رفتن به مطلب
Napo

مسیر فایلهای psd

پست های پیشنهاد شده

دوستان عزیز من یک قالب دارم که فایلهی psd اون تو یک پوشه جداگانه هست قالبو نصب کردم ولی فایهای psd اونو نمیدونم تو کدوم فولدر باید کپی کنم یا چطور میتونم اونارو بکار بگیرم اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فایل psd به درد این می خوره که اگر از رنگ یا طرح قالب خوشت نیامد با فوتوشاپ طبق سلیقه خودت درستش کنی و عکسها را جایگزین عکسهای قبلی بکنی

لینک به ارسال

در تکمیل فرمایش دوستمون ، فایل psd برای طراحی قالب استفاده می شود و اصلاً نباید آن را روی هاست آپلود کنید چون حجم فایل هاش بالاست و هیچ کاربردی هم در سایت نداره .

( در طراحی قالب اول psd زده میشود و بعد تبدیل به جوملا می شود . برای همین نتیجه نهایی قالب مورد نظر است و باید آن را روی سایت نصب کرد . )

لینک به ارسال

با تشکر از دوست عزیز حال اگر بخواهیم از این فایلهای psd استفاده کنیم و شکل یا رنگ صفحات را تغییر بدهیم چکار باید کرد و چطور میشه اونو در سایت جایگزین قالب اصلی نمود؟

لینک به ارسال

سلام

بعد از تغییر رنگ وارد پوشه عکسهای قالب بشوید و عکسها را یکی یکی جایگزین کنید

لینک به ارسال

خیلی کارها برای تغییر ظاهر قالب و یا تغییر رنگ آن می توان انجام داد که در یک تاپیک نمی توان آموزش داد . شما هم باید بر ابزار مسلط باشید و هم ایده پردازی کنید . یادگیری ابزار ( که در اینجا منظور فتوشاپ است ) را می توانید با مطالعه کتاب ها و یا رفتن به کلاسها و یا گرفتن فیلم های آموزشی فرا بگیرید ولی ایده پردازی باید در ذات شما باشد .

اگر می خواهید تغییراتی جزئی در قالبی که قبلاً زده شده انجام بدهید همانطور که دوستمون hoomanb فرمودند باید طرح را در فتوشاپ بزنید و تکه تکه کنید . و هر تکه را با عکس قبلی آن که در پوشه images قالب موجود است جایگزین کنید . انجام و راهنمایی در مورد این کار یک مقدار مشکل است ولی اگر چند بار انجام دهید خودتان متوجه می شوید چه کار باید انجام دهید .

اما اگر می خواهید تغییرات کلی انجام دهید . بعد از اینکه طرح گرافیکی را در فتوشاپ زدید یا تغییر دادید یکسری کد نویسی برای تبدیل آن به قالب جوملا وجوددارد که در فیلم آموزشی ( که برای همین منظور تهیه شده ) در فروشگاه موجود است و همینطور کلاسهای آقای تهرانی آن را اموزش می دهند و اگر می خواهید کامل یاد بگیرید به نظر من در این کلاسها شرکت کنید .

لینک به ارسال

فایل psd که گذاشته مربوط به کل قالبه؟؟؟؟ یا بعضی از قسمتاش

کلا فایل psd رو میذارن تا طرف بتونه قالب رو به شکلی که دوست داره دربیاره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...