رفتن به مطلب
mohse

کمک

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه و خسته نباشید

من یک مشکل تو سایت دارم که تازه بهش بر خوردم اونم اینه که یک خطای

Folder::create: Could not create directory

دارم و بعد نمیتونم از طریق خود سایت نه ادمین وارد سایت شم هر کاری کردم پیدا نکردم مشکل چی هست

و دومین مشکل کسی به جز کامپوننت k2چیزه دیگه سراغ نداره اخه نمیدونم چشه من مطلب را که میزارم خودش در ادامه مطلب باز پستهای قبلی را میاره نمیشه برش داشت ممنون و تشکر از کمکتون

اینم سایتم کلیک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين مشكل از سطوح دسترسي پوشه هاي هاست است و بايد سطوح دسترسي را از منو راهنما و اطلاعات سيستم چك كنيد!

شما احتمالا فايل يا پوشه اي را حذف كرديد و يا كاري انجام داديد! بهتر است جوملا را در هاست خود اكستركت كنيد و نصب نكنيد و سپس پوشه اينستال را حذف كنيد!

كامپوننت k2 داراي تنظيمات است و بايد با تنظيمات نحوه نمايش مطالب را تنظيم كنيد.بهترين كامپوننت براي نمايش مطالب به صورت بلاگ همين است!

براي راهنمايي بهتر ابتدا يكبار كتاب اموزش جوملا را مطالعه كنيد!

در صورتي كه ارسال هاي شما داراي عنوان مناسب نباشد به تاپيك شما از اين به بعد پاسخ داده نخواهد شد و حذف ميشود!

لطفا موضوع تاپيك را مناسب با مشكل مطرح كنيد و همچنين بارها در انجمن در اينمورد بحث شده!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...