رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

برای نصب اسکریپت ها به دو دسته تقسیم میشن دسته اول مثل جوملا یک فایل نصاب دارند به طوریکه آدرس سایت یا فایل نصاب را وارد میکنید و اسکریپت مرحله به مرحله نصب میشود در این دسته اسکریپت ها فایل حاوی تنظیمات که معمولا با اسم هایی نظیر config.php یا configuration.php یا wp-config.php یا ... مشخص میشود به صورت اتوماتیک بعد از طی مراحل نصب مثل جوملا پر میشوند

دسته دیگر فایل نصاب ندارند و شما باید فایل کانفیگ را به صورت دستی وارد کنید معمولا در 90% اسکریپت ها تنها نیاز است که ما نام دیتابیس-دیتابیس یوزر- پسورد و نام localhost را وارد کنید و فایل را نصب کنید و بعد به آدرس سایت بروید برای مثال برای نصب اسکریپت وردپرس شما باید به دنبال فایلی با نام wp-config-sample.php بگردید سپس آن را به

wp-config.php تغییر نام دهید و سپس آن را برای ویرایش باز کنید و به دنبال نام database بگردید کافی است کد زیر را پیدا کنید و آن را کامل کنید

/** The name of the database for WordPress */
define('DB_NAME', 'putyourdbnamehere');

/** MySQL database username */
define('DB_USER', 'usernamehere');

/** MySQL database password */
define('DB_PASSWORD', 'yourpasswordhere');

/** MySQL hostname */
define('DB_HOST', 'localhost');

سایر اسکریپت ها نیز مانند همین الگو نصب می شوند کافی است فایل config را پیدا کرده که البته این اسم میتونه نام های متفاوتی داشته باشه ولی معمولا عبارت config در اون دیده میشه و مانند همین الگو دنبال نام دیتابیس بگردید و آن را وارد کنید همین سپس کافی است آدرس سایت را وارد کنید میبینید که یا اسکریپت شما نصب شده

البته معمولا بیشتر اسکریپت ها فایل راهنما دارند که مراحل نصب را ذکر کرده اما این روش کلی برای نصب اکثر اسکریپت هاست که امیدوارم مفید واقع بشه اگرم در نصب اسکریپت به مشکلی برخوردید در همین تاپیک بیان کنید ( در بعضی از اسکریپت های null شده که درست null نشده اند ممکن است در مراحل نصب به مشکل بخورید و اسکریپت کامل نصب نشود )

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در اسکریپت پیشبینی نتایج فوتبال فارسی ، یوزر و پسورد کار نمیکنه برای ورود به قسمت مدیریت..

لینک به ارسال

سلام دوست من من این اسکریپت را برای شما نصب و تست کردم در نصب این اسکریپت دو نکته وجود داره اول اینکه فایل config.php را مانند آموزش بالا کامل کنید

نکته دوم اینکه که فایل db.sql را که درون پوشه sql قرار داره را باید در دیتابیستون import کنید

و یه چیز دیگه که فکر میکنم مشکل شما را حل میکنه اینه که برای ورود به قسمت مدیریت باید به این آدرس برید

http://www.domainname.com/admin

و اونجا user و pass را وارد کنید که هر دو persianscript هستند

فکر میکنم شما از داخل خود سایت میخواستید وارد بشید برای همین به مشکل میخوردید

لینک به ارسال

سلام:

من یک اسکریپ قرائت قران برای سایت گرفتم روی هاست اپلود کردم ولی پوشه باز نمیشه و البته این اینستال هم نداره.

نکته دیگر اینکه فایل زیپ این اسکریپ در رایانه من هم باز نمیشه

در صورت امکان بفرمایید آیا راهی برای نصب بر روی مدیدیت جمولا هست؟

متشکرم سعید صفری

لینک به ارسال

سلام سعید جان اگه منظور شما اسکریپت تلاوت قرآن آنلاین که در سایت جومینا اسکریپت قرار داده شده باید ذکر کنم که من فراموش کردم در آموزش یه نکته ای را ذکر کنم یه سر از اسکریپت ها هستند که اصلا دیتابیس ندارند و برای نصب شما فقط کافیه پوشه اسکریپت را به داخل هاستتون آپلود کنید

برای نصب این اسکریپت هم کافیه محتویات پوشه Upload this file را در داخل هاستتون آپلود کنید فقط همین حالا به آدرس سایت یا جایی که اسکریپت را آپلود کردید برید میبینید که اسکریپت اجرا میشه در ضمن من یه بار دیگه اسکریپت را براتون آپلود کردم از لینک زیر دوباره دانلود و تست کنید البته لینک قبلی هم مشکلی نداشت

لینک دانلود

لینک به ارسال

ممنون از شما،تست میکنم اعلام میکنم.

اما یادمه یه صفحه آبی ِ بزرگ هم اولش میومد که باید اسکرول رو بکشیم به سمت پایین تا خود ِ مطلبها بیاد..

خیلی اذیت میکنه.

نمیشه حذف کرد؟

اسکریپت دیگه ای ندارین در این زمینه ؟

در اسکریپت myfc ، داخلش ، فایل کانفیگ نبود.من فکر کردم حتما نیاز نداره.واسه همین رفتم که آپلود کنم sql رو.

که اون هم خطا داد و ایمپورت نمیشه.

ممنون میشم درستش کنین.

لینک به ارسال

آقا لطفاً یه توضیحی در مورد تراویان و myfc بدید که هیچ رقمه نمیشه درست نصبشون کرد و همش مشکل دارن

:huh:

لینک به ارسال

سلام من مدیر جومینا اسکریپت هستم

1.من تراوین رو معرفی نکردم و به شدت با معرفی اون توی انجمن مخالفم

2.اگه در نصب myfc مشکل داری پست خصوصی بده به من و مشخصات هاستت رو بده تا برات نصب کنم

اگه بازم سوالی داشتی در خدمتم:afro:

لینک به ارسال

با سلام به همه

من نمیدونم چرا آقا محمد با تراوین مخالفن؟!

ولی یه مطلب اینکه :اگه خواستیم نصب کنیم شما میتونید کمکمون کنید(پیام خصوصی و خارج از مباحث انجمن)؟

ممنون:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

آقا من هیچی نفهمیدم:blush:

الان اسکریپ باید رو هاست آپلود کرد یا تو خود جوملا ؟

باید دیتابیس جدا درست کرد ؟

من اسکریپ چت روم دانلود کردم نمیدونم چه جوری نصب کنم :blush:

لینک به ارسال

سلام

هر اسكريپتي يه جور نصب ميشه!!!

اگر اسكريپت مستقل است در ساب دامين نصب كنيد و اگر ديتا بيس نياز دارد برايش ايجاد كنيد.

هر اسكريپت معمولا داراي راهنماي نصب و توضيحات در يك فايل متني ميباشد و اگر رايگان است ميتوانيد ادرس سايت اصلي ان را قرار دهيد تا دوستان راهنمايي كنند.

لینک به ارسال

من از سایت اسکریپ جومینا (http://joominascript.ir/) چت روم Yahoo Invisible Scanner رو دانلود کردم . الان این چه جوری باید نصب کنم ؟

لینک به ارسال

با سلام

نه عزیز به جوملا ربطی نداره و در واقع یک اسکریپت جدای از جوملا هست و شما برای نصبش نیاز به دیتابیس ندارید(با توجه به ساختار این اسکریپت) و کافیه در هاستتون آپلود کنید و استفاده کنید...

اگر در روت هاستتون جوملا یا سیستم دیگری و نصب کردید می تونید این اسکریپت رو توسط ساب دامین یا پوشه بالا بیارید...

بعنوان مثال در ساب دامین: (بعنوان مثال نام ساب دامین yms

www.yms.mysite.com

توسط پوشه: (بعنوان مثال نام پوشه yms

www.mysite.com/yms

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

آقا من یک پست دیشب گذاشتم چرا پاک شده

می خاستم ببینم چطوری میتونم اسکریپت مدیریت مدرسه فارسی را نصب کنم

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام

لطفا مشکلتون رو در یک تاپیک جدید و بخش مربوطه(همین بخش) مطرح کنید...

اگر مشکلات بصورت مجزا مطرح بشند برای دوستان بهتر خواهد بود...

با آرزوی موفقیت

تاپیک قفل شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...