رفتن به مطلب
shaho

نمایش مطالب فقط برای کاربر ایجاد کننده مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام و تشکر بابت سایت بسیار عالی جومینا

بنده یک سایت دارم که 10 کاربر داره . هر کاربر از طریق کامپوننت ارسال مطلب ، یک مقاله یا متن را ارسال می کنند.

بنده می خواهم زمانی که مطلب منتشر می شود هر کاربر فقط مطلبی که خودش ایجاد کرده رو ببینه و مطالب دیگر کاربران را نتونه ببینه

اگر بخوام روشن تر بیان کنم. مثلا کسی که در سایت سازمان سنجش ثبت نام میکنه و اطلاعاتش رو ثبت میکنه فقط میتونه صفحه اطلاعات خودش رو مشاهده و چاپ کنه

تو سایت ما هم کاربر مطالب خودش رو در یک مجموعه مثل اخبار ثبت میکنه ولی هنگامی که مثلا مجموعه اخبار رو نمایش میدم ، تمامی اخباری که تمامی کاربران ارسال کردند نمایش داده می شود.

حالا من یک پلاگین می خوام که هنگامی که کاربر وارد بخش کاربری سایت می شود ، مطلب مخصوص به آن کاربر فقط قابل نمایش باشه و اگر خواست مطب کاربر دیگری مشاهده کنه ، پیغام بده که شما به این مطلب دسترسی ندارید و یا برگرده به صفحه اصلی

من خیلی جستجو کردم ولی پلاگین و کامپوننت های موجود ، سطح دسترسی به مطالب یک مجموعه را برای یک گروه کاربر محدود میکنه درحالی که من میخوام براساس نویسنده مطلب ، مطالب در یک مجموعه برای هر کاربر محدود شود.

ممنون میشم اگر همچنین پلاگینی یا کامپوننتی سراغ دارید معرفی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام

کسی راه حلی برای درخواست من نداره،

من به شدت برای پیاده سازی به راهنمایی شما دوستان نیاز دارم لطفا اگه پلاگین یا کامپوننتی سراغ دارید که یه جوری می تونه این درخواست من را برطرف کنه معرفی کنید

بازم ممنون

لینک به ارسال

اگر منظورتون فقط یه چیزی مثل فرم ثبت نام و مشخصات باشه که بعضی فرمسازها این قابلیت رو دارن

در مورد مطالب سایت یه کم موضوع برام نا مفهومه.

یعنی میخواین مطلب خاصی برای فقط یه کابر نمایش داده بشه

معنیش اینه که هر کس بیاد تو سایت هیچی نبینه مگر اینکه لاگین کنه

یه پلاگین هست که با وارد کردن کد اون بصورت دستی توی مطلب امکان محدود کردن مطلب یا بخشی از اون رو به کار بر خاص هم میده

فکر کنم اسمش این باشه content_cdaccesstext.منتها خودت به صورت دستی باید کد رو توی مطلب بزاری

لینک به ارسال

سلام

ممنون بابت پاشخ شما

اون پلاگینی که فرمودید را پیدا کردم متاسفانه اون به درخواست من مرتبط نمیشه

دوستان به مثال زیر توجه کنید:

فرض کنید ما هزاران کاربر داریم که به شکل زیر به مطالبی content که خودشون ایجاد کردند دسترسی داشته باشند:

کاربر A مطالب A1,A2,A3,A4,... را ایجاد کرده و فقط قادر به مشاهده همان مطالب باشد

کاربر B مطالب B1,B2,B3,B4,... را ایجاد کرده و فقط قادر به مشاهده همان مطالب باشد

کاربر C مطالب C1,C2,C3,C4,... را ایجاد کرده و فقط قادر به مشاهده همان مطالب باشد

.

.

.

کاربر Z مطالب Z1,Z2,Z3,Z4,... را ایجاد کرده و فقط قادر به مشاهده همان مطالب باشد

مثلا اگر کاربر A خواست از طریق ID مطلب که در آدرس اضافه میشه یا از هرکانال دیگری به مطلب C2 که کاربر C ایجاد کرده دسترسی پیداکنه اون پلاگین دسترسی رو محدود کنه و پیغام عدم دسترسی بده

الان یکی از آدرس های صفحات سایت ما به شکل زیر است:

www.site.com/news/53-iran.html که توسط کاربر A ایجاد شده است. اگر کاربر B بخواد ID این مطلب را آزمایشی تغییر بده به راحتی می تواند به مطالب دیگر کاربران دسترسی داشته باشه و ان مطالب را مطالعه کنه

من برای رفع این مشکل دو راه حل دارم ولی پلاگین یا کامپوننتی پیدا نکردم تا حالا

1- دسترسی هر کاربر به مطالب ایجاد شده فقط خودش ، مثل روشی که بالا گفتم

2- کدکردن آدرس سایت مثلا از www.site.com/news/53-iran.html به www.site.com/news/vdcc14qse2bqip8.ala2.html

از طریق کامپوننت های مثل sh404SEF به طوریکه کاربر امکان تشخیص لینک را نداشته باشه

اگر روش دوم هم امکان پذیراست نام کامپوننت و آموزش آن را توضیح دهید

من متن توضیحات کامپوننت های که در آدرس http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/frontend-access-control درج شده اند را مطالعه کردم ولی هیچ کدام همچنین امکانی را ذکر نکرده

با تشکر از مدیران و کاربران فهیم و همیشه در صحنه (پیشرفت جوملاایرانی)

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام :

اگر درست متوجه منظورتون شده باشم می تونم یک راه بهتون پیشنهاد کنم :ژ

همانطور که می دونید کاربر A برای خودش جدا یک نام کاربری و یک کلمه عبور داره درسته ؟

کاربر B و.... همینطور . شما می تونید یک بلاک درست کنید که مخصوص کاربر A باشه و زمانی که این کاربر وارد سایت شد این بلاک براش نمایش داده بشه و تمام مطالبش در منو و زیر منوهای این بلاک باشه . اونوقت تنها این کاربر می تونه این اطلاعات رو ویرایش کنه و ببینه و هر کاربری مخصوص خودش چنین چیزی رو می تونه داشته باشه .

کافیه شما یک بلاک برای هر کاربری که می خواهید اینکارو انجام بده تعریف کنید و در مدیریت تعریف کنید که این بلاک تنها برای این گروه کاربری نمایش داده بشه . البته مختصر توضیح دادم . در ضمن این کار رو فقط برای تعداد محدودی می تونید انجام بدید .

شما باید گروه کاربری تعریف کنید . اما کلا هدفتونو واضح بگید شاید راه بهتری به شما معرفی کردم .

یا علی .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...