رفتن به مطلب
ستار رضايي

دزدی و تغییر قوانین GPL توسط 30MS.IR

پست های پیشنهاد شده

با سلام امروز به این سایت سر زدم که دیدم نوشته دزدی ماژول تقویم شمسی کامپوننتهای فارسی این سایت

اینها فایل جاوا تقویم هست که از قوانین اپن سورس (gpl) پپروی می کنه (توضیحاتشو توی سایت بخونید)

http://farhadi.ir/works/jalalijscalendar

من این فایل را به ماژول جوملا تبدیل کردم

و حالا صاحب سایت 30ms.ir که نمی دونم کی هست و چه هدفی را دنبال میکنه توی سایتش نوشته که من از اونها دزدی کردم!!!!!

واقعاً متاسفم که صاحب یک سایت چقدر می تونه بی سواد باشه که حتی اسم اپن سورس به گوشش نخورده باشه و به راحتی بخواد همه چیزو بنام خودش بزنه و به افراد دیگه تهمت دزدی بزنه

البته در گذشته هم شاهد همچین مشکلاتی بودیم و این موضوع هم آخرینش نخواهد بود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من شما خون خودتو کثیف نکن .

توی این دنیا تا دلت بخواهد آدم کم عقل هست . اگر آدم بخواهد فقط جواب این کم عقل ها رو بده باید صبح تاشب حرف بزنه .

اون بابا اگر واقعاً سرش می شد این حرف رو نمی زد . اون بابا خودش کپی بردار این و اونه .

از روی نتیجه کار ها مشخصه که کی موفقه

:thankyou:

لینک به ارسال

خوب بلخره بعضی ها دانششو ندارند و باید خود شیرینی کنند و بگن ما هم هستیم که ایشونم همین کارو کردند ولی از ایشون بعید بود

ولی از کسانی که قبلا این کارو می کرند که دیگه مبت اسمشون می دونند بعید نبود

انشاالله این افراد نیز بتونند مشکلات و ندانستن دانش رو درک کرده و پیگر شوند و برند دنبالش تا یاد بگیرند

لینک به ارسال

اگه بگن از اون سایت برداشتین حالا میگی ظاهرش مثل اونه شاید(به احتمال 0.0000000001)

اینجا رو نگاه روی صفحه اصلی سایتشون هم زدند

http://30ms.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84%D9%87%D8%A7/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C

افزونه نمایش تاریخ شمسی نوشته شده توسط ستار رضایی یکی دیگر از مدیران جومینا به طرز ماهرانه ايي از فرم ساز اين سايت به سرقت رفته است

:@

لینک به ارسال

ببیند دوستان من واقعاً قصد اینو نداشتم که این مطلب را بگذارم

در واقع برام مهم نبود که یک شخص کم اطلاع چی میگه

ولی وقتی افرادی توی پیغام خصوصی گفتند ما این ماژول را از جومینا بگیریم یا از اون یکی سایت مجبور شدم این تاپیک را بزنم تا همه بدونن که چه اتفاقی افتاده و برای کسی جای سوالی نباشه

یادم هم به این ضرب المثل افتاد که میگه : کافر همه را به کیش خود پندارد

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...