رفتن به مطلب
canadaexpert

remove کردن link ایمیل

پست های پیشنهاد شده

دوستان هر کاری که می‌کنم ایمیل داخل article از حالت hyper link خارج نمی‌شه! چی‌ کار می‌تونم بکنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان هر کاری که می‌کنم ایمیل داخل article از حالت hyper link خارج نمی‌شه! چی‌ کار می‌تونم بکنم؟

در html لينك ها بين دو تگ و قراردارند پس شما براي برداشتن لينك ايميل بايد اين دو تگ را حذف كنيد.

لینک به ارسال

يك افزونه براي اينكار وجود است ولي چون اسمش يادم رفته هرچي گشتم پيدا نكردم و شايد با پلاگين هاي ماي بي بي اشتباه گرفتم!

ساختار جوملا اينگونه است كه لينك ها و ايميل ها را به صورت لينك نمايش ميدهد ولي گزينه بدي كه وجود دارد اين است كه اسپمرها ايميل هاي موجود را ذخيره ميكنند و براي ارسال اسپم استفاده ميكنند!

يك راهكار قرار دادن آدرس هاي ايميل در تگ كد است كه پلاگين ان فكر ميكنم در جومينا موجود است مانند انجمن البته دوستان راهكار مناسبي را ارائه خواهند داد ولي يك افزونه مفيد براي جلوگيري از جمع آوري ايميل ها توسط اسپمرها و از طريق موتور جستجو معرفي ميكنم!

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-security/email-protection/12151

لینک به ارسال

راستش مشکل من این است که لینک‌ها به رنگ قرمز نمایش داده میشن، ولی‌ من نمی‌خوام که لینک به رنگ قرمز باشه. چطور می‌تونم لینک ایمیل را از رنگ قرمز خارج کنم؟

لینک به ارسال

شما بايد css قالب رو ويرايش كنيد.,وبراي تعويض رنك لينك بايد اين قسمت برويد و رنگ دلخواه را جايگزين كنيد:

a:link

كه البته با اين كار رنگ تمامي لينك ها تغيير ميكند كه براي اينكه رنگ يك لينكه مخصوص را عوض كنيد بايد يك مشخصه تعريف كنيد...

لینک به ارسال

نگاه کنید هر قالبی برای رنگ لینک های خودش نسبت به طراحی که می کند رنگی تعیین میکنه شما باید برید در فایل css قالب خودتون و دونبال رنگ لینکاتون بگردید و اونجا کد رنگتون رو عوض کنید به همین راحتی

و برای اینکلر که کد این لینک شما چی هست می توانید از افزونه پیش نصب شده مرور گر اپرا (عشق ما هست اپرا)و یا می تونید از افزونه

فایر باگ فایرفاکس استفاده کنید

موفق باشید:thankyou:

شهریار ج:heart:و:heart:ن

لینک به ارسال

راستش من متوجه کار شما نمیشوم. می‌شه لطفا بفرمائید که چطور می‌تونم ایمیل را از حالت لینک خارج کنم؟

لینک به ارسال

بهترین کار این باشد فاصله ایجاد کنید یا .... یکی در پست گفت چجوری می تونم رنگ لینک عوض کنم منم توضیح دادم برای اینکه

جوملا شما رو لینکی نکنه ایمیل exm: info[@] softarchive1.ir می تونید استفاده کنید یا روی اون فکر کنم بعد از دادن مطالب روش غیر لینک رو بزنید کار کنه منظرو جایی که قرار می دید هایپرلینک رو بقلش کنسل می کنه این رو بزنید مشکلی نیست وگر نه شما باید

جایی برای کد ها درست می کنند در سایت خودتون درس کنید

مثل

warez@softarchive1.ir

یا بعد از دادن مطالب اون رو به ویرایشگر اچتی ام ال ببرید و اون رو غیر لینک کنید در پست بالا نیز گفته با کمی دانش کوتاه و ساده

html می تونید این کارو بکنید

از این سایده تر دیگه به نظرم نمی یاد

موفق باشید پیروز

شهریار جون:thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما با اضافه کردن این کد در سایتتون :

a {
   color: #00FF00!important;
}

لینک هاتون رو میتونید رنگش رو عوض کنید

فقظ اینو بدونید که به جای کد رنگ باید کد رنگ مورد نظرتون رو قرار بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

شما برای انجام اینکار باید کدنویسی css,html بلد باشید

تا در موقعی که دارید مطلب رو مینویسید از طریق ادیتور خود جوملا کداش رو ویرایش کنید

و رنگ اون لینک بخصوص رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...