رفتن به مطلب
mahoorco

مشکل با افزونه (پیش فرض) ثبت نام جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

قبل از اینکه من مشکلم رو بگم . فقط به یه نکته اشاره کنم .من در مورد مشکلم هم این سایت رو گشتم چه بصورت دستی و چه بصورت

جستجو .و مورد مشابه پیدا نکردم .پس اگر بوده و من ندیدم بزارید به حساب خطای چشم .

در مورد مشکلم هم باید بگم من هر کاری میکنم نمیدونم این اطلاعات اضافه را در قسمت ثبت نام چطوری حذف کنم

منظورم حذف آیتم های ویرایشگر ، جنسیت ، ادرس آپلود و url سایت

دقت کرده باشید تو ثبت نام پیش فرض جوملا این موارد هست.

در واقع Personal details را می خوام حذف کنم

البته از تو فایل پی اچ پی و کلا از رو دیتابیس میتونم حذف کنم .می خوام بدونم پلاگین خاصی دارد برای غیر فعال کردن .چون همه جا دیدم این قسمت غیر فعال هست .

باور کنید اماتور هم نیستم خودم کارم فارسی سازی و دستکاری و قالب نویسی هست ولی نمیدونم این مشکل کوچیک را چرا

نمیتونم حل کنم.یا پلاگین خاصی داره .یا همه دارن با دستکاری تو سورس حذف می کنن من خبر ندارم.

دوستان یاری کنید

موفق باشید

ماهور

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام عزیزم این لینک عکس نمونه .

داخل کادر قرمز رنگ را نگاه کن

البته اینو هم بگم من هر قالبی هر بسته ایی نصب میکنم یا هر جوملایی .این قسمت اضافه روی ثبت نام کاربری جوملا هست

دیگه دارم دیونه میشم .اگه تا فردا ظهر پیدا نشه مجبور میشم فایل پی اچ پی را دیگه ویرایش کنم

لینک عکس

http://mahoorco.persiangig.com/Untitled.png

سلام اقا دمت گرم همین یه جمله شما که گفتی(دوست عزیز این مواردی که گفتین اصلا تو ثبت پیش فرض جوملا ندیدم) فهمیدم که یه جای کار من لنگ میزنه .

من همیشه عادت دارم افزونه k2 را پس از نصب جوملا سریع نصب کنم .

و به دلیل اینکه یه پلاگین به نام system k2 نصب و فعال میشد .باعث میشد از قسمت ثبت نام k2 استفاده کنه .

خلاصه اینکه اگر کسی به مشکل من دچار شده این پلاگین system k2 را غیر فعال کنه مشکل حل میشه.

خدایی همه پلاگین های پیش فرض جوملا رو چک کرده بود جزء k2

دمت گرم که باعث یک انفجار تو مغز من شدی

شب خوش

ماهور

البته ببخشید یادم رفت یه چیزی رو بگم

شما میتونید اگر از این افزونه k2 استفاده می کنید . و دوست ندارید پلاگین را غیر فعال کنید .

به بخش خود افزونه k2 برید قسمت user را انتخاب کنید .بعد قسمت پارامتر را انتخاب کنید و گزینه های اضافی را غیر فعال یا حتی گزینه بیشتری را فعال کنید. خلاصه ارزش تست را داره .برای کسانی که از افزونه k2 استفاده می کنند و دنبال پارامتر بیشتری برای بخش ثبت نام هم هستند

خلاصه دم خودمو و خودت و خودتون گرم

بای

لینک به ارسال

با سلام

من هم همین مشکل برام پیش آمد که با سرچ کردن در اینجا فهمیدم چی شده اما اون قسمت آخر رو که گفتید چطوری فیلد ها را ویرایش کنم را نفهمیدم اصلا توی قسمت پارامتر ها این چیزی که گفتید را ندیدم اگه ممکنه راهنمایی کنید در ضمن من از ورژن فارسی استفاده می کنم:thankyou:

البته ببخشید یادم رفت یه چیزی رو بگم

شما میتونید اگر از این افزونه k2 استفاده می کنید . و دوست ندارید پلاگین را غیر فعال کنید .

به بخش خود افزونه k2 برید قسمت user را انتخاب کنید .بعد قسمت پارامتر را انتخاب کنید و گزینه های اضافی را غیر فعال یا حتی گزینه بیشتری را فعال کنید. خلاصه ارزش تست را داره .برای کسانی که از افزونه k2 استفاده می کنند و دنبال پارامتر بیشتری برای بخش ثبت نام هم هستند

خلاصه دم خودمو و خودت و خودتون گرم

بای

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...