رفتن به مطلب
sesharifian

تقاضای افزونه ورود اطلاعات بصورت یک فایل txt یا Excel برای فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

[JUSTIFY]سلام. خسته نباشید. وقت بخیر. یکی از دوستان من چند وقتیه بخاطر افزایش هزینه هاش میخواد یه فروشگاه الکترونیکی راه اندازی کنه. من فروشگاه الکترونیکی جومینا رو روی سیستمش نصب کردم. ولی به یک مشکل خوردم چون تعداد محصولات شون زیاده واسه همین بروز کردن اطلاعات واسم خیلی زمان میبره.[/align][align=JUSTIFY] [/JUSTIFY]سلام. خسته نباشید. وقت بخیر. یکی از دوستان من چند وقتیه بخاطر افزایش هزینه هاش میخواد یه فروشگاه الکترونیکی راه اندازی کنه. من فروشگاه الکترونیکی جومینا رو روی سیستمش نصب کردم. ولی به یک مشکل خوردم چون تعداد محصولات شون زیاده واسه همین بروز کردن اطلاعات واسم خیلی زمان میبره.[/align][/font][align=JUSTIFY][align=JUSTIFY]اکثر افراد که تو کار فروش هستند از برنامه های حسابداری استفاده میکنند. این برنامه ها خروجی بصورت

Excel

دارند. واسه رفع بروز کردن میتونیم از برنامه حسابداری خروجی بگیریم و با کمی تغییرات واسه وب سایت آماده کنیم.[/align][JUSTIFY] [/JUSTIFY][align=JUSTIFY]افزونه ای هست که بتونه اطلاعات رو یکجا در یک فایل

txt

یا

Excel

وارد فروشگاه کنه؟[/align][JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]این اطلاعات در ابتدا شامل موارد زیره که قابل ویرایش باشه منظورم اینه که بشه تعداد فیلدها رو کم یا زیاد کرد مثلا کد کتاب رو اضافه کرد یا بار کد رو غیر فعال کرد.[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]نام کتاب : [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]قیمت :[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]نویسنده: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]مترجم:[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]ناشر: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]تعداد صفحات: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]سال چاپ: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]نوبت چاپ: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]قطع کتاب:[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]نوع جلد:[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]ناشر: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]شابک: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]بارکد: [/JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]این اطلاعات در ابتدا شامل موارد زیره که قابل ویرایش باشه منظورم اینه که بشه تعداد فیلدها رو کم یا زیاد کرد مثلا کد کتاب رو اضافه کرد یا بار کد رو غیر فعال کرد.[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]نام کتاب : [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]قیمت :[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]نویسنده: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]مترجم:[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]ناشر: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]تعداد صفحات: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]سال چاپ: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]نوبت چاپ: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]قطع کتاب:[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]نوع جلد:[/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]ناشر: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]شابک: [/align][align=JUSTIFY] [/align][align=JUSTIFY]بارکد:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...