رفتن به مطلب
aliasghar961

باز نشدن سايت در مرورگر IE7

پست های پیشنهاد شده

سلام

من يه سايت طراحي كردم با جوملا، وقتي مي خواهم كه سايت را با مرورگر IE7 باز كنم پيغام مي دهد كه نمي تواند اين صفحه را باز كند در حالي كه با ساير مرورگرها مشكلي ندارد. لطفا مرا راهنمايي كنيد كه مشكل چيست.

با تشكر

آدرس سايت: ABOLFAZL-SCH.IR

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من يه سايت طراحي كردم با جوملا، وقتي مي خواهم كه سايت را با مرورگر IE7 باز كنم پيغام مي دهد كه نمي تواند اين صفحه را باز كند در حالي كه با ساير مرورگرها مشكلي ندارد. لطفا مرا راهنمايي كنيد كه مشكل چيست.

با تشكر

آدرس سايت: ABOLFAZL-SCH.IR

سلام

ماژول اوقات شرعی رو غیر فعال کنید ببینید درست میشه؟

لینک به ارسال

سلام

ماژول اوقات شرعي را غير فعال كردم جواب نداد ولي ماژول تاريخ را كه غير فعال كردم يكي در ميان جواب مي داد. اگر هنگام بارگزاري هم دقت كرده باشيد تا مرحله ماژول تاريخ مي آيد بعد پيغام خطا مي دهد. البته در بعضي از سيستم ها با IE7 هم جواب مي دهد ولي در بعضي از سيستم ها با IE8 هم جواب نمي دهد.

لینک به ارسال

دوست من سلام

تک تک ماژول هار و غیر فعال کن و تست کن

100% برای یک از ماژول هاست که با مرورگر IE7 همخونی نداره

لینک به ارسال

سلام

با تشكر از همه دوستاني كه مرا راهنمايي كردند. (اجركم عندالله)

من ماژول اوقات شرعي و ماژول تاريخ را با هم غبر فعال كردم و خوشبختانه توي سيستم خودم مشكل حل شد. حالا بايد توي سيستم هاي ديگر هم چك كنم و ببينم مشكل به صورت كامل حل شده است يا نه.

حالا اگر من بخواهم ماژول تاريخ و ماژول اوقات شرعي را در سايت داشته باشم بايد چيكار كنم؟

اگر ماژول تاريخ و اوقات شرعي سراغ داريد كه با تمام مرورگرها سازگار باشد لطفا به من معرفي كنيد در غير اينصورت مرا راهنمائي كنيد كه چيكار كنم كه اين دو ماژول به صورت خودكار در IE7 اجرا نشود ولي در ساير مرورگرها اجرا شود.

ضمنا اگر از سايت ABOLFAZL-SCH.IR بازديد نموده و مرا با پيشنهادات و انتقادات خودتان در جهت بهبود سايت ياري نمائيد ممنون مي‌شوم.

لینک به ارسال

دوست عزیز شما یک ماژول ساختیتد که این مشکل رو براتون پیش اورده .در قسمت مدیریت ماژولها تک تک ماژولها رو چک کنید و ماژولی که نوعش mod_wrapper بود رو غیر فعال کنید مشکلتون حل میشه هم در اینترنت اکسپلورر باز میشه و هم این پیغام خطا رو can't be loded رو در فایر فاکس نمیده موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز به جومینا خوش امدید

بهتر است قبل از هر کاری یک بار برای همیشه قوانین رو مطالعه فرمایید.

@ از بالا اوردن تایپیک های قدیمی خوداری کنید

زندگیتان سپید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...