رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی دوستاناین قالب رو باید همون موقعی که جومینا آیکن درست می شد و خبرش در اجمنپخش شد باید این قالب رو می زاشتم ولی مشکلی برای اکانتم پیدا شد که نمی تونستم مطلب بدم ولی بگزریم .

این قالب از 2 سوتون سمت راست تشکیل شده هست بیشتر جاهای اون رو فارسی کردم اگه بازم شکلی در فارسی سازی بود به من بگین تا بگم چبجورب فارسییش کنید یا جایگزین کنم

tarhdast4-ps.jpg

:Dقالبی هست بارنگ ملایم سفید و نقره ای کمی در فایل های css برعکس عمل کردم بجای اینکه به سمت راست بیارم مثلا هدر رو به سمت چپ بردم بخاطر اینکه باید برای زیبایی قالب این کار رو می کردم با این حرف ها شما می تونید هر وقط که دارین از این قالب استفاده می کنید و نام هدر رو به سمت راست بیارین یک پیغام بزنید و اون رو بگم چیجوری درست کنید

از آیکن کم استفاده کردم

تلاشم بر این بود که قالب رو به سمت استانداردی که داریم برای قالب سازی ببرم

بیشتر مشکلاست قالب طرح دست 3 رو در اون حل کردم و امید وارم که بدرد شما بخورد

لینک دانلود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شهریار جون من جایی نیستم که بتونم دانلود تست کنم ولی از اسکرین شاتت اینا بدستم امد

تیتر ماژولهای پایینت بزرگ هستند ....

تیتر پستهات هم بزگ هستند...

فونت منوهات هم بزرگ هستند ( البته نه زیاد )

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

ولی اگه تونستی دانلود کن در مورد رنگ که مکشل نداره و لی در مورد سایز کمی تست می کنم و قالب رو جایگزین می کنم چون الان مسافرت هستم

لینک به ارسال

ممنون مهدی جان اینم اسکرین شاتش هست

tarhdast4-ps.jpg

اینک که لینک دانلود هست آقای بختیاری زحمت کشیدن

[download]http://dl.joomina.ir/file.php?file=fbd4287124aef96ae6a623ede89be4ce[/download]

لینک به ارسال

سلام لطفا یه بار فایل زیپ رو امتحان کنین

گویا خود فایل مشکل داره و قبل از extract پیغام میده

لینک به ارسال

بسالم خدمت شما این قالب با آخرین تغییرات هست برای یکی از سایت ها که قبولش کردن و خودمم تیتسش کردم و هیچی مشکلی ندارد می تونید استفاده کنید و از سیستم خودم هست

لینک دانلود

[download]http://dl.joomina.ir/file.php?file=5ca32f360157d4e0cc39ce1c1879ef5d[/download]

لینک به ارسال

دوست عزیز بنده این قالب رو تست کردم و اپلود کردم در پست قبلی هم نوشتم اصلا شم نباید این قالب رو اکترکت کنید فقط از مدیریت جوملا قسمت حذف نصب و اونجا هم آدرس قالب رو بدین تا نصب بشه همین دیگه مشکلی نیست

بخاطر تایپیک قبلی من 2 بارتستش کردم

لینک به ارسال

من نمیدونم شما چطوری تونستین

اما من هم تو نصب به مشکل خوردم و این پیغام رو داد

JFolder::files: Path is not a folder. Path: /home/irdtir/public_html/tmp/install_4cfb32d44e302

JFolder::folder: Path is not a folder. Path: /home/irdtir/public_html/tmp/install_4cfb32d44e302

JFolder::files: Path is not a folder. Path: /home/irdtir/public_html/tmp/install_4cfb32d44e302

JInstaller::Install: Cannot find Joomla XML setup file

و هم تو اکسترکت که تصویرشو آپلود کردم

[

http://dl.joomina.ir/photo/img/b0fb75c025251de18a47cfc913a082ab/bug-iad-ghaleb.jpg

لینک به ارسال

سلام و درود

فایل قالب مشکلی نداره دوست عزیز و جهت نصب نیازی به اکستراکت نیست...

به هر حال شما ببینید ftp ست و فعال هست و دیگر اینکه مسیر tmp رو هم در تنظیمات اصلی بررسی کنید که درست باشه و بعد اقدام به نصب کنید...

در مورد نرم افزاری هم که ازش برای فایلهای فشرده بهره می برید، بروزش کنید یا از برنامه ای قوی تر استفاده کنید چون فایل فشرده این قالب براحتی اکستراکت می شه...

پیروز باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...