رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام

میخواستم راهنمایی کنید چطور میتونم یک template مانند این قالب که در لینک زیر برای دمو گذاشته شده تهیه کنم؟

http://psdemo.joomprod.com

و نیز این قالب هاییکه به این صورت با کوچک و بزرگ شدن پنجره مثل دموی فوق تغییر اندازه میدن و فیت مرورگر میشن آیا برای دانلود نمونشو تو سایت دارین و اگه هستند لینکشو بهم معرفی کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قالب هاي رايگان را نگاه نكنيد در سايت جومينا همه همينطور هستند ولي اگر قالب اختصاصي ميخواهيد بايد سفارش دهيد!

لینک به ارسال

سلام

درست کردن چنین قالبهایی کار سختی نیست اما مشکل اینجاست که در قسمتهایی مانند منوها سرتیترها و ... که از عکس استفاده می شود ، این عکسها قابلیت بزرگ و کوچک شدن ندارند و این مشکل باعث می شود به هنگام بزرگ یا کو چک شدن قالب به هم ریختگی و زشتی در قالب بوجود بیاید. اگر از عکس هم استفاده نشود قالب بسیار ساره می شود و جذابیت خود را از دست می دهد (مثل نمونه ای که گذاشتید)

لینک به ارسال

سلام

درست کردن چنین قالبهایی کار سختی نیست اما مشکل اینجاست که در قسمتهایی مانند منوها سرتیترها و ... که از عکس استفاده می شود ، این عکسها قابلیت بزرگ و کوچک شدن ندارند و این مشکل باعث می شود به هنگام بزرگ یا کو چک شدن قالب به هم ریختگی و زشتی در قالب بوجود بیاید. اگر از عکس هم استفاده نشود قالب بسیار ساره می شود و جذابیت خود را از دست می دهد (مثل نمونه ای که گذاشتید)

با تشکر

میتونید راهنماییم کنید که چطور و با کدوم نرم افزار میتونم چنین قالبهایی درست کنم؟

درضمن اگر بخوام یک قالب ثابت داشته باشم ولی بالا و پایین قالب تو پس زمینه پس زمینه ای داشته باشم که کل صفجه را بپوشاند و پس زمینه اصلی متفاوت باشه و تو تمام صفحات بر اساس طول صفحه پس زمینه footer با طول صفحه تغییر نکنه و قالب اصلی در وسط اون باشه از چه کدی باید استفاده کنم یا از چه نرم افزاری جهت طراحی اون میتونم برای جوملا کمک بگیرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

قالب هاي رايگان را نگاه نكنيد در سايت جومينا همه همينطور هستند ولي اگر قالب اختصاصي ميخواهيد بايد سفارش دهيد!

با سلام

جناب گنجی اگه بخوام نمونه فارسی شده همین قالب رو برام تهیه ببینید که با adsmanager کار کنه و برام نصبش کنید چقدر هزینه سفارش اون میشه؟

با تشکر

علیرضا

لینک به ارسال

سلام

به نظر من بهترین روش کد نویسی دستی است. اما می توانید نظر بقیه را هم بپرسید.

در موردی که خواسته بودید یک کد خاص نیست که بتوان راحت در مورد آن توضیح داد باید css و کمی php بلد باشید.

در یناه حق

لینک به ارسال

بازم ممنون

من در مورد کد نویسی css اطلاعاتی ندارم میتونید یک کتاب راهنما بهم معرفی کنید که مثال های عملی داشته باشه و برای جوملا 1.6 بشه ازش استفاده کرد؟

با تشکر

علیرضا

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز این که شما از کجا شروع کنید به این راحتی نیست

شما باید تسلط به html,css و php داشته باشید و بعد از اینها تازه میرسیم به ساختار قالب های جوملا که شما باید

اون رو هم یاد بگیرید

برای اینکارها باید وقت بزارید اگر هم میخواهید سریعتر یاد بگیرید میتونید در کلاس های جومینا شرکت کنید

برای پس زمینه برای پست صفحه شما باید از این کد استفاده کنید:

body{
   margin:auto;
   background-color: #1f304c;
   background-image: url(../images/01-bg1.jpg);
   background-repeat: repeat-x;
   font-family: Tahoma, Arial, "Courier New";
   color: #001C37;    
}

این قالب هم قالب جزو قالب های پیش فرض جوملا است به نام ja purity و در بسته های فارسی راست چین شده(فارسی شده!).

موفق باشید.

لینک به ارسال

متشکرم دوست عزیز

شما لطف کردید فقط یک سوال برام هست این کد برای پس زمینه کل صفحه است درست متوجه شدم ؟

من میخواستم بدونم چطور میتونیم این پس زمینه رو مثلا 3 قسمت جدا داشته باشیم یک تصویر متعادل با هدر یکی با فوتر و یکی هم برای بدنه قالب که ممکنه با طول مطلب تغییر کنه و کم و یا زیاد بشه تو کدی که برام نوشتین من جایی نمیبینم که بتونم پوزیشن این تصاویر پس زمینه رو بشه تعریف کرد و آیا اصلا چنین چیزی که برام سوال بوده کدی براش تعریف شده یا اصلا امکان پذیر نیست؟

بازم از لطفطون ممنون

من جوملا 1.6.2 رو نصب کردم فقط سه قالب پیش فرض داره ولی یک بار 1.6.3 رو نصب کرده بودم یا تو سایت جومینا اسم این قالبو دیدم دنبالش میگردم پیداش میکنم کدشو بررسی میکنم ممنون

لینک به ارسال

در مورد سوالتون: بله این کد برای پس زمینه کل صفحه است

در مورد درخواست دوم هم باید بگم شما برای اینکار باید دانش html , css خوبی داشته باشید.

این کار شدنی است ولی کار میبره

نمونه سایتی که فکر کنم مورد نظر شماست این میتونه باشه:http://www.parsinaco.net/

شما میتونید کدهای این قالب رو بررسی کنید و به نتیجه برسید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...