رفتن به مطلب
alikarimi8

دانلود كتاب ارزشمند جوملاي رسمي

پست های پیشنهاد شده

با سلام داشتم تو وب چرخ ميزدم كه به يه كتاب واقعا ارزشمند جوملا رسيدم گفتم حيفه شما هم از دست بدين و لينك بدم كه همه استفاده كنن:

کتاب " جوملای رسمی "

[align=RIGHT][align=CENTER]

joomla-official.jpg[/align]افرادی که با سیستم مدیریت محتوای پر آوازه جوملا آشنا هستند، حتما تا کنون گذرشان به بخش افزونه های جوملا خورده است. در ستون کناری همواره یک کتاب تبلیغ میشود و نام آن جوملا رسمی میباشد. من هم بدم نیامد تا از محتویات این کتاب خبردار گردم. با رفتن به بخش خرید کتاب قیمت هایی را مشاهده کردم که واقعا برای یک ایرانی کمی غیر قابل قبول است. هر نسخه چاپی کتاب به مبلغ 40 هزار تومان ناقابل ! جالبتر و عجیبتر نسخه PDF یا همون EBook آن بود. 32 هزار تومان !!!!برایم بسیار جالب شد که بدانم درون این کتاب چه اطلاعاتی درج شده است و مدتی مشغول گشت و گذار شدم و حدودا بعد از 10 الی 15 تا لینک " هات فایل " و " رپید شیر " و ... که تو همشون نوشته بود این فایل به خاطر کپی رایت حذف شده است تونستم فایل پی دی اف این کتاب رو پیدا کنم. درون این کتاب مطالب خوبی وجود دارد که لازم دانستم شما دوستان هم از اونها استفاده کنید. این کتاب با حجم 12.5 مگابایت از سرور آی تی کده قابل دانلود میباشد. خواستم فایل رو کم حجم تر کنم یه پرینت پی دی اف گرفتم شد 20 مگ ! محض خنده گفتم !دانلود کتاب جوملا رسمی - Download official Joomla Book[/align]

منبع :آيتيكده

لينك دانلود به خاطر تجاري بودن حذف شد ولي ميتوانيد به سايت آيتيكده مراجعه و دانلود كنيد!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا قوانين انجمن را مطالعه و طبق آن عمل كنيد!

اين كتاب تجاري است و انتشار افزونه و امكانات وارز در انجمن مجاز نميباشد!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...