رفتن به مطلب
farhad61

مشکلات یک تازه وارد

پست های پیشنهاد شده

سلام من به تازگی وارد قضیه ساخت یه سایت با جوملا شدم با راهنمای دوستان تا یه جاهایی رسوندم و یکی از بچه ها یه قالب هم واسه سایت در نظر گرفت . حالا مشکلی که توی قالب وجود داره رو توی این عکس توضیح دادم

http://www.pic.iran-forum.ir/images/osb34qu110gjylhf9wr.png

عکس رو نگاه کنید

1- میخام عنوان توی یک خط نوشته بشه چیکار کنم

2- فونتهای پیش فرض اصلا قشنگ نیستن چطور فونتهای دلخواه خدوم رو جایگزین کنم مثل بی میترا یا فونتهای سری بی

3- عرض قسمتی که میشه توش چیزی نوشت خیلی کمه ،چطور بیشترش کنم

ممنون از راهنمایتون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به جومينا خوش آمديد .

براي اينكه متن شما يك دست بشود بايد متن كوتاه تر باشد در غير اين صورت بايد css هاي قالب رو درستكاري كنيد.

براي فونت هم خدمت شما عرض كنم كه در اين مورد بار ها در انجمن بحث شده ولي در ژاسخ شما عرض كنم كه فونتي كه ميخواهيد استفاده كنيد رو بايد در css تنضيم كنيد. اما مشل سر اينه كه فونت بايد رو هر كامپيوتري كه سايت شما رو ببينن نصب باشه در غير اين صورت ميريزه به هم.

پس بهترين فونت براي ماميتونه آريال و تاهوما باشه.

موفق باشيد دوست عزيز.

لینک به ارسال

درست که نشد

حالا دارم از اکسپلورر استفاده میکنم تا بعد

دوستان چند نکته رو گفتن

باید css دستکاری بشه. این کار رو چطوری انجام بدم

آقا ببخشید دوتا پست زدم . گزینه ویرایش رو ندیدم ( این گزینه وجود داره ؟)

دوستی گفتن دموی آنلاین بزرا . این کار یعنی چی و چطور باید انجام داد

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

قالب شما یک پوشه درش هست که چند فایل css در اون هست که باید از طریق اون فایلها اقدام کنید... (اگر کمی جستجو کنید قبلا در انجمن بحث شده....)

منظور از دموی آنلاین یعنی شما آدرس سایتتون رو بدید که الان فعاله در نت و این قالب هم روش هست تا بشه دقیق تر شما رو راهنمایی کرد...

موفق باشید

لینک به ارسال
دوستی گفتن دموی آنلاین بزرا . این کار یعنی چی و چطور باید انجام داد

يعني اگه شما سايتتون روي اينترنت هست آدرس جايي رو كه مشكل داريد قرار بديد.

انجمن هم مشكلي نداره احتمالا مشكل از مرور گر شماست.

لینک به ارسال

دوستان بابت راهنمایتون سپاسگذارم

یه مقدار در مورد css توی انجمن سرچ کردم چیز به درد بخوری پیدا نکردم البته میدونم کلماتی که انتخاب کرم درست نبوده)

میشه یه لطفی بکنید و راهنمایی کنید چطور باید توی css تغیراتی داد که نوشته های سایت توی یه خط قرار بگیره

این هم آدرس سایت من www.kashiforosh.com

اون قسمت های جدول هم نگاه کنید خیلی جالب نیست نمیشه مثل توی word که نوشته بودم همونجوری نمایش داده بشه . اینجوری خیلی ساده و بی ریخته

اگه راهی نداره فکر میکنید باید از جدول توی ورد عکس بگیرم و توی سایت قرار بدم

لینک به ارسال

سلام

در مورد هدر مطالب باید این کد رو جایگزین کد اصلی در خط 1755 فایل template.css کنید:

.art-postmetadataheader {
   background-image: url("../images/user_h3.png");
   background-position: right center;
   background-repeat: no-repeat;
   height: 25px;
   padding: 2px 15px 2px 2px;
   width: 250px;
}

در مورد فونت مطالب هم تاهوما بهترین فونت برای وب هست چون خوندنش چش رو اذیت نیمکنه و استاندارد وب فارسی تاهوما است

فونت اضافه کردن هم سایت رو سنگین میکنه و هم فونت های فارسی تو صفحات وب خوب نمایش داده نمیشن.

در مورد منوی بالا شما باید از قسمت مدیریت وارد قسمت منوها بشید و منوی بالا رو انتخاب کنید و در بالا سمت راست گزینه جدید رو کلیک کنید و در ادامه در صفحه باز شده مطلب رو انتخاب و در منوی درختی یک مطلب رو باز کنید و و تنظیمات منو مطلب مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام ببخشید سوالات من اینقدر پیش پا افتادس . چون من اصلا با این سیستم آشنا نیستم میپرسم

1 - فایل css رو از کجا بهش دسترسی داشته باشم . وقتی تغریات گفته شده اعمال شد عرض نوشته ها بیشتر میشه؟

2 - بحث تغییر ظاهری جدول های توی سایت رو نمیشه کاریش کرد . اگه امکان نداره حداقل بگید چطور تنظیمش کنم بیاد وسط صفحه

3- من حدود 50 تا عکس توی پنل اصلی آپلود کردم و توی یه پوشه کنار بقیه عکس ها گذاشتم هر وقت میخام توی خود سایت برم توی اون صفحه عکس ها اصلا داخل پوشه نمیشه و مثل اینکه بپره بیرون میاد همون صفحه اول تصاویر . میخام بدونم مشکل چیه

لینک به ارسال

سلام ببخشید سوالات من اینقدر پیش پا افتادس . چون من اصلا با این سیستم آشنا نیستم میپرسم

1 - فایل css رو از کجا بهش دسترسی داشته باشم . وقتی تغریات گفته شده اعمال شد عرض نوشته ها بیشتر میشه؟

2 - بحث تغییر ظاهری جدول های توی سایت رو نمیشه کاریش کرد . اگه امکان نداره حداقل بگید چطور تنظیمش کنم بیاد وسط صفحه

3- من حدود 50 تا عکس توی پنل اصلی آپلود کردم و توی یه پوشه کنار بقیه عکس ها گذاشتم هر وقت میخام توی خود سایت برم توی اون صفحه عکس ها اصلا داخل پوشه نمیشه و مثل اینکه بپره بیرون میاد همون صفحه اول تصاویر . میخام بدونم مشکل چیه

سلام دوست عزیز

قانون شماره 3) کاربران می بایست در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پیغامهای خود از یک موضوع مناسب استفاده نمایند. این موضوع می بایست در رابطه با سوال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. در غیر اینصورت در حالتی که کاربر جدید باشد به او اخطار داده خواهد شد. در صورت تکرار مکرر این موضوع توسط کاربران چه جدید و چه قدیم ، برخورد جدی خواهد شد.

از انتخاب عناويني از جمله كمك ، تورو خدا كمكم كنيد ، خيلي مهم ، هر كي ميتونه جواب بده ، نياز به پاسخ فوري ، يك برنامه ، جطوري ميتونم ، كرك برنامه و جملاتي شبيه به اين پيغامها جدا خودداري نماييد كه طبق قوانين با شما بر خورد خواهد شد.

راهنمايي در اين زمينه :‌براي انتخاب موضوع ميتوانيد از كلمات كليدي سوال خود استفاده كنيد.

لطفا هریک از سوالات خود را در یک تاپیک جداگانه بنویسید

سوال1: در این پوشه css/نام قالب شما/templete

سوال2:باید به css و php آشنایی داشته باشید.

سوال3:شاید مشکل از جوملای شما باشد

لینک به ارسال

سلام

در مورد هدر مطالب باید این کد رو جایگزین کد اصلی در خط 1755 فایل template.css کنید

من چطور میتونم به این قسمتی که گفتید برم؟باید از cpanl برم یا توی خود سایت

لینک به ارسال

سلام

در مورد هدر مطالب باید این کد رو جایگزین کد اصلی در خط 1755 فایل template.css کنید

من چطور میتونم به این قسمتی که گفتید برم؟باید از cpanl برم یا توی خود سایت

لطفا هریک از سوالات خود را در یک تاپیک جداگانه بنویسید

لطفا قوانین را رعایت کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...