رفتن به مطلب
aignn

ساخت rss سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یه سایت جوملایی دارم

میخوام ببینم چطوری میشه یه آدرس rss براش درست کنم.

ممنون میشم جواب بدین

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

جوملا بصورت پیشفرض این امکان را دارد

در کامپوننت ها: خبر خوان <-> com_newsfeeds

در مدیریت ماژول ها: خروجی سایت <-> mod_syndicate

در مدیریت ماژول ها: خبر خوان <-> mod_feed

موفق باشید

لینک به ارسال

:huh:

سلام خسته نباشید . آقای فرحزادیان عزیز من این کار رو امجام دادم ولی در نمایش خبر خوان اولا آدرس خبرخوان رو باید چی بزنیم بعدش خبرها رو خودمون باید بنویسیم خودش به صورت اتوماتیک میزنه ؟ بعدش کامپوننت خبرخوان من مجموعه ساختم خبرخوان هم ساختم ولی تغییری ایجاد نشده . http://www.ammaarha.ir/ این وبسایت ماست لطفا یه راهنمایی کاملی به ما ارائه بدهید ممنون میشیم یا علی التماس دعا

لینک به ارسال

سلام و درود

به انجمن جومینا خوش آمدید

شما توسط ماژول خروجی سایت <-> mod_syndicate می تونید rss سایت خودتون رو داشته باشید و کافیه این ماژول رو فعال و در موقعیت دلخواهتون در قالب منتشرش کنید...

اگر خواستید آخرین مطالب بخش یا مجموعه خاصی یا حتی آخرین مطالب سایتی دیگر یا انجمنی دیگر را در سایت داشته باشید از ماژول خبر خوان <-> mod_feed استفاده کنید و url مورد نظر رو در قسمت feed url این ماژول درج و در نهایت موقعیت مورد نظر برای نمایش این ماژول رو تعیین و ذخیره کنید... (تنظیمات دیگری هم در مدیریت این ماژول جهت نمایش وجود داره که بنا به خواستتون می تونید اعمال کنید...)

(دقت داشته باشید که برای استفاده از آخرین مطالب سایتهای دیگر باید سطح دسترسی پوشه cache رو 777 قرار دهید)

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...