رفتن به مطلب
m0stafa

افزونه تجاری چگونه نصب می شود ؟

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان

اینکه میگن افزونه تجاری (مثلا فروشگاه ساز) رو دامین تون نصب می کنیم

با اینکه خودمون مثل بقیه افزونه ها مثل فرم ساز نصب کنیم فرقی داره ؟

فرقش چیه ؟

چجوری نصب می کنن ؟

لطفا راهنمایی کامل بفرمایید .

ی سوال دیگه ، جسارتا این فروشگاه ساز یاس که صفحه اول انجمن در موردش صحبت شده تا کی آماده میشه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بعضی از افزونه ای تجاری با توجه به دامین شما به شما کد فعال سازی می دهند

لینک به ارسال

درود بر شما

افزونه تجاری کد میشه یعنی بر اساس دامنه و هاست شما کد میشه و جای دیگه نمیتونید نصب کنید مثلا جدیدا من 600 دلار برای این برنامه که کد میکنه هزینه کردم اما به عوض همیشگی هست

در مورد فروشگاه یاس الان آماده است منتها دنبال جایی میگردیم که بشه قانونا مبالغ خیریه را به حسابشون ریخت

لینک به ارسال

من از مدیر وب سایت الماس پرسیدم که میشه فروشگاه ساز رو روی بیش از یک دامین نصب کرد ،

ایشون فرمودند که روی تا 3 ، 4 تا میشه ، که فروشگاه اولی رو خودش رو دامینم نصب میکنه و بقیه رو باید خودم نصب کنم ، خب این یعنی چی ؟

چه جوری اون نصب میکنه ؟(یعنی افزرونه رو طوری طراحی میکنه که فقط روی دامین من کار کنه ، درسته ؟)

چه جوری باید ما نصب کنیم ؟

باید کد های افزونه رو دست کاری کنم ؟

اگر باید تغییر بدیم چجوری این کار رو بکنیم ؟

می خوام فروشگاه ساز بخرم ، حالا اگر فروشگاه ساز یاس آماده است ، شرایطش یا وجهی که باید پرداخت کنم به من بگید

ممنون میشم

من خیلی خیلی لازم دارم

راستی به فروشگاه ساز یاس میشه پرداخت آنلاین بانک ملت رو نصب کرد ؟

لینک به ارسال

شما بايد دامين ها را به ايشون بدهيد تا براي اونها اماده شود!

اگر براي داميني ست نشده باشه شما نميتونيد نصب كنيد و البته چندين روش براي اينكار وجود داره كه يكي از اونها اينه كه فروشنده دو يا سه تا لايسنس به شما ميده كه با طي مراحلي فعال ميشه و هنگام نصب شما كد فعال سازي رو از سايت فروشنده افزونه يا اسكريپت دريافت ميكنيد.و روش هاي ديگري هم موجود است!

يك نسخه تا چند روز اينده در جومينا ماركت منتشر ميشه كه من دمو اون رو ديدم و بسيار جالبه و پيشنهاد ميكنم اگر قصد خريد داريد اون رو بخريد البته شايد هم تا الان منتشر شده و من نگاه نكردم.

فروشگاه ياس با فروشگاه جوميناماركت و الماس فرق ميكنه و اين دونسخه داراي قابليت هاي يكسان نيستند!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...