رفتن به مطلب
You_You

مشکل قالب BankGraphic

پست های پیشنهاد شده

این قالب از چندتا سایت دانلود کردم ولی بعد از نصب به مشکل برمیخوره. دوستان کسی هست بدون چرا ؟

:huh:

*** لینک دانلود بدلیل تجاری بودن حذف شد ***

bankgraphic.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقتی توشه رو برداشتیم باید چیکار کنیم ؟! :afro:

اگر سعی کنید یه مقدار واضحتر راهنمایی کنید متوجه بشیم

شرمنده خواستم برم خط بعدی اینتر زدم پست رو ثبت کرد قسمتی هم برای ویرایش پیدا نکردم.

بقیه مطلب پسته بالا:

بعد از نصب قالب رو نمی شناسه ، فکر کنم بعضی از Css های قالب ناقص باشن.البته من طراح نیستم و نمی دونم مشکل اصلیش کجاست بخاطر همین که سوال پرسیدم .

لینک به ارسال

با سلام

قالب ناقص هست!!! (سایتی که ادعای طراحی این قالب رو کرده و منتشر کرده هم ناقص این کار رو کرده...!)

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز

یکبار قوانین را برای همیشه مطالعه نمایید و از قرار دادن امکانات تجاری خود داری نمایید

لینک به ارسال

دوست عزیز

یکبار قوانین را برای همیشه مطالعه نمایید و از قرار دادن امکانات تجاری خود داری نمایید

امکانات تجاری یعنی چی ؟! این قالب توی هر سایت برای دانلود قرار گرفته ولی ناقصه. همین من گفتم اینجا که انجمن پشتیبانی جوملا است و کلی هم طراح قالب داره شاید بتونه نقص قالب برطرف کنه.

مثلا اینکه ....

شاعر می گه کس نخارد پشت من جز ...

ممنون که جوابت ایپیک دادید :thankyou:

لینک به ارسال

دوست من تجاري يعني اينكه اين قالب متعلق به شخص حقيقي يا حقوقي است و بايد از صاحب اصلي آن خريداري شود!

سايت هايي كه اينگونه افزونه و الحاقات را منتشر ميكنند به نام وارز شناخته ميشوند و وارز هم يعني غيرقانوني!

در اين انجمن امكانات وارز پشتيباني نميشوند و نيازي هم به ناراحت شدن نيست!

لینک به ارسال
البته در این انجمن یعنی وارز غیر قانونی ولی در هاست هایی با پشتیبانی وارز یعنی نقض کپی رایت

این رو در متن آقای گنجی اضافه کردم تا اشتباهی نشه

این قالب رو منم دانلود کرده بودم ولی ناقص بود و مشکل داشت نمی دونم چرا طراحش کامل نزاشته بود یا از جایی مخفیانه گرفتن ریپ دستی کردند اینجوری مشکل دار هست مثل قالب قبلی میهن اسکریپت همه ی سایت هاش مشکل دار بود !!!

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...