رفتن به مطلب
canadaexpert

تفاوت بین page title و در title meta tag

پست های پیشنهاد شده

دوست عزيز

page title = عنوان صفحه كه نمايش داده مي شود

title meta tag = مربوط به جستجوگرها است ( براي بهتر ايندكس شدن صفحات شما توسط موتورهاي جستجوگر)

موفق باشيد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست من شما وقتی پیج تایتل رو قرار میدید در بالای مرورگر شما اون به نمایش در میاد

ولی متاتگ ها مربوط به سورس کد شما هست و برای شما به نمایش در نمیاد و فقط مخصوص موتورهای جستجو هست که اون رو بتونن

بخونن و سایت شما رو راحتر بتونن ایندکس کنند.

هر دوی اینها برای سئوی سایت مناسب هستن و نیاز یک سایت هست که حتما این دو رو داشته باشه

و اگه این دو خصوصیت در سایتی وجود نداشته باشه شما مطمئن باشید که سئویی هم در اون حد وجود نخواهد داشت!

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوست عزيز

مثلا بالاي صفحه مرورگر زماني كه وب سايت شما باز است نوشته شده " دنياي ديجيتال مهدي" اين page title است

اما در مورد meta tag اين كد درون صفحات وب قرار ميگيرد و در آن شبيه برچسب نوشته مي شود مثلا : " مهدي - دنياي ديجيتال - ديجيتال - آخرين تكنولوژي - پيشرفته ترين فناوري - و .... " مواردي كه مربوط به محتواي وب سايت شماست و با عث مي شود وقتي يك موتور جستجو مثل گوگل مي خواهد وب سايت شما را ايندكس كند از اين كدها استفاده مي كند و زماني كه يك كاربر يكي از كلمه هايي كه شما درون meta tag نوشته ايد را جستجو مي كند وب سايت شما در ليستي كه گوگل به كاربر نمايش مي دهد قرار مي گيرد چرا كه اگر كاربر در مورد پفك نمكي جستجو كند گوگل وب سايت ياهو را به او معرفي نمي كند.

البته در مورد ايندكس سايت توسط موتور هاي جستجو موارد و تكنيكهاي متفاوتي به كار گرفته مي شود كه بهتر است در نت يه جستجو كنيد

موفق باشيد

لینک به ارسال

امیر حسین, tanha جان،

اگر بخوام که هر یک از tag این ها را استفاده کنم، باید از چه دستوری استفاده کنم؟ چون من با tag آشنا هستم، و سایتم keywords و description وpage title بر اساس منو‌های جوملا داره. ولی‌ title tag برای من مفهوم نیست. می‌شه لطفا دستور را بفرمایید؟

درود

لینک به ارسال

دوست عزيز

اين مطلب از سايت www.iranw3.com كپي شده

موفق باشيد

متا تگها اطلاعات مربوط به موتورهاي جستجوگر را کنترل ميکنند. در اين تگها هر نوع اطلاعات که براي جستجو نياز باشد را وارد ميکنيد ، مانند کلمات کليدي يا نام سازنده  سايت و يا تاريخ راه اندازي و از اين قبيل  که در بخش سايتهاي جستجوگر بيشتر توضيح خواهم داد. خصوصياتي را که در اين تگ ميتوانيد بکار بريد،

http-equiv=” “, name=” “ , content=” “

براي معرفي کلمات کليدي سايت بايد خصوصيت  http-equiv=”keyword” قرار دهيم و کلمات مورد نظر را در خصوصيت content=” “  وارد کنيم، 

همچنين ميتوانيد نوع رمزگذاري encoding مرورگر را در اين قسمت معين کنيد که براي بکار بردن حروف فارسي بايد از utf-8 استفاده کنيد که در قسمت فارسي نويسي توضيح خواهم داد. 

اين تگ به مرورگر ميفهماند که بايد از حروف و علامتهاي يونيکد براي نمايش صفحه استفاده کند. براي وارد کردن اطلاعات ديگر هم مانند زير عمل ميکنيد:

اگر شما نميخواهيد که صفحه اي در هارد ديسک کاربر سايت شما ذخيره شود تا بتوان آنرا بصورت offline  هم ببينند، از اين تگ بايد استفاده کنيد: 

يا اينکه آن صفحه هر لحظه اطلاعاتش عوض ميشود و ميخواهيد تا بيننده سريع آن اطلاعات را ببيند، از خاصيت refresh  مرورگر استفاده کرده و اين تگ را اضافه ميکنيد: 

که آن عدد زمان بر حسب ثانيه است. اگر ميخواهيد که بعد زمان معين همان صفحه به يک صفحه ديگر يا يک وب سايت ديگر هدايت شود خصوصيت زير را اضافه کنيد

لینک به ارسال

سلام

این توضیح با لینک درشت مربوط به عنوان صفحه است

عنوان صفحه به عنوان یکی از مهمترین بخش های سئو هست.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز من منظوره شما رو از title meta tag متوجه نشدم

ولی شما تایتل صفحهتون رو میتونید با فایرفاکس با زدن کلید ctrl+u ببینید

تایتل شما(یا همون عنوان صفحه) این هست

>[/code]

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...