رفتن به مطلب
amrdata

قالب با موضوع اینترنت و وب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

خسته نباشید

خواستم از مدیران و کاربران این انجمن خواهش کنم اگر کسی قالب با موضوع وب - گرافیک - اینترنت - طراحی - هاستینگ داره لطف کنه بزاره تا ما هم استفاده کنیم

در ضمن از مدیران جومینا هم خواستارم تا لطف کنن قالب با موضوع وب - اینترنت و طراحی به صورت عمومی زیاد منتشر کنند چون اکثر کاربران این انجمن در زمینه های اینترنت و طراحی وب کار می کنند پس ممنون میشم قالبهایی با این موضوع بزارید

در پناه حق :heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من یک قالب هاستینگ زدم ولی خوب مال سایت خودم هست . نمی توانم آن را بدهم .

http://web-saz.ir/

اما خوب به همه بچه های جومینا قول می دهم تا اواخر تابستان چند تا قالب توپ ! در زمینه های عمومی طراحی و منتشر کنم . فعلاً طرح های اولیه اش داره بررسی میشه .

لینک به ارسال

من یک قالب هاستینگ زدم ولی خوب مال سایت خودم هست . نمی توانم آن را بدهم .

http://web-saz.ir/

اما خوب به همه بچه های جومینا قول می دهم تا اواخر تابستان چند تا قالب توپ ! در زمینه های عمومی طراحی و منتشر کنم . فعلاً طرح های اولیه اش داره بررسی میشه .

ممنون دوست عزیز

اما اگر لطف کنی و قالبها را کمی زودتر بزنی ممنون میشیم چون تا آخر تابستون خیلی دیره

در ضمن قالب سایت خودتون هم قشنگه اگر بتونید زودتر چند تا قالب با موضوعات گفته شده بزارید ممنون میشیم

در نهایت متشکر

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...