رفتن به مطلب
sms118

برای طراحی قالب astroid بهتر هست یا gantry گانتری

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود خدمت اساتید بزرگوار

بنده تا این لحظه به صورت دستی قالب طراحی میکردم و مشکلی هم نداشته و ندارم

ولی برای تسریع کار و همچنین کیفیت کار تصمیم گرفتم از فریمورک استفاده کنم

خیلی از فریمورک ها را بررسی کردم و در ابتدا با sparky خواستم کار کنم که دیدم زیادی ساده است

در حال حاضر دو فریمورک astroid و گانتری به نظر من ویژگی های خوبی دارند و با هر دو هم کمی کار کردم

در بخش اضافه کردن موقعیت ماژول گانتری قوی تر هست و در astroid باید بعد از اضافه کردن موقعیت جدید به فایل xml قالب مراجعه و آنجا نیز اضافه کنی

ولی از نظر شیک بودن astroid قوی تر هست و تنظیمات بیشتری در اختیار می گذارد

من از شما اساتید دوست داشتنی سوالم این هست که کدام یک از این دو فریمورک برای طراحی قالب چه از نظر امکانات و چه از نظر کیفیت و چه از نظر بهینه بودن و سرعت بهتر هست

پیشاپیش از پاسخ شما عزیزان سپاسگزارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود. وقت بخیر.

هر کدوم از این فریم ورک ها مزایا و معایب خودشون رو دارن. باید ببینید با کدوم راحت تر هستید. برای مثال یک فریم ورک مثل هلیکس خیلی امکانات خوبی به شما میده، مثل صفحه ساز که خیلی میتونه سرعت کار رو بالا ببره ولی از طرفی صفحه سازش با rtl مشکل داره که باید حل بشه. و از طرف دیگه صفحه سازش بخاطر کد های اضافی و بلا استفاده ای که به سایت اضافه میکنه مقداری روی سرعت لود سایت تاثیر منفی میذاره که البته در نسخه های جدیدش بهینه تر شده. و نکته این هست که باید ببینید اون فریم ورک به صورت مداوم آپدیت میشه یا خیر. مگا منوی خوبی داره یا خیر و...

به صورت کلی گانتری، هلیکس، تی 3 و jsn خوب هستن و میشه بهشون اعتماد کرد.

در پناه حق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...