رفتن به مطلب
M3hR

تغییر کردن لینک ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من توی سایتم به یه مشکل برخوردم

من یه بخشی رو ساختم و وقتی توی سایتم روی دکمه اون بخش کلیک می کنم, وارد اون بخش نمیشه!

و یه لینک دیگه رو باز می کنه.

مثلا آدرس بخش مورد نظر من اینه:

http://mysite.ir/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=67

ولی وقتی توی سایتم روی دکمه همین بخش کلیک می کنم به این آدرس می ره:

http://www.mysite.ir/1390-02-25-05-06-43&Itemid=47

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

یعنی یک بخش می سازید و منو اش رو هم ایجاد می کنید ولی وقتی روی اون منو کلیک می کنید به اون بخشی که ساختید نمی ره!؟

بخش مورد نظر رو حذف و مجدد با دقت بیشتری ایجاد کنید...

اگر حل نشد مشکلتون رو واضح تر بفرمائید یا یک دمو آنلاین بدید تا دقیقتر بشه راهنمایی کرد...

موفق باشید

لینک به ارسال

یعنی یک بخش می سازید و منو اش رو هم ایجاد می کنید ولی وقتی روی اون منو کلیک می کنید به اون بخشی که ساختید نمی ره!؟

آره منظورم همینه

من از نو هم بخش رو ساختم ولی وقتی رو منوی بخش کلیک می کنمبه یه آدرس دیگه می ره

البته اون لینکی رو که گفتم http://www.mysite.ir/1390-02-25-05-06-43&Itemid=47

1390-02-25-05-06-43 این مربوط به نام مستعار منو ایه که ساختم

و 47 هم شناسه اون منو هست

لینک به ارسال

آقای گنجی عزیز، من بخش ها و مجموعه ها رو حذف نکردم. وقتی وارد تنظیمات منو میشم، توی کادر سوم که لینکش هست درسته و با کپی کردن لینک در نوار آدرس به بخش یا مجموعه مورد نظر میره. اما در سایت لینکش فرق داره و بصورت www.mysite.com/name mostaar

یعنی بعد از اسم سایت نام مستعار همون بخش رو میزاره که وقتی باز میکنم میگه همچین صفحه ای موجود نیست.

در کل مشکل اینه که لینک بخش یا مجموعه به منو داده نمیشه بلکه اسم سایت + نام مستعار بخش داده میشه.

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

عجیبه!

در صورت امکان اطلاعات کنترل پنل ادمین + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

مشکل دوست عزیزمون بررسی و مرتفع شد:

مشکل اصلی در تنظمیات قالبشون بود که در قسمت مربوط به تنظمیات منو در قالبشون، قسمت " Menu Script " رو باید روی " S5 Effects " تنظیم می کردند تا مشکلی که ذکر کردند رو نداشته باشن...

در حال حاضر مشکلتون حل شده و مورد دیگه اینکه بعد از حل این مشکل متوجه شدم لینکهاتون به دلیل فعال بودن سئو باز هم مشکل دارن که سئو رو هم غیر فعال کردم... (راه حل فعال کردن سئو بدون بروز مشکل هم بارها در انجمن بحث شده که با کمی جستجو به نتیجه می رسید...)

پس در نتیجه مشکل منوتون از تنظیمات قالب بود که الان درست شد و مشکل سئو رو هم با جستجو در انجمن می تونید حل کنید.... (چون اطلاعات هاست رو نداشتم نتونستم این مورد رو هم براتون درست کنم...)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...