رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما دوستان گرامی من خیلی با جوملا کار کردم و الان حدود 2 سال هست ولی تا حالا برام پیش نیومده که چیز رو با دیتاپیس ست کنم یا در اون تغییر بدم ولی الان خیلی بددم می خوره و به علتی که اصلا تا حالا کار نکردم دیتابیس یا بانک اطلاعاتی رو همون مای اسکوآلی که اول می سازیم برای نصب جوملا می دونم اگه دوستان کمک کنند که به این سوال ها ی زیر من جواب بدن ممنون می شم دیگه خیلی زشت هست من کار طراحی می کنم و اگه یکی به من بگه این رو با بانک اطلاعاتی ست کن چی بگم <<>؟

1.از کجا باید تنظیم کنم و کجاست

2.منظور از ست کردن یعنی چی

3.چه نرم افزار ها ی تحت وب به این ست کردن نیاز دارن

و چیز هیی دیگه اگه می تونید به من کمک کنید ممنون می شم

با تشکر شهریار توکلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مثلا نگاه کنید من یه کامپونتی قالب ساز رو من دانلود کردم خوب بعد مشکلی داشت این بود که فارسی رو ؟؟؟؟نشون می داد امیر گفت که باید در دیتابیس اون تغییرات بدم از همین جا بگین باید چی کار بکنم و این دیتابیس کجاست

؟؟

لینک به ارسال

شهریار جان سلام این عکس ها رو ببین مثال برای کامپوننت ariquiz

عکس 1

jomina1.JPG

عکس 2

2ax.JPG

اگه می خوای بیشتر توضیح بدم

لینک به ارسال

این برای ی هست داخل جوملا هست رنگش کمی نمی تونم بفهمم این چی هست کمی توضیح بدی ولی من خیلی دوست دارم که در دیتاپیس و و مای اسکوال یاد بگیرم تا تغییر بدم آخه نمب دونم باید از کجا تغییر بدم

لینک به ارسال

ببین شهریار جان شما می خوای یاد بگیری و تمرین کنی با ومپ در لوکال تمرین کن

ومپ رو که اجرا کردی روی phpmyadmin کلیک کن صفه که باز شد از لیست دیتا بیس مورد نظرتو انتخاب کن

قبل از اینکه روش کلیک کنی تعداد جداول رو بهت نشون میده مثلا 95 تا که اگه به لیست دقت کنی و بخونی هر جدول مربوط به یه بخش از سایت است میخوای خوب درک کنی قبل از نصب یه کامپوننت و بعد از نصبش این جدول رو بررس کن می بینی که یک یا چند جدول جدید براش ساخته میشه

خوب حالا اگه دقت کنی در هر سطر اینکد اون جدول نوشته شده

خوب حالا اگه دکمه browse رو بزنی اون جدول رو بیشر برات باز می کنه و می تونی ویرایش کنی

تو هاست هم همین جوریه ولی شما یکم در لوکال خراب کاری بکن تست بکن قضیه اومد دستت اون موقه برو تو phpmyadmin هاستت و مشکلاتو بر طرف کن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...