رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام،

لطفا در مورد امکان چند زبانه کردن Joomla 1.6 با نسخه های جاری Joomfish توضیح دهید .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز چه توضیحی میخوایین ؟

این که جومفیش چی هست ؟ / افزونه ی برای افزودن زبان به سایت خود - هر زبانی رو که اضافه کنید باید خودتون متون سایتتون رو به اون زبان ترجه کنید. (مثل گوگل نیست که خودش براتون ترجمه کنه)

یا نه آموزش کار با جومفیش رو میخوایین ؟ تا جایی که یادم میاد قبلا تو فروم توضیح دادم سرچ کنید .

یا حق

لینک به ارسال

با سلام :

دوست عزیز برای استفاده از کامپوننت جومفیش ابتدا باید از 2 زبانه بودن قالب سایتتون اطمینان حاصل کنید . اگر قالب سایتتون 2 زبانه بود اونوقت با نصب این کامپوننت می تونید تمامی بخش ها و کامپوننت ها و ماژول ها و ... را به انواع زبان ها ترجمه کنید .

اگر قالب سایت شما 2 زبانه است می تونید برای استفاده از این کامپوننت از من کمک بگیرید .

یا علی .

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دقت داشته باشید که نسخه های جاری جومفیش با جوملا 1.5 سازگار هستند و هنوز برای جوملا 1.6 سازگار و ارائه نشدن... !

موفق باشید

لینک به ارسال

[align=RIGHT]

[/align][align=RIGHT]

قالب سایت ،

sadra_businesstemplate - Default

است که یک قالب دو زبانه است.

موقع نصب

joomfish 2.1.7

با پیغام

JXMLElement::getElementByPath

Fatal error: Call to undefined method

[/align] [align=RIGHT]

روبرو شدم که ظاهرا علت عدم سازگاری این نسخه از

Joomfish

با

Joomla 1.6

است.

[/align] [align=RIGHT]

[/align]

[align=RIGHT]

[/align]

قالب سایت ، sadra_businesstemplate - Default است که یک قالب دو زبانه است. موقع نصب joomfish 2.1.7 با پیغام JXMLElement::getElementByPath Fatal error: Call to undefined method [/align][align=RIGHT]روبرو شدم که ظاهرا علت عدم سازگاری این نسخه از Joomfish با Joomla 1.6 است.[/align][align=RIGHT]

قالب سایت ، sadra_businesstemplate - Default است که یک قالب دو زبانه است. موقع نصب joomfish 2.1.7 با پیغام JXMLElement::getElementByPath Fatal error: Call to undefined method [/align][align=RIGHT]روبرو شدم که ظاهرا علت عدم سازگاری این نسخه از Joomfish با Joomla 1.6 است.[/align][align=RIGHT]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...