رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

کرنو فرم جومینا - نسخه جوملا 1.6

پست های پیشنهاد شده

chorno1.6.png کرنو فرم جومینا - نسخه جوملا 1.6 اولین فرم ساز فارسی است که برای جوملا 1.6 منتشر شده است این فرم ساز به دلیل درخواست های زیاد بازدید کنندگان مبنی بر انتشار فرم سازی مخصوص جوملا 16 منتشر شده است . کرنو فرم یکی از فرم سازهای برجسته جوملا است که بوسیله آن میتوانید انواع فرم های مورد نظرتان را ایجاد نمایید

edame.jpg

همانطور که میدانید هنوز فرم ساز های زیادی برای جوملا 1.6 منتشر نشده اما فرم ساز کرنو جزو برجسته ترین فرم سازهای جوملا است که نسخه 1.6 آن منتشر شده است فارسی سازی این فرم ساز بسیار مشکل بوده است و تقریبا 1 روز و نیم وقت من را گرفت تا آنجایی که واقعا کلافه شدم به همین دلیل قسمت سرپرستی تا 80 درصد فارسی شده است و بیشتر قسمت هایی را فارسی کردم که برای طراحی مورد نیاز میباشد. اما قسمت سایت 100 درصد فارسی شده و مشکلی ندارد . این فرم ساز از نسخه جوملا 1 تا بحال وجود دارد و برنامه نویس هر نسخه جدیدی که آمده است آن را بروز نموده است منتها ساختار کد ها را اصلاح نکرده است به همین دلیل تمامی واژه ها را باید تک به تک در کد ها جستجو نمود و تغییر داد این کار بسیار مشکل چرا که خیلی از توابع از همین واژه ها مشتق شده است . خلاصه که تمام شد.

به دلیل استقبالی که از جوملا 1.6 جومینا شده است تیم جومینا احساس مسئولیت بیشتری در راستای توسعه این مدیریت محتوا ارزشمند مینماید لذا مطابق با اطلاعیه شماره 12 سعی ما بر این است که بتوانیم هر چه سریعتر افزونه های مرتبطو مهم و پایه ای برای طراحی سایت با نسخه 1.6 را منتشر نماییم . این فرم ساز یکی از همین افزونه های پایه ای است که امروز منتشر میشود .

کار با این فرم ساز بسیار راحت است و جزو راحت ترین فرم سازهایی که من تابحال دیده ام سعی خواهیم نمود تا تاریخ این فرم ساز را هم در اولین فرصت فارسی کنیم و برای علاقمندان قرار دهیم . در حال حاضر این فرم ساز تمام نیاز های شما را برای طراحی فرم سایت هایی که با جوملا 1.6 ایجاد مینمایید را برطرف مینماید و واقعا فرم ساز عالی میباشد که با نسخه فارسی توسط جومینا سازگار شده است

نکات مهم در طراحی فرم :

1. برای ایجاد فرم بهترین راه استفاده از فرم ساز سریع میباشد
  2. در صورتی که فرمی ایجاد نمودید و در صفحه نمایش داده نشد به ایم دلیل است که ایمیل گیرنده برای فرم ایجاد ننموده اید برای ایجاد ایمیل گیرنده از تب ایمیل ها میتوانید ایمیل های مورد نظر را ایجاد نمایید
  3. برای نمایش اطلاعات فرم خودتان در قسمت سرپرستی پس از ایجاد فرم بر روی ایجاد جدول واقع در نوار ابزار بالایی افزونه کلیک نمایید و پس از ایجاد جدول فرم را ویرایش نموده و در تب ذخیره اطلاعات جدولی را که ایجاد نموده اید برای ثبت اطلاعات فرم ها انتخاب نمایید

برای راحتی شما یک فرم نمونه به نام joominatest ایجاد شده است که در داخل پوشه extension میباشد شما میتوانید این فرم از قسمت بازنشانی فرم ها واقع در نوار ابزار بالایی وارد نموده و تنظیمات نمونه را مشاهده نمایید

اسکرین شات ها :

chornosampel1.png chornosampel2.png

ngro8.jpg.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کرنو فرم جومینا - نسخه جوملا 1.6و چندين برنامه براي جوملا 1.6 برام نصب نميه و اين پيغام مياد

هشدار: انتقال ناموفق فایل!

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

این الحاق مثل سایر الحاقات منتشر شده در جومینا تست شده و مشکلی ندارد...

در مورد مشکلات پیرامون نصب الحاقات قبلا بارها در انجمن بحث شده و مقاله ای هم در سایت جومینا منتشر شده... (با جستجو به نتیجه دلخواه می رسید...)

با این حال اگر موفق نشدید اطلاعات ادمین سایت + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا براتون نصب کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

من این رو میخواستم رو لوکال نصب کنم

وقتی میخواهم نصبش کنم این پیغام رو میده

خطا! نمیتواند فایل XML نصب جوملا را در بسته آن بیابد.

میشه لطفا راهنمایی کنید :heart:

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما اول جستجو کنید بعد سوال بپرسید!

در این مورد بارها در انجمن بحث شده

فقط نیاز به کمی جستجو داره!

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

یه آموزش انگلیسی یا فارسی بغیر اونی که تو سایت هست میتونید بدید؟

لینک به ارسال

سلام.

ببخشید این فرم هایی که با این کامپوننت درست می کنیم چطوری توی سایت قرار بدیم؟

مثلا یه فرم ساختیم واسه قسمت ورود یا ثبت نام چجوری بذاریم تو همون موقعیت ؟

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز برای اینکار شما باید یک در منوی اصلی یک لینک ایجاد کنید و نوع اون رو این افزونه قرار بدید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

کسی نیست جواب بده؟؟؟

اگه بخوام تو قسمت ورود اعضا سایت ازش استفاده کنم همینطوری؟

لینک به ارسال

نه دوست عزیز !!

این ربطی به ورود اعضا نداره!!

شما برای اینکار باید از افزونه های مربوط به ورود و ثبت نام کاربران استفاده کنید.

این فرم ساز ها فقط وظیفه دریافت اطلاعات و فایل رو دارن!

در پناه حق...

لینک به ارسال
برای نمایش اطلاعات فرم خودتان در قسمت سرپرستی پس از ایجاد فرم بر روی ایجاد جدول واقع در نوار ابزار بالایی افزونه کلیک نمایید و پس از ایجاد جدول فرم را ویرایش نموده و در تب ذخیره اطلاعات جدولی را که ایجاد نموده اید برای ثبت اطلاعات فرم ها انتخاب نمایید

با سلام

وقتی افزونه را نصب کردم در دیتابیس دو جدول هم اضافه شده . آیا برای اتصال فرم به جدول از این جداول میشود استفاده کرد ؟

اگر بخواهیم جدول جدید ایجاد کنیم میبایست اینکار را در phpmyadmin انجام دهیم . برای ساخت جدول جدید چه فیلد هایی باید ایجاد شود و گزینه های Type و value و ... هر کدام چه مقداری باید باشد ؟

از آنجایی که در این مورد آشنایی ندارم لطفا یه توضیح کامل بدید.

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اصلا اینجور که میگید نیست

در مورد جدول گفته شده که جدول در قسمت مدیریت جوملا و در قسمت مدیریت این افزونه ایجاد میشه

و ربطی به phpmyadmin نداره!

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اصلا اینجور که میگید نیست

در مورد جدول گفته شده که جدول در قسمت مدیریت جوملا و در قسمت مدیریت این افزونه ایجاد میشه

و ربطی به phpmyadmin نداره!

در پناه حق...

با سلام

ممنون امیر حسین جان . ولی اینو میدونستم . خب اونجا باید یه جدول انتخاب بشه . تا به اینجا حرف شما رو قبول دارم ولی کدوم جدول رو باید انتخاب کنم . دو جدولی رو که خود افزونه ایجاد کرده از لحاظ ساختار فکر نکنم مناسب باشند . میخواهم یه جدول جدید ایجاد کنم و بعد اونو معرفی کنم . اگه فکر میکنید که اون دو جدول مناسبند باید کدومشون رو انتخاب کنم ؟

چون فایل پشتیبانی هم که آقای تهرانی (برای راهنمایی )گذاشته بودند یک جدولی داشت که نامش با جدولهای خود افزونه فرق داشت . این نشون میده که یه جدول جدید باید ایجاد کرد .

:thankyou:

لینک به ارسال

من کار نکردم با این افزونه و در مورد ایجاد جدول برای این افزونه اطلاعی ندارم

شما میتونید، وقتی که آقای تهرانی برگشتن از ایشون سوال کنید...

یا اینکه دوستان دیگه کار کرده باشن شما رو راهنمایی میکنن.

در پناه حق...

لینک به ارسال

ببخشید ایمیل درست نمیاد اگه میشه بگین چجوری میشه تنظیمش کرد که محتویات فرم رو ارسال کرد:heart:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xxxxx/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 701

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xxxxxxx/public_html/administrator/components/com_chronoforms/form_actions/db_save/db_save.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/xxxxxxx/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 701

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/xxxxxxx/public_html/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 562

لینک به ارسال

با سلام

منظورتون از اینکه ایمیل درست نمیاد چیست!؟

افزونه رو حذف و بعد از اطمینان از دانلود کامل اقدام به نصب مجدد کنید... (توجه داشته باشید که این نسخه مختص جوملا 1.6 هست)

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

منظورتون از اینکه ایمیل درست نمیاد چیست!؟

افزونه رو حذف و بعد از اطمینان از دانلود کامل اقدام به نصب مجدد کنید... (توجه داشته باشید که این نسخه مختص جوملا 1.6 هست)

موفق باشید

سلام

شما به پیان خطا ها توجه کردین من آخرین ورژن 1.6.2 رو از سایت جومینا دریافت کردم

از آقایون مدیریت کمک میخام:1:

لینک به ارسال

من این رو میخواستم رو لوکال نصب کنم

وقتی میخواهم نصبش کنم این پیغام رو میده

خطا! نمیتواند فایل XML نصب جوملا را در بسته آن بیابد.

میشه لطفا راهنمایی کنید :heart:

لینک به ارسال

وقتی نصب میکنیم و فروم میسازیم بعد ارسال اطلاعات ایمیل اطلاعات رو کامل نمی یاره و فقط یک ایمیل خالی می یاد میشه کمک کنین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...