در ويرتو مارت استفاده كرد و خدايش ما هم نميدونيم از چه تب سازي استفاده شده ولي فرقي نميكنه تب ساز دلخواهي كه با ويرتومارت هم سازگار است ميتونيد استفاده كنيد!

اما اين پلاگين كه شما معرفي كرديد پلاگين جالب و كاربردي است و ميتوان در ويرتومارت استفاده كرد!

لینک به ارسال

براي دونستن شما ميگم كه چند وقتي بود كه آقاي تهراني مشغول بهينه سازي ويرتومارت بودند و فقط تب ساز نيست و كلي تغييرات در اين نسخه داده شده.من شخصا دمو رو فقط نگاه كردم و اون نسخه كه در فروشگاه براي فروش است در خود جومينا استفاده نشده چون جديدن اصلاح شده.

لینک به ارسال

نسخه جدید که اصلاح شده وقالب های جدید که با این نسخه جدید آماده شده منحصر بفرد هست که تا حالا در جایی ندید

اگر دقت کرده باشید چند وقتی هست که بنر این فروشگاه در سایت جومینا قرار داده شده که به زودی دمو هم ارائه میشه

از جمله کارهایی که روی این فروشگاه انجام شده

1- بهینه شده فروشگاه از نظر سئو (این بخش یکی از پرکارترین قسمتهای بهینه سازی بوده برای ایندکس شدن و سئو بهتر)

2- چینش جدید محصولات

3- نمایش منحصر بفرد محصولات

4- قابلیت اتصال به درگاه های بانکی

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

جناب گنجی

من چند بار به جومینا ایمیل زدم اما قیمتی برای فروشگاه ندادند اگر شما رابط بشید ممنون میشم و فکر میکنم شما از صمیمی های جومینا هستید ضمنا اگر آموزش روشنی در خصوص چگونگی اضافه کردن magic tab به توضیحات محصول رو دارین و فارسی بگین ممنون میشیم

الیته روش دستی رو بلدیم ولی روش اتوماتیک یعنی به صورت پیش فرض توی هر محصول ایجاد بشوند را کمک بفرمائید

لینک به ارسال

سلام

دلیل جواب ندادن بی اهمیت بودن ایمیل ها نیست والله در روز حداقل 100 تا ایمیل میاد باید یه شرکت بزنیم که فقط ایمیل جواب بده خیلی از ایمیل ها در لابلای بقیه ایمیل ها گم میشه .

پاسخ به ایمیل ها معضلی شده و توانایی پاسخ به همش را نداریم

لینک به ارسال

اگر واقعا قصد خريد داريد با شماره اي كه در جومينا ماركت نوشته شده تماس بگيريد!

البته فكر نميكنم قيمت بالايي در نظر گرفته باشند ولي من اقاي تهراني درخواست ميكنم قيمت اين بسته را در سايت جومينا ماركت قرار دهند!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...