رفتن به مطلب
A.Ghaderi

آموزش ارسال مطلب توسط کاربران در k2

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

دیدم خیلی از دوستان در این مورد اشکال دارند و بعضی ها هم فکر می کنند در k2 این امکان که کاربر بدون ورود به کنترل پنل مدیریت مطلب ارسال کند به هیمن خاطر آموزش این کار را در یک تاپیک گذاشتم

ابندا در مدیریت ماژول ها گزینه ی لاگین پیش فرض جوملا را غیر فعال کرده و k2-login را فعال کنید. حالا در بخش users در k2 در تنظیمات یوزر مورد نظر گزینه ی K2 user group را برابر site owner یا گروهی که خودتان ساخته اید را انتخاب کنید (باید اجازه ی ثبت مطلب داشته باشد.) حالا با یوزر لاگین شوید گزینه ی ارسال مطلب جدید ظاهر می شود برای کاربر با یک جلوه ی بسیار زیبا تر خود جوملا... به همین راحتی;):blush:

بارم سوالی بود در خدمتم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگر بتوان در قالب آن هم دستکاری کرد و برای فارسی هماهنگش کرد عالی می‌شود.

آقای تهرانی شما که این کامپوننت را فارسی کرده‌اید آیا اطلاع دارید کدام قسمت را بایستی دستکاری کنم؟

راهنمایی کنید تا انجامش بدهیم/

لینک به ارسال

رای فارسی هماهنگ هست و قالبشم در فایبل css می شه درست کرد. طبق دلخواهمان

لینک به ارسال

سلام

من یه سوالی در این رابطه داشتم

همین کاربر که می خواد مطلبی را ارسال کند چه جوری عکس هم در سایت اپلود کنه

با تشکر اگه توضیح درست و حسابی بدهید

لینک به ارسال

سلام

این بسیتگی به ادیتور شما داره. اگر از ادیتور های یشرفته استفاده می کنید خودش گزینه آپلود عکس داره ولی اگ از ادیتور خود جوملا استفاده می کنید که اصلا پیش نهاد نمی شه اگر نگاه کنید کنار اداه مطلب گزینه ی image را می بینید. از داخل آن دسترسی کامل به بخش عکس ها و همچنین آپلود عکس دارید:thankyou:

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی شما ولی من بخش کاربری کی 2 رو ایجاد کردم و با ادمین وارد شدم ولی همچنان نمی توانم ارسال مطلب در نی 2 را انجام دهم دلیل آن چیست؟

لینک به ارسال

باسلام وتشکر

جناب میشه آموزش k2 رو کامل توضیح بدین و یا مرجعی معرفی کنید

ممنونم

لینک به ارسال

با سلام.

دیدم خیلی از دوستان در این مورد اشکال دارند و بعضی ها هم فکر می کنند در k2 این امکان که کاربر بدون ورود به کنترل پنل مدیریت مطلب ارسال کند به هیمن خاطر آموزش این کار را در یک تاپیک گذاشتم

ابندا در مدیریت ماژول ها گزینه ی لاگین پیش فرض جوملا را غیر فعال کرده و k2-login را فعال کنید. حالا در بخش users در k2 در تنظیمات یوزر مورد نظر گزینه ی K2 user group را برابر site owner یا گروهی که خودتان ساخته اید را انتخاب کنید (باید اجازه ی ثبت مطلب داشته باشد.) حالا با یوزر لاگین شوید گزینه ی ارسال مطلب جدید ظاهر می شود برای کاربر با یک جلوه ی بسیار زیبا تر خود جوملا... به همین راحتی ;):blush:

بارم سوالی بود در خدمتم

سلام ماژول لاگین رو از کجا بیاریم هرجا گشتم نبود

لینک به ارسال

با سلام

در نسخه های جدید K2 دیگه این ماژول قرار داده نمیشه میتونید از افزونه زیر لستفاده کنید . برای جوملا 1.5 هم سازگاره

http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/k2-extensions/24093

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام.

ابندا در مدیریت ماژول ها گزینه ی لاگین پیش فرض جوملا را غیر فعال کرده و k2-login را فعال کنید. حالا در بخش users در k2 در تنظیمات یوزر مورد نظر گزینه ی K2 user group را برابر site owner یا گروهی که خودتان ساخته اید را انتخاب کنید (باید اجازه ی ثبت مطلب داشته باشد.) حالا با یوزر لاگین شوید گزینه ی ارسال مطلب جدید ظاهر می شود برای کاربر با یک جلوه ی بسیار زیبا تر خود جوملا... به همین راحتی ;):blush:

بارم سوالی بود در خدمتم

باسپاس

چندتا مشکل دارم بنده

اول اینکه وقتی مطلب درج میشه مستقیما منتشر میشه،چطوری میشه بزاریم اول مدیریت تایید کنه بعد منتشر بشه

دوم اینکه کاربری که لاگین میکنه در صورتی که با این کار به کلیه قسمت های سایت دسترسی داره و میتونه ویرایش بکنه این رو چطوری حل کنیم؟

ممنونم

لینک به ارسال

با سلام

پاسخ همه سوالاتتون اینه که گروه کاربر K2 موردنظر رو ویرایش کنید و تنظیمات موردنظرتون (دسترسی و وضعیت انتشار و ...) رو ویرایش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

پاسخ همه سوالاتتون اینه که گروه کاربر K2 موردنظر رو ویرایش کنید و تنظیمات موردنظرتون (دسترسی و وضعیت انتشار و ...) رو ویرایش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

باسلام

ببخشید طرفی که باید مطالب را تایید کند آیا فقط باید از قسمت مدیریت سایت لاگین شود ....

آیا نمیشود از همون قسمت کا2لاگین مطالب درج شده بدون تایید در یک مجموعه خاص را مشاهده و سپس تایید کند؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام 

من هر کاری می کنم مطالبم در قسمت content قالب آسمان نمیاد .

میشه راهنماییم کنید.

درج مطلب با استفاده از k2

www.mahmoodkazemi.ir

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن تخصصی جوملا ( جومینــــــا ) خوش آمدید

با قالب پیشفرض جوملا هم تست کنید . اگر مشکلی نبود یعنی مشکل از قالبتونه در غیر اینصورت تنظیماتتون رو بررسی کنید

چنانچه سوال دیگری در این مورد داشتید در تاپیک جدید مطرح کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

من وقتی لاگین میکنم, ایجاد مطلب برای کاربر نمیاد

یک گروه ساختم و در آن ایجاد مطلب رو هم فعال کردم ولی فایده ای نداشت

ماژولی رو هم که گفتن نصب کردم

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با سلام

باید یک منو از نوع فرم ویرایش مطلب هم ایجاد کنید تا کاربر از اون طریق بتونه مطلب ارسال کند

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در نسخه های جدید K2 دیگه این ماژول قرار داده نمیشه میتونید از افزونه زیر لستفاده کنید . برای جوملا 1.5 هم سازگاره

http://extensions.joomla.org/extensions/extension-specific/k2-extensions/24093

موفق و پیروز باشید

یا حق

سلام این لینک که دادین خرابه ..یعنی توی سایتش دانلود که مخوام بکنم ارور 404 میده 

برای کی ماژول k2_user  که برای ارسال مطلب کاربران در محیط کاربری سایت لازمه رو میخوام / ممکنه اگه دارین برای دانلود بذارین لطفا ؟ 

لینک به ارسال

سلام
دوستان من ماژولی میخوام که وقتی یک کاربر وارد سایت میشه از راه ورود کاربران / این امکان رو به اون بده که بتونه ایجاد مطلب کنه و مطلب رو تحت کی 2 ارسال کنه به سایت 

میگن کی 2 این قابلیت رو داره در ماژول هاش به نام user k2  . ولی من رفتم کی 2 من این ماژول رو نداره

کسی اگه داره ممنون میشم لینک دانلود بده

لینک به ارسال

پس چرا مطالبی که ارسال شدن از بخش مدیریت سایت قابل ویرایش نستند و قفل شدن ، برای حل این مشکل چکار کنم .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...